CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Danes Havertz ne bi smel začet(moje mnenje). Je pa res da nam je danes zmanjkalo nekaj sreče
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3566
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 57 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Hja, nemormo usega zmagat ane, pridejo tut take tekme. Everton je vedel kje pri nas preti nevarnost in nas povsem nevtraliziral. Predložki v nedogled pa tudi enega skoka nismo dobili...Gol smo dobili pa po tudi eni najbolj bizarnih napak golmana kar sem jih videl. Škoda.
Pri Havertzu pa težko govorimo o uigravanju če še štopati in podajati ne zna dobro. Imel je že slabe tekme, tale je bila pa verjetno najslabša. Škoda, razočaran, Everton was there for the taking :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Ta Everton so eni posrani pofukanci.. valjal so se po tleh od prve minute, po drugi strani pa na vsako žogo na polno štartal...

Tale poraz je kombinacija slabega dne, poškodb in Lampardove glupe taktike. Ne sam, da praktično ni reagiral, tip je tud s taktiko totalno zajebal. Forsiral so predložke celih 90 minut, ko so videli da ne gre in da ona Evertonova hloda pobereta vse skoke. Ogabno za gledat. Namest, da bi spustil žogo na tla in odigral po tleh. Pa razumem, da bi to bila naša taktika na začetku.. ampak ne, do samega konca so kucal predložke po katerih je Everton praviloma prihajal do žoge in zavlačeval. Res neki najbolj neumnega, kar sem videl v zadnjem času. Sramotno.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blueboy11826 »

Se strinjam blue. Dokler igra tako slabo ne sme zacenjati. Ko bo nekaj pokazal in dobil na samozavesti (upajmo da bo) pa lahko tut zacenja. Mount je isto star pa ga je po celem igriscu in (vsaj meni) res dobro igra.
Dejansko je skor kot da bi igral z igralcem manj.
KTBFFH
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Dobr pač pride tak poraz ni zdej nek šok.. za razmislek v naprej. V torek je že naslednja tekma. Sam verjamem da ne bomo začeli z enako postavo. Kako bi vi postavili igralce (V razmislek da smo brez wingerjev)
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Škoda,prvi poraz,ko si u taki formi vedno boli. Ampak okej,ni konc sveta,u torek gremo naprej,tekm je še ogromno. Škoda,da smo tko poceni podaril penal,poleg tega še 3 vratnice,pa so 3 pike zgubljene. Pokazalo se je da smo brez naravnih wingerjeh res močno podhranjeni na kreativnosti,James in Chillwell tut ne morta celotne tekme odigrat visoko,se odpira preveč prostora za njima za protinapade. Manjkala je danes tut tista kontrola na sredini igrišča,sploh Allan in Doucoure sta opravila odlično delo u pokrivanju Mounta in Kovačića. Kako se bo Lampard lotil tekme prot Wolvsom nevem,ampak upam,da ne s Havertzem na krilu,to enostavno ne deluje. Anjorin najbrž ne bo dobil prilike u prvi,Pulišić dvomim da bo dovolj zdrav. Mogoče Mount na lw na rw pa Werner,bomo videli.
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by lukacfc »

Poleg sreče je danes manjkalo predvsem kreativnosti. Praktično si nismo priigravali priložnosti kot na prejšnjih tekmah.
Ampak vsak niz se enkrat končna. Pomembno je, da se v torek vrnemo z zmago. Bo pa vsekakor zanimivo videti kako se bo Frank lotil tekme. Zagotovo bo trebalo nekaj spremeniti, žal pa kaj veliko alternariv v napadu ni.
Pomembno bo predvsem bolje otvoriti tekmo. Danes nas je to verjetno stalo točk.
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

blue222 wrote:Dobr pač pride tak poraz ni zdej nek šok.. za razmislek v naprej. V torek je že naslednja tekma. Sam verjamem da ne bomo začeli z enako postavo. Kako bi vi postavili igralce (V razmislek da smo brez wingerjev)
Če bo Pulisic še vedno out, bi jaz dal Jamesa na RW in Azpija na RB. Dejansko je James naš najbolj kreativen igralec in eden redkih, ki si upa v duel 1v1. Če ne bo imel toliko obrambnih zadolžitev, je lahko prava pošast v napadu.

Also, Havertz je igral slabo, ampak še slabše pa smo igrali, ko je namesto njega prišel Abraham.
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 77
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by patricio10 »

To pa je tisto, ko učitelj pošola vajenca! Edini katerega bi danes izpostavil za dobro izstopajočo predstavo je James! Chilwell je bil precej zadržan / neviden, medtem ko nekateri solidno (Kovačič in Kante, Mount) ostali pa (zelo) slabo. Tokrat tudi nismo imeli sreče zaradi vratnic, ampak že proti volkovom se nam zna sreča povrnit.

:cfc01:
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by lukacfc »

Manjša zanimivost: Cech jutri ob 20. uri brani za Chelsea u23 proti Spursom u23.

Sicer pa danes dva “naša” Cahill in Batshuayi najprej proti Tottenhamu, potem pa še Aina in RLC proti Liverpool. Bluesi, ne dovolit, da pobegnejo
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 77
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by patricio10 »

Pozabil sem še omenit, da sem se včeraj med tekmo večkrat spomnil tiste legendarne tekme proti Evertonu izpred 14 let, ko smo naredili preobrat 2-3. Verjamem da se vsi spomnite, če ne pa si vzamite 2 minute za ogled zadetkov:
https://www.facebook.com/premierleague/ ... 156678531/

V glavnem to nam je manjkalo včeraj, ta individualna kvaliteta kot so jo na tisti tekmi prikazali Ballack, Lampard in Drogba. To so bile legendarne igračine. Na tej tekmi je Drogba dosegel meni enega najlepših zadetkov v našem dresu... ohh ta nostalgija!

:cfc01:
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Spursi samo do točke proti Palacu.
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by lukacfc »

Na srečo nihče ni izkoristil našega kiksa včeraj. Vsi (po mojem) glavnj konkurenti za vrh letos City, United, Spurs, Liverpool so osvojili zgolj točko, tako da za prvim mestom zaostajamo samo za 3 točke.

Zdaj pa na zmago v torek!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3566
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 57 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

On the other hand, mi nismo izkoristili njihovih kiksov :)
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Res je,ampak glede na to,da smo mi igrali pred njim,je lažje gledat pozitivno na to :)
Post Reply