xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: xyDebate

Post by Profesor »

bork wrote:Opaa, ker lapsus je bil tole :D drgač pa v Nepalu sem tudi že bil, nismo ravno plezal, smo pa veliko hodli..tam na 5000m še ni nobenih težkih prog, tak je kot bi šel na Triglav, edino kisik je velik problem..zdj pa, bolj si fizično pripravljen, več imaš možnosti za kako višinsko bolezen :bruh:
Kar se pa Neaplja in prejšnjega pogovora tiče, dvomim da se je v dveh letih toliko spremenilo, da je Italija kar naenkrat na drugem mestu po zaslužku od TV pravic ;)
Dobr dec. Jaz sem bil v Kambodži 1 dan. Ampak ne v Aziji. En lokal pri nas se imenuje Kambodža:)
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: xyDebate

Post by repe »

:lol: :lol:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: xyDebate

Post by sigismund »

Ja in zakaj se omejuješ na pravice Serie A samo v Italiji? A v tujini je pa ne gledamo? ;)
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: xyDebate

Post by boshko »

Profesor wrote: Dobr dec. Jaz sem bil v Kambodži 1 dan. Ampak ne v Aziji. En lokal pri nas se imenuje Kambodža:)
Jz sm bil v roku ene ure v Evropi in v Africi :) Dva lokala se pr nas tko imenujeta no en je že bivši so pa poslovni prostori pa trgovina :D
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: xyDebate

Post by bork »

Neverjetno kok je svet majhen :mrgreen:
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: xyDebate

Post by rck2own »

Js grem pa dostkrat u Kino :P
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: xyDebate

Post by cinka8 »

rck2own wrote:Js grem pa dostkrat u Kino :P
:lol: :lol:
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: xyDebate

Post by nastja8 »

Jest mam pa en uprašanje glede Londona pa to.
Zdej greva s kolegico mal gor, pač od naslednga petka pa do srede. In je fora da mava u sredo že ob 7.45 zjutrej avijon za nazaj. Tko da sva se odločile da sva do torka u hostlu, pa pol s torka na sredo na letališču prebluziva. Sam zdej je problem, da bi si u tork še mal london ogledale, kar je pa s kovčkom mal težje, tko da če ma morda kdo kak predlog, kje bi se dalo varno pustit kovčke, pač da jih pol zvečer uzameva, ko greva na letališče? Da jih za čez dan nekam "skladiščiva"?
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: xyDebate

Post by hook »

imaš v hostlih ponavadi posebno sobo za to, sam pomoje samo za stranke (kar pa ti zadnji dan več ne boš). maš pa tudi v st. christophers inns (hammersmith) ''sefe za kovčke'' za najet in nima veze al si njihov ali ne.
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: xyDebate

Post by glosos »

hook wrote:imaš v hostlih ponavadi posebno sobo za to, sam pomoje samo za stranke (kar pa ti zadnji dan več ne boš). maš pa tudi v st. christophers inns (hammersmith) ''sefe za kovčke'' za najet in nima veze al si njihov ali ne.
Jaz še nisem doživel, da bi mi kateri hostel zavrnil shranjevanje prtljage po check-outu. V skrajnem primeru jim itak plačaš, česar se pa ziher ne bodo branili :) Tako da brez skrbi Nastja, sem prepričan, da se bo dalo zmenit ...
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by m4t1c »

se strinjam z glosos-om
jaz ko sem bil pred 1 mesecem v belgiji,na nizozemskem in v nemčiji, se je dalo v vseh hostlih kjer sem bil shraniti prtljago, ko si se že check-outal, da si lahko še tisti dan normalno pogledal mesto in se kasneje vrnil po torbe :)
Image
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

Na teh velikih (železniških) postajah so verjetno tudi kake omarice. V centru Londona (cona 1, cona 2) jih je precej, je mogoče bolj priročno. Vprašanje pa, koliko stane njihov najem...
Blue is the colour!
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: xyDebate

Post by hook »

glosos wrote: Jaz še nisem doživel, da bi mi kateri hostel zavrnil shranjevanje prtljage po check-outu. V skrajnem primeru jim itak plačaš, česar se pa ziher ne bodo branili :) Tako da brez skrbi Nastja, sem prepričan, da se bo dalo zmenit ...

ja sem mislil brezplačno, lanskoleto v Dubilinu so mi malo frajaril, ker sem po check outu pustil še tam kufer. Če pa češ plačat je pa tako ali tako povsod kak prostor
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: xyDebate

Post by The blues11 »

je kdo registriran na bwinu ???
Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

Jst
pa ne morm keša dvignt banda Giblartarska al kaj za kurca so :evil:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
Post Reply