5 - Michael Essien

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
Post Reply
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: 5 - Michael Essien

Post by cinka8 »

...dobr Essien, če ne bo poškodovan in če se vrne v tisto staro formo, je še vedno lahko eden ključnih igralcev. Sicer bo po moje dost časa preživel na klopi ampak še vseeno boljše to, kot pa da se ga kar odpiše in proda ;)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 5 - Michael Essien

Post by AlexAK »

Di Matteo je potrdil, da Essiena ni v ekipi zaradi potencialne posoje.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 5 - Michael Essien

Post by ESSIEN »

AlexAK wrote:Di Matteo je potrdil, da Essiena ni v ekipi zaradi potencialne posoje.
:sad:
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 5 - Michael Essien

Post by The Blues »

ESSIEN wrote: :sad:
In potem ga imajo namen posodit Arsenalu. :sad:
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by bork »

Verjetno odhaja v Real na posojo!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 5 - Michael Essien

Post by ESSIEN »

bork wrote:Verjetno odhaja v Real na posojo!

Ravnokar ga je pokazalo na zelenici :) Upam da ostaja!!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1401
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: 5 - Michael Essien

Post by Trivinho »

bork wrote:Verjetno odhaja v Real na posojo!
hhhh kaj delajo teli naši v pisarnah, posojajo Realu namesto da prodajo igralca in zaslužjo teh 10 do 15 Miljonov...
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 5 - Michael Essien

Post by The Blues »

Trivinho wrote: hhhh kaj delajo teli naši v pisarnah, posojajo Realu namesto da prodajo igralca in zaslužjo teh 10 do 15 Miljonov...
Kaj delajo teli naši, pušijo gladko zaradi slabe obrambe, posojajo defenzivno naravnane igralce. :sad:
User avatar
Niklasss
Posts: 1
Joined: 01 Mar 2011, 15:52
Location: Maribor, sLOVEnia :)
Contact:

Re: 5 - Michael Essien

Post by Niklasss »

Chelsea's Ghana international midfielder Michael Essien joins Real Madrid on a season-long loan deal.

:sad:
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 5 - Michael Essien

Post by damjan1120 »

Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 5 - Michael Essien

Post by ESSIEN »

damjan1120 wrote:Image

Legenda, prvošm mu španski naslov in španski pokal, upam da bo našel dobro staro formo, potem pa naj se prosim vrne domov, da ga bom končno lahko videl na delu v živo!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 5 - Michael Essien

Post by damjan1120 »

ESSIEN wrote:Legenda, prvošm mu španski naslov in španski pokal, upam da bo našel dobro staro formo, potem pa naj se prosim vrne domov, da ga bom končno lahko videl na delu v živo!
+ da ga pikne Barci kot ga je že enkrat :lol: :lol:

http://www.madridismoslovenia.si/1/post ... -dres.html

Še njegov prvi intervju, če koga zanima.
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 5 - Michael Essien

Post by ESSIEN »

Bl k gledam Essiena pr realu, bl mi je žal, da smo ga oddal. Mou je res genij, essa je postavu 15 metrov bolj naprej kot ga je uporabljal(kadar ga pač je) RDM in ess spet kaže tisto igro, zaradi katere sem ga sam pri sebi proglasil za najboljšega defenzivnega veznega na svetu. Tip laufa od enega do drugega kazenskega prostora kot da ima 20 let, kreira igro, vstavlja nasprotnikovo igro že na samem začetku napada...ne vem če ga bomo še kdaj nazaj dobili, ga bo real kar lepo odkupil, najbrš bo tako hotel tudi ess sam, ker tu igra, pri nas pa sedi :?:
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 5 - Michael Essien

Post by jernej93 »

ESSIEN wrote:Bl k gledam Essiena pr realu, bl mi je žal, da smo ga oddal. Mou je res genij, essa je postavu 15 metrov bolj naprej kot ga je uporabljal(kadar ga pač je) RDM in ess spet kaže tisto igro, zaradi katere sem ga sam pri sebi proglasil za najboljšega defenzivnega veznega na svetu. Tip laufa od enega do drugega kazenskega prostora kot da ima 20 let, kreira igro, vstavlja nasprotnikovo igro že na samem začetku napada...ne vem če ga bomo še kdaj nazaj dobili, ga bo real kar lepo odkupil, najbrš bo tako hotel tudi ess sam, ker tu igra, pri nas pa sedi :?:
Sej se poleti skupaj z Mourinhom vračata :P
Image
User avatar
Jar0
Posts: 25
Joined: 28 Apr 2011, 18:47
Location: Andraž nad Polzelo

Re: 5 - Michael Essien

Post by Jar0 »

Essien je bil včeraj proti Rayu eden najboljših igralcev Reala na igrišču. @8) Kolikor spremljam Real, se mi zdi v takšnih tekmah kot je bila včeraj veliko boljši kot Khedira, ker ima 4000x več tehnike kot Khedira in dejansko zna z žogo nekaj narediti. :wink: Vseeno bi proti Barci naprimer bil Khedira bolj primeren, ker nenormalno dobro pokriva sredino in odvzema žoge, ampak Essien je za Real super super okrepitev in sem vesel, da je prišel ravno k Realu(ja, sem tudi njihov fan, ne me ubit :lol: ). Upam, da nadaljuje z dobrimi predstavami še naprej in se vrne v dobri formi k Chelseaju po koncu posoje. :wink:
Post Reply