CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
chelsea boy
Posts: 441
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Glede na našo srečo proti bivšim igralcem danes pričakujem en evro gol Barkleya.
User avatar
chelsea boy
Posts: 441
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Dobra je tale naveza Gusto-Sterling. Že kar nekaj lepih šans za Sterlinga danes, sigurno eden od igralcev tekme. Tudi Caicedo je zelo nadgradil predstavo v primerjavi tisto tekmo proti West Hamu, sploh v 2. Polčasu mislim, da je ukradel že veliko žog. Zdej pa odpeljimo to tekmo mirno do konca.
n1i9k9o6
Posts: 1545
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 33 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Vesel za zmago in 3 točke. Sterling waw, že proti Poolu mi je bla všeč njegova predstava, proti West Hamu in danes pa je pokazal kako zna odigrat, res ga je lepo videt v taki formi, glede na prejšnje predstavo, ko smo pizdli čez njega.
Je blo sicer tud neki stvari, ki mi niso ble všeč in sm mnenja, da bi ob boljšem nasprotniku tud danes težko izvlekli zmago.
Ne želim pa bit preveč negativn, upamo lahko, da nam to da več samozavesti in začnemo končno nizat zmage.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

3 točke, clean sheet, Jackson zadel, Sterlingova renesansa, polepšan vikend.
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Nekoc so se nas nasprotniki bali, danes pa vsaka ekipa gre pogumno proti nam.
Realno to je Luton drugoligas, brez iskusen v premier ligi, ze samo kaksen Cristal palace bi tukaj pokazal dokaj vec.
Caicedo se vedno porazno, njegova energija na sredini igrisca je katastrofa, zelo slabo tece in tudi nekaj napak je imel. Gallagher je primer na sredini ki se zelo trudi in njegovo gibanje je zelo intenzivno.
Nasi skavti nevem kaj so videli v Jacksonu, njega zoga dribla zelo je smotan po domace povedan ko dobi zogo, nic nezna konkretno narediti tiste poteze vec da bi reku vrhunski napadalec zame cisto povprecen.
Zelo zelo veliko bomo ob njegovih situacijah preklinjali ko bo zapravljal priloznosti ali ob kaksni tezji tekmi kjer ga nebo nikjer, danes je imel samo sreco da je sterling Wc igralec in mu je podal zogo na pladnju da je samo nogo stegnu.
Lepo da smo prve tri tocke dobili in malo zmanjsali pritisk.
Tudi golman za 25M je kr lepo vrzen denar.
n1i9k9o6
Posts: 1545
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 33 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

A maš šiht jutri, pa si sitn kr moreš na soboto zjutri zgodaj vstat? Če je to, te štekam, tud js bi bil sitn. Če pa ne, pa res ne štekam kako ti uspe bit tko negativno nastrojen po zmagi s 3:0, čeprav prot slabemu nasprotniku.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Trivinho zanimivo razmišljanje, me pa zanima čemu tako negativno nastrojeno mnenje glede na to da smo zmagali? Nekdo ki ni gledal tekme bi lahko tvoj post prebral kot da smo 3-0 izgubili.

Caicedo igra in trenira šele 1 teden, normalno da se še lovi in bo sem ter tja kej zajebal.
Na splošno kako izgledamo na igrišču je tole 6 korakov v pravo smer napram Potterju in kasneje Lampardu. Po 3 krogih še ni vse tekoče in uigrano, kar bi moralo biti razumljivo...
Jackson je bil danes slab(ši), to se strinjam. To da je imel zgolj srečo da je WC Sterling vrhunsko podal se pa ne - prvič, žoga se je odbila od branilca Lutona in drugič, Jackson je moral napad vseeno spremljati in se postavljati. Havertza tam nebi niti bilo ali pa bi žogo povsem falil.
Za danes bi še najbolj pograjal padec intenzivnosti po tem ko smo dali prvi gol. Na ta način smo Luton čisto predolgo držali v igri, ampak na koncu vse dobro.



User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

n1i9k9o6 wrote: 25 Aug 2023, 23:21 A maš šiht jutri, pa si sitn kr moreš na soboto zjutri zgodaj vstat? Če je to, te štekam, tud js bi bil sitn. Če pa ne, pa res ne štekam kako ti uspe bit tko negativno nastrojen po zmagi s 3:0, čeprav prot slabemu nasprotniku.
Haha ne nedelam vikende :) nisem siten ampak realen, sej je lepo zmagati se veselim vsaki zmagi ampak pravim nasprotnik je biu drugoligas edino to je danes sreca.
Proti tezjemu nasprotniku stako igro se bomo tresli in upali na remi...
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

sigismund wrote: 25 Aug 2023, 23:24 Trivinho zanimivo razmišljanje, me pa zanima čemu tako negativno nastrojeno mnenje glede na to da smo zmagali? Nekdo ki ni gledal tekme bi lahko tvoj post prebral kot da smo 3-0 izgubili. Image

Caicedo igra in trenira šele 1 teden, normalno da se še lovi in bo sem ter tja kej zajebal.
Na splošno kako izgledamo na igrišču je tole 6 korakov v pravo smer napram Potterju in kasneje Lampardu. Po 3 krogih še ni vse tekoče in uigrano, kar bi moralo biti razumljivo...
Jackson je bil danes slab(ši), to se strinjam. To da je imel zgolj srečo da je WC Sterling vrhunsko podal se pa ne - prvič, žoga se je odbila od branilca Lutona in drugič, Jackson je moral napad vseeno spremljati in se postavljati. Havertza tam nebi niti bilo ali pa bi žogo povsem falil.
Za danes bi še najbolj pograjal padec intenzivnosti po tem ko smo dali prvi gol. Na ta način smo Luton čisto predolgo držali v igri, ampak na koncu vse dobro. Še dobro da je bil to Luton in ne CP, bi imel se vikend pokvarjen. Image
Bellinghem tudi zelo kratek cas pri realu pa igra vrhunsko, ze prve tekme je pokazal da je vreden vsakega centa.
Ok zdaj bos reku la liga je smesna ampak vseeno tudi Luton je drugo ligas pa prejsno kolo West Hem povprecen prvoligas pa Caicedo nima lih sanskega debija...
User avatar
chelsea boy
Posts: 441
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Če primerjaš Bellinghama (sploh v Realu kjer igra za špico) in Caiceda (ki je dva tedna pri nas, ne pa cele priprave), to dovolj pove o tvojem pojmu o fuzbalu.
glosos
Posts: 802
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by glosos »

Se kdo spomni enga izpred skoraj 10 let, ki ni in ni prenehal težit o Torresu? Prav neko frustracijo je imel, nasplosno Špancev ni maral.
Kaj se je zgodilo z njim? :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

b0lhCa? Blokiral sem ga ker je bil folk na forumu soglasen da ga
Ampak pri njem je blo problematično žaljenje, nespoštovanje forumašov, preklinjanje...
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sandi94 »

sigismund wrote: 26 Aug 2023, 09:10 b0lhCa? Blokiral sem ga ker je bil folk na forumu soglasen da ga Image
Ampak pri njem je blo problematično žaljenje, nespoštovanje forumašov, preklinjanje...
Kje je rover in njegovi uvodi za tekme? :lol: :lol:
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3511
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Nevem, enkrat je pač nehal komentirat na forumu, razloga za to ne vem. Se je baje preselil na FB in iste poste pisal v skupino Nogometni navdušenci. Moja zadnja informacija je da so ga tam blokirali, ni pa to preverjena info. Aja, pa enkrat je oddal nogometne napovedi v temi Za šankom kot "Jožica". Comedy genius.
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Eni mislte da js nemaram dolocenih igralcev oz sm nacionalno nastrojen ampak dalec od tega.
Zaradi mene lahko igra za Chelsea tudi Cecen ali cigan ali kdor koli ce pokaze dovol kvalitete.
Meni osebno Caicedo je svetlobna leta za Kantejem.
Ceprov igra sele drugo tekmo sem dovol vidu v gibanju da je tip zgubljen.
Prav tako Jackson, ce bo imel 10 golov za chelsea letos bo to pravo cudo.
Da o obrambi ne govorim razne Fofane, Badiasvile, Cucurele...
Edina svetla tocka je Sterling k ste ga cez poletje vsi prodajal in ga teral iz kluba ga js nism ker vem da je kvaliteta ampak lani je bila taka sezona da ni prsu do izraza ker so bli vsi zanic, pa tudi na zacetku je kazal dobre predstave. Bomo videli do kam bo vse to prslo.
Post Reply