CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3560
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 55 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

OK...zbiram misli kaj hudiča je blo to. A sem res tole čakal vse te mesece? :) Z izjemo Wernerja ki igra en nivo višje od vseh, hiter je nenormalno in njegov work rate je res izjemen, je bilo tole pod vsako kritiko.
Brez neke ideje, brez kreacij, najbolj me bode da sem na trenutke imel občutek da so nekateri brez želje, naboja...v sebi razočaran nad polčasom, brez njihove napake v obrambi tole ne bi bilo podobno ničemur :) Velik del pripisujem seveda pomanjkanju predsezone, pa vseeno tole ni bilo nič od nič.
User avatar
blue222
Posts: 763
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Največja ofenzivna moč v Evropi.. zabijajo pa defenzivci..
User avatar
blue222
Posts: 763
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

In asistirajo.. zdej ga pa še sam Alonso da pa je popolni večer. Očitno so se branilci odločili da bodo gole zabijali ker branit tk ne znajo
User avatar
RedMiner
Posts: 1142
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Če sm iskren skir raje vidim, da s slabo igro nabiramo pike, kot pa da neki igramo in na koncu zgubimo.

Za začetek sezone so 3 pike polna kapa.
Drgač pa Werner je res igračina, povsod je, hiter. Skratka zame top napadalec! :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3560
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 55 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Strinjam se RedMiner.
Prvi polčas za pozabo, precej precej boljši vtis v drugem. Že govorica teles je bila druga, to mi je všeč ker kaže na to da jih Lampard med polčasom zna spraviti "v red". Z vsakim krogom bo lažje in bolj uigrano, nisem pa optimist da bo že dovolj naslednji teden za Liverpool...lahko pa presenetijo.
Werner zame res novi "piki" v ekipi, ena tekma pa mi je že všeč njegov stil, hitrost, natačne podaje, workrate, vse..
Hvala pa tudi Kepi ker me nikoli ne pusti na cedilu in me brez izjeme vedno razkuri za nekaj...
Pod črto, 3 pike, I'm happy :) C'MON CHELSEA!
n1i9k9o6
Posts: 1569
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 42 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

3 točke,job done,to je to. Kepa nadaljuje s svojo "formo" razen ob prekinitvah obramba dobro danes,Kante dobro,Werner dobro,Havertz na wingerju ni to to,on mora igrat z žogo v nogah,zgleda ga je tud trema oz. pritisk malo dajal,ni bil pravi,ma ne dvomim da bo s časom super,RLC obupno.
Je pa treba priznat,Brighton je odigral odlično tekmo,zelo organizirano.
Sedaj pa Lpool!
User avatar
demiensatlier
Posts: 659
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 23 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Boljši 2.polčas sploh po vstopu Barkleya, precej bolj koristen igralec kot RLC (ne samo danes). Werner je bil danes vsepovsod, opravljal je delo obeh wingerjev ki jih danes ni blo za videt, sploh Havertz je bil tam izgubljen, s prihodom Pulišiča in Ziyecha bo tudi igra drugačna. Danes celo centralna branilca nista bla tak slaba, še vedno pa me je strah kotov s Kepo v glavni vlogi. Nič, važne so 3 točke čeprav s slabo igro, ampak vemo koliko rezerve še imamo, treba bo preživeti 1.mesec, upam na vsaj točko z Liverpoolom.
User avatar
bork
Posts: 1977
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Da na kratko povzamem:
1. Z boljšim golmanom ala Mendy, bi danes domov odnesli CS.
2. Ocitno ima ze sama prisotnost Silve zelo pozitiven ucinek na Christensena in Zoumaja.
3. James bo na prihajajocem EPju prvi RB Anglije.
4. Vrnil se je stari dobri Kante, odlicna predstava.
5. Havertzu se pozna, da je imel samo 4 treninge s prvo ekipo in da je igral izven pozicije.
6. Barkley > RLC, zal.
7. Werner je MASINA!

All in all sem z videnim recimo da zadovoljen, bolj s posamezniki kot z ekipno igro, ki je posledica neuigranosti in neke cudne formacije. Ko se bo ekipi pridruzila se druga polovica ekipe, tj. Mendy, Silva, Chilwell, Kovacic, Pulisic in Ziyec bo tole cista poezija :ava:

Sicer pa imam res dober obcutek, ker smo v precej okrnjeni zasedbi in kljub slabi igri prakticno vseskozi nadzorovali tekmo oz. niti v enem trenutku nisem imel obcutka, da bomo izgubili.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 589
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Dobro jutro še z moje strani.

S tem zadnjim zapisom se žal ne strinjam. Nadzovorali smo igro od prihoda Barkleya na teren do takrat nas je pa Brighton nadigral.

Moj povzetek:
Noro zadovoljen z predstavo Jamesa, Wernerja, Kanteja. Mislim, da smo dobili mašino v napadu res. Tako kot je nekdo že zapisal work rate ima fenomenalen. Havertz me je pa iskreno zelo razočaral. Vem, da je treniral samo parkrat ampak to ne sme biti razlog za igralca, ki velja za enega največjih talentov v Evropi.
Mogel bo bistveno bolj zagristi in biti bolj močan v dvobojih. Mislim, da v prihodnosti in s trdim delom lahko napreduje ni pa še to to (upam, da me demantira v prihodnosti).

Najbolj od vsega sem pa razočaran nad Lampardom. Napačna postavitev bi nas lahko stala točk. Se mi zdi, da je to uvidel z menjavo Barkley-RLC.

Če hočemo naskakovati naslov in biti med najboljšimi moramo malce več pokazati na igrišču kot tudi v stroki.

Zadovoljen sem z tremi točkami in srčno upam, da popravimo omenjene napake in pokažemo pravi obraz proti Liverpoolu.

lp
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3560
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 55 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Lampard nas je kar vse po vrsti nekoliko presenetil s postavo. Komaj čakam da vidim kako so forumaši napovedali začnetnih 11 v igri od m4t1ca, mislim da prav veliko točk ne bodo dobili. Tudi komentarji včeraj pred tekmo so jasno kazali na to da postava ni bila logična...
Danes sem govoril še s kolegoma ki sta za eden za Liverpool in drugi za Real, spremljata Chelsea kot nevtralna zunanja opazovalca. Oba sta izpostavila hitrost in workrate Wernerja, res je igračina. Težko pa bo week-in week-out pustil sebe na igrišču, včeraj se mu je utrujenost proti koncu že konkretno poznala. Kepa in RLC včeraj nista bila vredna mesta v ekipi, s tem da se RLC vrača po poškodbi, Kepa Spaghettihands pa je "skret" že od lani. Na žalost mislim da mu je tudi že nekoliko načelo samozavest in je nesuveren. V današnjem času dostopnosti do interneta in branja komentarjev si pa tudi ne dela usluge če to bere, njegov IG je zasičen s hejtom :) Imaš tudi komentarje vzpodbude ki pa se vedno bolj izgubljajo v komentarjih kritike...

Sam bi dodal še to - strinjam se da od Kai-a včeraj ni bilo nič kaj konkretnega, strinjam se da je igral prvo tekmo in rabi še veliko minut in uigravanj. Njemu v bran bi dodal še to da je včeraj igral na boku in ne za napadalcem, torej na njemu manj ljubši poziciji. Ko se vrne Ziyech bo verjetno izpadel Mount vkolikor bosta zdrava tudi Kai in Pulisic.
Po tekmi je Kai še dejal v intervjuju za Chelsea TV da je precej izmučen in da je liga v primerjavi z bundesligo na precej bolj intenzivnem nivoju, ampak da je to vedel že prej in je pripravljen delati da doseže nivo igre v PL.

Skratka, prva in za noge in uigranost verjetno najtežja tekma je za nami, žal pa sledi že zelo zelo velik test - Liverpool. Slednji sicer noro škripajo v obrambi, ampak njihov napad je izjemen. Tudi naklonjenost sodnikov bo na njihovi strani, sploh pri kakšnih Fabinho/Salah/Mane/Firminho diver vložkih za penal. Remi bo zame odličen izplen, zmaga pa enostavno fantazija :)
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by michooo »

Jaz bi dodal samo kar se tiče RLC-ja - po poškodbi se vrača že pol leta. Mogoče bi bila najbolj smiselna posoja v en PL klub, ker pri nas dvomim, da bo dobil dovolj priložnosti, da pride nazaj v tekmovalni tempo.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blueboy11826 »

Res je michooo star je že tolk, da bo počas potrebno al dobre predstave al pa odhod žal, pa se mi zlo dopade, ampak to pač ni to.
Sm pa kr mal presenečen, da se zlo malo pohvali Barkleyja. Včeraj je sploh dal življenja v igro, pa tudi v zadnje (recimo) pol leta se mu forma kr zboljšuje. Velik vas je pisal, da bi ga prodal, ampak nevem trenutno lahko pomoje odigra dobro proti večini PL klubov. V pravi formi definitivno zelo uporaben igralec; v 433, enako v 4231, v obeh sistemih pa mamo v tej sezoni kar nekaj kombinacij :D
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1569
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 42 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Potrjeno:Chillwell,Pulisic,Ziyech in Silva so out za tekmo z Liverpoolom.
User avatar
bork
Posts: 1977
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

#Chelsea XI v Liverpool - Kepa, James, Christensen, Zouma, Alonso, Jorginho, Kante, Kovacic, Mount, Havertz, Werner

Mesani obcutki, ker igramo brez pravih wingerjev.. Osebno bi dal Wernerja na krilo in naredil menjavo Giroud - Mount pa bi tole 20% boljs zgledal :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3560
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 55 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

LoL :)
Odlicen rdec karton, major respect.
Post Reply