Prva liga Telekom Slovenije

o domači in tujih nogometnih ligah ter o ostalih športih
Tebran
Posts: 21
Joined: 29 Jan 2011, 18:22

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Tebran »

Vam bom jaz pojasnil glede filipoviča...

Vse se je začelo že na superpokalni tekmi po tem, ko je željko zabil gol, s(m)o začeli gd vzklikati "Željko, javi se", "Dragan kurvica" in "vsi smo je fukal".

Željkota je to vidno šokiralo in je nekaj sekund, kar strmel proti naši tribuni.....


Po tekmi naj bi takoj odšel do dragane in ji dal nekaj par plesk, češ s kom vse se je on dol dajala...


Sedaj je pa sledil drugi polčas....

na severu je bil transparent z napisom "Dragana zvezda severa", vzklikalil smo pa ista gesla kot na superpokalu...


Pač to je vse


Aja pa dragana je partnerica od željkota...
Last edited by Tebran on 12 Aug 2012, 11:53, edited 1 time in total.
Tebran
Posts: 21
Joined: 29 Jan 2011, 18:22

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Tebran »

glosos wrote:Viole stole the show! :ava:
A res? Si bil na isti tekmi?
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by RedMiner »

Če ni še noben zasledil. Zanimivo branje, v kolikor so podatki verodostojni :)

http://www.knjiznica-celje.si/raziskova ... 905134.pdf
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

Tebran wrote: A res? Si bil na isti tekmi?
Predvidevam da si sedel na severu. Pol itak nisi slišal drugega kot navijanje Drangonsov (ki je blo tud na nivoju).

Jaz sem sedel na vzhodni tribuni, kjer se je slišalo navijanje obeh skupin, in pač treba je priznat, da viole niso bile niti sekundo tiho. Od 55 minute dalje pa do 10 minut po koncu tekme so neprekinjeno peli. Vmes so prižgali dve bakli, za kar so bili izžvižgani, na drugi strani pa so dregonsi naredili pravo dimno zaveso in vrgli dve 'bombi', kar je publika sprejela z odobravanjem :) Jebiga domači teren :) Čeprav glede na to, da je bilo Viol na gostovanju skoraj toliko kot domačih Dregonsov, se to niti ni poznalo. Aja, glede primitivnosti si pa tak že ti obširno razložil, tak da ne rabim tega vključit :)
Tebran
Posts: 21
Joined: 29 Jan 2011, 18:22

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Tebran »

Pusri to kdo je bil boljsi, zanima me tvoje mnenje danasnjih dogodkov. Ker zdaj se pa ze marsikaj resno sprasujem...
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

A misliš Zahota pa Čeferina? Saj sploh ne vem kaj je blo ...

Sicer pa Zahovič pač ni zdrav če ga en teden ni v medijih. Zdaj če kdo te njegove predstave jemelje osebno (tu mislim random bralce novic, komentatorje na forumu, ne vpletenih - Čeferina itd.) in se obremenjuje z njim je to njegov problem. Tip pač provocira, in če se folk in mediji obremenjujejo z njim, pol je zmagal v svoji igri. Saj poznamo take (Mourinho ....). Je pa desjtvo, da se zadnja tri leta precej več govori o slovenskem fuzbalu, derbiju, prvi ligi ... To pa ni slabo :)
Tebran
Posts: 21
Joined: 29 Jan 2011, 18:22

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Tebran »

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/prva ... 2#comments

Preberi si članek na rtvslo-ju.

To pač niso več provokacije v stilu "vse gnilo prihaja iz Ljubljane", "ni nam bilo dovoljeno zmagati", pa to tudi niso več igrice preko medijev, kjer je javno žalil bilo koga. Da pa potem še skličejo novinarsko konferenco, ki služi zgolj zavajanju javnosti je pa tudi čisto mim.


Sploh pa jaz zahota ne bi enačil z mourinhom, si ga ne predstavlam, da bi vsem po vrsti j**** mater, sploh pa ne predsedniku nacionalne zveze.


Pokazatelj teh dogodkov je ta, da je zaho en imbicil s končano osnovno šolo, kateremu nasedajo štajerci(vsaj uprava nk mb), poln frustracij.

Me pa prav zanima, če ga štajerci še podpirate....
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by davidluiz4 »

no mal se umirte jasno pa je da je MB daleč najboljši v slo,čeprav je blo v soboto bolj tako tako pa ne smemo pozabiti,da je Maribor v sredo igral v Luksenburgu,žabari pa so meli 3-4 dni več za pripravo na tekmo
CHELSEA FC
Image
Tebran
Posts: 21
Joined: 29 Jan 2011, 18:22

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by Tebran »

Ja že lani, ko so jih nadigrali, je bil izgovor utrujenost :lol: :lol: :)

Mrbiti je mb najbolje organiziran, samo to še ni razlog, da se obnašaš kot, da bi boga za jajca prijel in žališ vse po vrsti, na koncu so pa sodniki krivi, da ti ni ratalo enkrat ustreliti na gol....
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by glosos »

Samo eno pripombo mam, pa upam da ne bom napaden zaradi tega. Ful mi gre na živce uporaba besede Štajerci, v kontekstu kot je bil zdaj uporabljen (me zanima če ga Štajerci še podpirate). Res ne vem kaj imajo Ptujčani s tem, ali pa Celjani, Brežičani, Šoštanjčani, Radenčani ... To je stvar Mariborčanov, če že koga, oziroma navijačev NK Maribora, ne pa kr Štajercev ...

Pa tud mislim da nis(m)o usklajeni glede mnenja o njem :) Jaz lahko govorim za sebe, ne vem kaj si ostali mislijo, oz kaj si vsi mislimo. Ne moreš forsirat ideje o nekem kolektivnem vedenju. Tako mišljenje je krivo za vse probleme delitve Slovencev, pa naj bo lokalpatriotizem ali pa kako drugo vprašanje.

Sicer pa meni dol visi za to, kaj se dogaja med Zahovičem, pa Čeferinom, pa še kom ... Ne vidim razloga, zakaj bi se s tem obremenjeval.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by didier »

glosos wrote: Sicer pa meni dol visi za to, kaj se dogaja med Zahovičem, pa Čeferinom, pa še kom ... Ne vidim razloga, zakaj bi se s tem obremenjeval.
Blue is the colour!
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by VIP »

glosos wrote:Samo eno pripombo mam, pa upam da ne bom napaden zaradi tega. Ful mi gre na živce uporaba besede Štajerci, v kontekstu kot je bil zdaj uporabljen (me zanima če ga Štajerci še podpirate). Res ne vem kaj imajo Ptujčani s tem, ali pa Celjani, Brežičani, Šoštanjčani, Radenčani ... To je stvar Mariborčanov, če že koga, oziroma navijačev NK Maribora, ne pa kr Štajercev ...

Pa tud mislim da nis(m)o usklajeni glede mnenja o njem :) Jaz lahko govorim za sebe, ne vem kaj si ostali mislijo, oz kaj si vsi mislimo. Ne moreš forsirat ideje o nekem kolektivnem vedenju. Tako mišljenje je krivo za vse probleme delitve Slovencev, pa naj bo lokalpatriotizem ali pa kako drugo vprašanje.

Sicer pa meni dol visi za to, kaj se dogaja med Zahovičem, pa Čeferinom, pa še kom ... Ne vidim razloga, zakaj bi se s tem obremenjeval.
Tudi jaz ne vem, kaj mi imamo z vsem tem. :P

Kar se tiče Čeferina in Zahoviča, mi gre ne k... ko se mora to vse po medijih vlačit in seveda klasično, vsaka stran vleče po svoje.
Se pa dela nek negativizem v Sloveniji, predvem v reprezentančnem smislu. Se na koncu res zna zgoditi kako sranje v Mariboru na kaki reprezentančni tekmi in potem selitve slednje v popolnosti v Ljubljano.
V to sem itak prepričan, da je interes zelo močnih posameznikov. Meni osebno je čisto kul, da so tekme razpršene po celi Sloveniji. Tudi Celje bi lahko zopet dobili kakšn tekmo, če ne drugega, kakšno prijateljsko. Že res, da je vzdušje na vsakem stadionu različno in tudi to pripomore k določeni prednosti oz. slabosti.
Ampak te tenzije pa zagotovo slabo vplivajo na reprezentanco in pa razdaljenost ljudi.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by urke4 »

Najboljši strelec Celja v zadnjih dveh sezonah Roman Bezjak bo kariero nadaljeval pri bolgarskemu prvaku Ludogorecu iz Razgrada, s katerim je danes podpisal triletno pogodbo.
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by michooo »

Škoda da je šel, je pa definitivno izstopal v Celju. Srečno v nadaljevanju kariere, upam da se kdaj preseli še v kakšno od najmočnejših lig.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Prva liga Telekom Slovenije

Post by didier »

A drži, da je Celje zanj uspelo dobiti samo 200k evrov :?:
Blue is the colour!
Post Reply