CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Villa in Everton sta torej iz zgornje polovice lestvice, medtem ko so ostali nasteti iz spodnje. Epl je pa itak tako izenacena, da moras znat nabirat pike tudi proti slabsim ekipam. Niso pa te dobre igra Saintsov nobeno naklucje, saj blestijo ze od marca dalje in so skozi celotno to obdobje ena najbolj in-form ekip.

Skoda Sigismund, da nisi naredil podobne analize se za Sheffield, bi hitro videl, zakaj so v coni izpada :) Skratka Sheffield je imel do sedaj DALEC najtezji razpored tekem od vseh ekip. Do sedaj so npr. igrali ze proti Liverpoolu, Cityju, Arsenalu, Villi, Wolvesom in Leedsom. Torej prakticno proti samim top10 ekipam. Zanimivo pri tem je to, da so zgolj proti Villi izgubili z 2 goloma razlike (imeli so rdec karton), medtem ko so proti vsem ostalim izgubili zgolj z golom razlike. Ogledal sem si tekmo proti Liverpoolu in lahko recem, da so bili vsaj enakovreden nasprotnik.

Tako da danes nas sigurno caka ena res tezka tekma in ne bi se cudil kaksnem 0:0 remiju. Stanje na lestvici v primeru Sheffielda ni realno.
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Po moje kako so se tekme odvijale je bil edini kiks proti Southamptonu kjer smo gol prejeli na koncu tekme. Proti wbaju smo zgublali 3:0 in je bil čudež da smo sploh piko dobili. Vsaj tiste dve pike bi še imeli in bi zgledalo že veliko bolš.
Drugače pa kaj mislite za danes, kakšna bo postava? Sem v prvo razmišljal da bo spočil Werneja ampak po tem krogu sledi dolg premor tako da bo verjetno igral. Za ostale ne rabimo ugibati..
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

7 ur in pol brez prejetega gola, potem pa nam zadane gol ekipa na dnu lestvice s 3 goli po 8. Krogih al koliko že. Spet pa nam zabija ta bogi pleško, ki že lani do 35. Kroga ni dal gola potem pa proti nam dva.

P.s. Ali mi lahko kdo pove kaj je počel Kante pri prejetem golu?
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Ma sej bi ga dobli slej ko prej.
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Čeprav smo prejeli zadetek, definitivno en boljših polčasov letos. Vidi se, da poskušajo implementirati neke nove ideje, ogromno je prenosov žoge, vtekanj itd. Skratka, ko imamo žogo zgleda vseskupaj veliko bolj tekoče kot pred mesecem.

MVP pa itak Ziyech... Tip je neverjetno samozavesten, že skoraj aroganten. Zajebe 3 diagonale, marsikdo bi ob tem zgubil samozavest in igral veliko bolj previdno.. Ampak Ziyech poskusi še četrtič in najde Kovačiča, ki poda Tammyju za gol. Sick!
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Glede Kanteja pa: tam je tekal okrog kot ena nora kura :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Kako uganeš, da smo zmagal, brez da bi pogledal rezultat ali tekmo?
Sam preveriš, če je kakšn nov komentar tle gor.. če jih ni, smo verjetn zmagal, če pa kaže eno stran novih komentarjev smo pa definitivno zgubil
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Se strinjam z borkom, Ziyech je prinesel res nekaj izjemnega v našo ekipo. Morda bi se lahko izkazal celo kot naš najboljši nakup v tem prestopnem roku.
User avatar
demiensatlier
Posts: 663
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Meni se sicer igra ni zdela nevem kaj, ampak vseeno dokaj rutinska zmaga in 3 točke pred reprezentančnim premorom.
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Se mi zdi, da je bila prav danes igra zelo dobra, sploh Ziyechove podaje, ki so raztrgale obrambo. Poleg 4 golov še prečka Wernerja in njegov nesrečen lob, ko je bil sam pred vratarjem, pa tista 2 na 1, ko je Kovačič prepozno podal, pa še obramba Ramsdala po strelu Chilwella pri 2-1 plus nekaj blokov, ko bi žoga sicer verjetno šla v gol. Z nekaj sreče bi danes lahko zabili še vsaj 2-3 gole.
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Malo pozno komentiram,nisem prej utegnu.
Uglavnem moje mnenje je,da smo danes spet odigral super tekmo,kot ste že prej u komentarjih omenjal,Sheffield kljub zadnjemu mestu ni naivna ekipa,gojijo dokaj čvrst nogomet in zabit 4 gole ni enostavno. Ziyech kaže to,kar je Lamps spomladi omenjal zakaj so ga kupili,kot je bork napisal,dve tri podaje fali,ampak ma to samozavest,da ve kaj dela in zakaj to dela,evo naslednja podaja gol,še tista wernerju kjer je šu sam na golmana,res noro kako tip razigrava ekipo.
Okej škoda ker ni blo clean sheeta,ampak vsak niz pride enkrat do konca,ena nepoznorsot u obrambi in dobiš gol :)
Uglavnem,se mi zdi da ekipa kaže nek karakter,igra ima smisel,imamo neko ravnotežje,samo upam da po premoru nadaljujemo tko. :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Skoda za reprezentance, kar hudo mi je da se prekinja tale niz tekem. Za gol se ne sekiram, ker me neskoncno bolj veseli odgovor po prejetem golu. Vcasih smo zaostali in po prejetem golu smo se kot po pravilu matrali, brezglavo tekali, sedaj pa nas to ni iztirilo in smo zadnjeuvrščeno ekipo konkretno napolnili z zadetki tudi v LP nam super kaze, predvsem pa mislim da smo lahko veseli ker se je nehalo govoriti kako se lampardu trese stolcek, se LampardOut forumasi so se porazgubili...poscrollajte malo visje pa boste username hitro nasli

Se to, Fulham je vceraj izgubljal 1-0 pri West Hamu in so v 98' dobili enajstmetrovko. Pob je sel v tej situaciji streljati Panenko in zgresil. Prosim, poglejte si to...
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Hehe res je. Zadnje 3 tedne praktično Lamparda ni blo omenjenega v enem post-u. In to je super.

Kar se pa tiče Lookmana... Jao... Že v zaletu sm vidu kaj bo naredu.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Tudi jaz iščem #Lampardout :)

Ekipa dobiva karakter. 2 ključna dejavnika: Mendy in Silva.

Tuki se res kaže, da je stabilna obramba osnova za vse dalje. Odkar imamo res dobro obrambo (tudi 1. gol je bil bolj splet srečnih naključij), zadeva laufa, brez neke hude igre smo zmagoval s 3 goli razlike. Lani smo pa naprimer precej lepše igrali (na oko), potem pa fasali gol, dva in nas je popolnoma presekalo.
Glede tekme včeraj pa menim, da smo odigrali odlično tekmo brez večjih napak. Škoda, da nismo zabili še iz tistih šans, ki smo jih imeli, ker bi lahko dali 5+ komadov čist brez problema.

Skratka, upam, da nas letos ne bodo več pestile poškodbe, ker imam občutek, da tale ekipa res funkcionira :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Edouard Mendy has the best save success rate in the Premier League this season with 85.7%. [@WhoScored]
Post Reply