CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by RedMiner »

Evo, smo naredili server. Če bo interes, ga lahko obdržimo tudi v prihodnje za podobne priložnosti.
https://discord.gg/qv63WmhJ
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by bork »

Ufff kakšna razlika v pripravljenosti med nami in Spursi. Liga se začne čez 10 dni, mi zgledamo kot klub, ki ima za sabo že nekaj ligaških tekem, Tottenham pa je ravno prišel s počitnic. Če dobimo še Lukakuja, ni izgovorov za naslov.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Milica Todorović - Sve je uzalud, ti isti so k'o pre....
#Werner
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 573
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Chelsea_fan »

sigismund wrote:Milica Todorović - Sve je uzalud, ti isti so k'o pre....
#Werner
:lol: :lol: :lol:


lahko kdo opiše tekmo? Sem pogledal zanimive akcije in kar vidim je Ziyech spet odigral odlično.

Wernerja pa nisem videl razen tistega gola, ki so mu ga po mojem mnenju neupravičeno razveljavili.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Ziyech je bil odličen, na splošno smo do 2-0 konkretno nadzorovali tekmo in se je opazila razlika med nami in Spursi. Po opravljenih praktično vseh menjavah pa je nam seveda vseskupaj precej padlo.

Wernerjev gol bi mogel veljati, meni se ni zdel offside. To sigurno za njegovo psiho ni najbolje, bo revež in mi vsi imel flashback-e na lansko sezono. No kasneje sem jih jaz osebno že imel, človek zna rees vse: štopat, podajat, vtekat, kreirat, ni da ni. Strel je pa očitno pustil v Nemčiji, njegov volej je namesto proti golu šel bol nekam tja proti kotni zastavici...komično je bilo videti ljudi na tribuni, reakcije nekje med smehom in vsesplošno zaskrbljenostjo da bomo obolevali podobno kot lani to je eden od razlogov da sem skeptičen do Lukakuja, Werner je nasul v Nemčiji za šalo 28 golov, Lukaku pa v Italiji...Premier League je druga zver.

Tuchel najbrž še predobro ve da z Wernerjem na ST ne bo šlo, zato tudi na vse pretege kupujemo napadalca. Za asistence, utekanje za obrambo, da potegne branilce nase pa je super, že lani mu work rate-a ni očital prav nihče.

Upam da Ziyech pridobi več zaupanja pri Tuchlu in končno postane bolj vidni član ekipe, njegova lanska sezona ni bila ravno po pričakovanjih. Je pa res da je imel odlične predsezone tudi Barkley, pa vemo kako se je izšlo potem z njim

Naslednjo sredo imamo superpokalno tekmo z Villarealom. Včeraj so igrali slednji proti Leicestru in na prijateljski!! tekmi se je zaradi grobega štarta s hrbta poškodoval Fofana.
Res imam apetite po tej superpokalni lovoriki, po videnem sem optimist ker je skrajni čas, da pripeljemo to lovoriko na SB! Imamo izjemno slab izplen, zmagali smo 1x, kar 3x pa smo izgubili.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by bork »

Jaz bi dodal, da so poleg Ziyecha super odigrali še Kante, Chalobah in Anjorin, dobro tudi Zouma, CHO in Pulisic, zelo slabo pa Bakayoko in Sarr.

Glede na prikazano na pripravljalnih tekmah rabi prodajo oz. novo posojo definitivno tudi RLC.

Chalobah na vseh pripravljalnih odličen, je morda on rešitev za CDM/CB pozicijo? (pokriva lahko namreč oba položaja). V ekipi bi obdržal tudi Anjorina, ki je imel veliko nesreče, da je ravno pred pripravami fasal Covid.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Človek da Arsenal na 0, pa še tega ne spacajo več skupaj Image

Matchday! :cfc01: upam.da jih sredin maraton ni preveč utrudil in doma zadržimo 3 točke.

Out za tekmo je Ziyech (operacija naj ne bi bila potrebna). Škoda, bil je naš najbolj in-form igralec do poškodbe v pripravah.
Vprašljiv pa je tudi Kante Image naj ne bi bilo nič resnega, da pa je vprašanje ali bo zaigral ali ne, odvisno kako zelo previdni bodo želeli biti s forsiranjem načete poškodbe/udarca iz superpokalne tekme
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Pa smo le dočakal začetek novega prvenstva!
Upajmo, da bo ekipa prenesla to energijo iz lanske sezone tudi v letošnjo, lahko bi se potegovali tudi za naslov.
Držimo pesti, da začnemo z zmago, vprašanje kako so fizično pripravljeni, bomo videli, kako bo Tuchel rotiral.

Če kdo nima prenosa, lahko streamam na discordu, za tekmo proti Spursom smo probali in mislim, da je kar delovalo. Če ne pa lahko na discordu med tekmo kako rečemo, prilagam povezavo :)

https://discord.gg/UCCFu4Sh
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by demiensatlier »

Kako pa deluje ta discord?
User avatar
RedMiner
Posts: 1117
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by RedMiner »

demiensatlier wrote:Kako pa deluje ta discord?
V bistvu kot nekakšen skype/viber..., samo da imaš 100 drugih opcij, med drugim lahko streamaš svoj ekran itd itd
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Postava:
Mendy
Christensen, Chalobah, Rudiger
Azpi,Jorginho,Kovacic,Alonso
Mount,Werner,Pulisic
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Trivinho »

K folk prav da treba Alonsa prodat, tip je men legenda in njegove igre so men bol usecne kot pa Chillvela...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1089
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 13 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by blueboy11826 »

Trinivho tole so definitivno tekme na katerih Alonso zgleda bols kot Chilwell, proti mocnejsim nasprotnikom pa je preprosto preslab v obrambi (tut danes ob edini priloznosti Palacea je kr fejst zaostal).
Drugace pa odlicno odigrano :D , Mount in Pulisic zgledata ze veliko boljse kot v sredo in pa Chalobah.. tut ce nebi zadel je odigral vrhunsko, res sm vesel, da bomo ocitno dobili CBja iz akademije :D
Edino kar ne pa res mucno gledat je se vedno Werner
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Dobra tekma, zmaga nikoli ni bila ogrožena, overall super! Vesel sem predvsem za Chalobaja, se je videlo kako zelo mu je to pomenilo

A gre lohka Werner čimprej na bok/klop in nekdo drug v špico, nimam več potrpljenja s tem tipom.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Odlično odigrano, dominiral tekom celotne tekme, ni kaj zlo za filozofirat :)
Malo me je presenetilo, da je bil Chalobah u prvi, ampak kakšna predstava! Dobro v obrambi, prekrasn gol pa še ta reakcija, kjer se res vidi koliko mu pomeni use skupaj :)
Se strinjam za Wernerja, na srečo bo naslednji vikend že v kadru Lukaku :)
Post Reply