9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Ali naj Torres januarja oz. poleti zapusti klub?

Da
38
72%
Ne
15
28%
 
Total votes: 53

User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by AlexAK »

Js bi dal tudi Sturridgu več priložnosti. Itak mora bit rotacija (kao) in tisti ko se na večih tekmah bolj izkaže ter da je taktično primerno, naj igra tudi pomembnejše tekme. Jebeš imena
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by zrim92 »

bork wrote:Malo prezgodaj se mi zdi za kritiziranje..do 1.januarja bo še ogromno tekem, če Torres naredi napredek, prikaže dobro igro itd. potem mislim, da ne bo nekih drastičnih sprememb. Drugače imam občutek, da bo Roman poskusil kupiti Falcaa, vprašanje če mu lahko uspe :)
In ja..nikomur ni koristila poteza Torresa ob menjavi, še najmanj njemu samemu.. :roll:

Sej ni včeraj prišel v klub da bi bilo prezgodaj. Če je imel kdo dovolj časa je to on. Drugače pa če mene vprašate mislim da je to s Falcaom že kar fix in prav je tako (če je seveda).
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
bork
Posts: 1966
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by bork »

zrim92 wrote:
Sej ni včeraj prišel v klub da bi bilo prezgodaj. Če je imel kdo dovolj časa je to on. Drugače pa če mene vprašate mislim da je to s Falcaom že kar fix in prav je tako (če je seveda).
Mislil sem začetek sezone.. Pa težko primerjat lansko in letošnjo sezono, lani je bil skos v senci Drogbaja..drug filing je začetki tekmo s klopi ali biti uvrščen v prvo enajsterico, zato se mi zdi prav, da ga vidimo več tekem v vlogi prvega napadalca.
Sicer pa mislim da vsi, ki navijamo za Chelsea podpiramo prihod Falcaa, bi bili nori če nebi :D
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Mah kaj spet prezgodaj, priložnost ma in to je to. Berbatov zamenjal klub, je dobil priložnost igrati, takoj dva gola stresel, Falcao zamenjal klub in ligo, v prvi sezoni bil prvi strelec, po sezoni pa zlahka nasu 3 gole Chelseaju, Lukaku menjal klub, dobil šanso igrati, je že tresel mrežo, Torres v prvi postavi, nič od nič. Again!
Ni igralec za ta klub pa pika. Bil je super-zveznik v atleticu in liverpoolu, tle pač ni in nikoli, zelo verjetno, ne bo. Žal!
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
glosos
Posts: 812
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by glosos »

Jaz tudi nisem prevec zadovoljen z njim trenutno, ampak mislim da mamo drugje bolj pomembne probleme. Imamo super igralce za napadalno igro, ampak jih ne uporabljamo, ker raje v postavo tiscimo branilce na vse mogoce polozaje. Nacrtno igramo defenzivno in pol pricakujemo cudeze od napadalae, za katerega vemo kaj rabi, da producira zadetke (kar je tudi pri nas ze dokazal, na tistih redkih tekmah, ko si upamo igrat). Jaz bi najprej pocakal par tekem z normalno postavo, z napadalno usmerjenimi igralci v napadu in s kreativno ter gibljivo sredino (personel za to imamo!) In bi potem pogledal kaksen bo Torresov ucinek. Ce bo se vedno slab, je cas za spremmembe tudi na tem polozaju. Do takrat so pa res prej druge stvari za porihtat ...
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by jernej93 »

glosos wrote:Jaz tudi nisem prevec zadovoljen z njim trenutno, ampak mislim da mamo drugje bolj pomembne probleme. Imamo super igralce za napadalno igro, ampak jih ne uporabljamo, ker raje v postavo tiscimo branilce na vse mogoce polozaje. Nacrtno igramo defenzivno in pol pricakujemo cudeze od napadalae, za katerega vemo kaj rabi, da producira zadetke (kar je tudi pri nas ze dokazal, na tistih redkih tekmah, ko si upamo igrat). Jaz bi najprej pocakal par tekem z normalno postavo, z napadalno usmerjenimi igralci v napadu in s kreativno ter gibljivo sredino (personel za to imamo!) In bi potem pogledal kaksen bo Torresov ucinek. Ce bo se vedno slab, je cas za spremmembe tudi na tem polozaju. Do takrat so pa res prej druge stvari za porihtat ...
Liverpool je pod Benitezom igral isti sistem 4-2-3-1, velika razlika pa je bila v izbiri igralcev. Tam so za Torresom začenjal Gerrard, Kuyt in Benayoun, pri nas pa Bertrand, Hazard in Ramires :?:

Se grem stavit, da bi recimo trojka Moses - Hazard - Mata ali pa kakšna druga ofenzivna kombinacija poskrbela za precej golov El Nina. Šele samozavesten napadalec pa lahko zabija zadetke kot Falcao.
Image
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Fernando Torres says he feels ready to keep scoring for Chelsea after breaking his five-game goal drought!
Fuck sej ne da po vsakem golu eno in isto piše po FB-ju...
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by Reichenburg »

Fuck sej ne da ti po vsaki tekmi isto trolaš :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Sorry sam jaz ne trolam glede Torresa oz. preberi si razlago trolanja / trolla...
Last edited by BoLhCa on 28 Sep 2012, 22:13, edited 1 time in total.
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by Reichenburg »

razlogo? kaj je to za en jezik đibuti? glosos ti je lepo napisal v drugi temi da si že jebeno bolan s Torresom. In napisal ti je tudi da smo vsi tukaj gor že skapirali da ti gre na tvojega majhnega pimpeka, ga ne maraš... In če nimaš kej pametnega za povedati je bolje za dobro foruma zadržiš zase, oziroma za dobro tvojega zdravja poiščeš strokovno pomoč pri določeni zdravstveni ustanovi ker si enostavno obseden.
Noben normalen človek ki tako odkrito sovraži Torresa nebi spremljal njegovega profila na FB-ju a ti ko imaš največ za povedat preko njega navedeš kaj piše po FB-ju. Četudi si to prebral kje drugje si samo dokazal to tvojo bolestno obsedenost do njega in vsega kar je z njim povezano.
Jaz bi se zamislil na tvojem mestu, ker tako obseden še Hitler leta 1933 ni bil z židi kot si ti do Torresa :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Happy?
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by The blues11 »

Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by davidluiz4 »

The blues11 wrote:http://offside.si/se-torres-vraca-v-liverpool/ :( upam da so sam bučke ?
datum poglej :wink:
CHELSEA FC
Image
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by BoLhCa »

Škoda. Z njegovim odhodom bi močno okrepili ekipo.
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
mozirjan
Posts: 135
Joined: 26 Feb 2010, 19:09
Location: Mozirje

Re: 9 - Fernando ''El Nino'' Torres

Post by mozirjan »

BoLhCa wrote:Škoda. Z njegovim odhodom bi močno okrepili ekipo.
Rad prcaš, a? Bom ponovil reichenburgove besede...hospitalizacija v mentalni ustanovi bi bila zelo primerna za tebe...
Post Reply