xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: xyDebate

Post by jernej1989 »

hahaha sem rekel :P ... kaka liga prvakov...to še pride ko bo nas 50 gor :P
BLUE IS THE COLOR
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

Ma ko bo začel Torres "harat" bo en kup na novo prijavljenih. Še ta mesec bo padla št. 40 :D :cfc01:
Blue is the colour!
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

ah že pri 33 me ni blo gor, za 36 tut ne :cry: :D ja dobili smo veliko novih članov tko da se lahko nadejamo še večje številke na tekmah z velikimi klubi @8)
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

http://www.ekipa.org/index.php?p=nd&i=14777

hahah kake ga poka ta zaho :D
Bi se moral Mile Ačimovič, ki je na enakem položaju kot vi, seveda v drugem klubu, več spuščati v dvoboje z vami?
Ne. Ne bi se ukvarjal z njim, saj je bil vedno moja rezerva.
:ava:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: xyDebate

Post by Reichenburg »

hahahahahaha Zaho legenda
aja no v novi reviji Chelsea je predstavljena tudi Slovenija kot država zgleda da majo to na novo in je tut Zaho omenjen kot kontroverzen najboljši igralec :lol:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by damjan1120 »

mah ta Zaho je kr en kreten res. Nikol mi ni bil všeč kot nogometaš ali pa človek. Mile je zanjga bog =)
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: xyDebate

Post by VIP »

Se strinjam. Sploh pa se Mile ni spuščal v nobene debate z njim. Potem pa eno takšno vprašanje nekega novinarja in evo še ena cvetka od Zahota. Ko pa bo 27.8. zgubil v Ljubljani pa bo zopet vrtel gobec kako sodniki sodijo v prid Ljubljane, bla bla.
Sicer pa tudi nima vse pošlihtano v glavi. Najprej govori o 6 letnem klubu Olimpiji,kasneje pa že o derbijih med Mariborom ter Olimpijo. Ded se mi ne dopade nikakor s takimi butastimi izjavami. Sicer pa naslednji tedn dvojna doza adrenalina. Najprej v sredo na košarko Slovenija-Litva,potem v soboto pa na tekmo Olimpija-Maribor. :)
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: xyDebate

Post by didier »

Dejstvo je - če nebi bilo Zahota oz. njegovih (včasih neumestnih) komentarjev, polovica Slo sploh nebi vedela, da se je začela 1.SNL oz. da se v njej kaj (zanimivega) dogaja :wink:
Blue is the colour!
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: xyDebate

Post by zrim92 »

Zaho je bedak, ki obvlada svoj posel. Prej je igral vrhunsko sedaj je pa vrhunski direktor.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: xyDebate

Post by urke4 »

skyman333 wrote:Zaho je bedak, ki obvlada svoj posel. Prej je igral vrhunsko sedaj je pa vrhunski direktor.
točno tko! MARIBOR :cfc01:
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: xyDebate

Post by glosos »

Zahović je mojster svojega posla, pa lahko rečete kar hočete. Kot nogometaš se je dokazal, tako da tu mislim da ni nobene debate. Kot športni direktor pa kaže, da se je v velikih klubih, v katerih je igral, tudi veliko naučil o zakulisju nogometa. V Maribor je prinesel neko stabilnost in strategijo, pametno delo in pa ambicije. Slej ko prej bodo tudi rezultati (če že domači naslov ni rezultat).

Glede teh izjav je pa tako, da dosegajo svoj namen. S temi izjavami (sploh ni pomembno, ali so resnične ali ne, ali imajo realno osnovo, ali so celo protislovne, mogoče kdaj arogantne ...) je dosegel, da se v medijih in na vseh forumih govori o njem, in s tem odvrača pozornost od letos slabe obrambe, povprečne igre na sredini, in neučinkovitosti napadalcev. Pred nadaljevanjem kvalifikacij in prvenstva je pa to odlično. Noben športni direktor ali trener noče, da njegovi igralci po medijih berejo kritike in pluvanje na svoj račun. Zaho pač pobere te krogle in jih preusmeri nase. Vsi skupaj dokazujete, da mu uspeva ...

(Maribor je pa še vedno neporažen) ;)
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: xyDebate

Post by VIP »

Si ziher da odvrača poznornost od slabe igre nase? Na tekmah je okoli 1500 ljudi. Tu se vidi to odvračanje. Saj ljudje niso neumni. To je za nogometno mesto zelo zelo slabo. In ne mi zaj kolko pa ma Olimpija. Ni govora o Olimpiji, o Mariboru pa Zahoviču je. Ja,za sedaj kar dobro vodi svoj posel. Kdo je kaj rekel glede tega? Sicer pa vsi vidijo le to oz. polsušajo Zahota in sami verjamejo njegovim besedam kak dober je on. Če bi bil dober bi nagnal Milaniča. Take igralce kot ma..... da se o številkah i financah ne menimo. Govorim o rdečih številkah. Prevelik gobec ma in provocira u kurac za brezveze. Tako bi se naj obnašal direktor "inštitucije"?
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: xyDebate

Post by glosos »

Obisk je za poletne mesece v Mariboru čisto primerljiv z lani. Ne se sekirat za obisk v mestu, ki ga itak ne maraš ... Nisem mel namena omenjat Olimpije, ampak si ti začel, tak da ja, dajte raje pred svojim pragom pomest. Najbolj vročega napadalca majo, pa igra na preznem stadionu ...
Ne mi o rdečih številkah, NK Maribor je eden redkih klubov (ne bom rekel edini) v Sloveniji, ki poleg tega da troši denar, ga tudi služi.
Jah, ne vem kaj se čudimo, ko Abramovič nažene trenerja, ki ni osvojil lovorike, če pa obstajajo ljudje, ki bi nagnali trenerja, ki je osvojil naslov :)

Meni je tak vseeno kaj si kdo misli o njem, ampak mi je pač smešno, ko vsi pljuvajo po njem, pa ga majo za kretena, v bistvu pa večina teh ki pljuvajo, pleše točno tako kot on žvižga :) Pa sploh ne razumem, v čem je problem ... A ni bil Ačimovič skoz njegova menjava v reprezentanci? Saj to ni nič slabega, če je pa res ...
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: xyDebate

Post by VIP »

glosos wrote:Obisk je za poletne mesece v Mariboru čisto primerljiv z lani. Ne se sekirat za obisk v mestu, ki ga itak ne maraš ... Nisem mel namena omenjat Olimpije, ampak si ti začel, tak da ja, dajte raje pred svojim pragom pomest. Najbolj vročega napadalca majo, pa igra na preznem stadionu ...
Ne mi o rdečih številkah, NK Maribor je eden redkih klubov (ne bom rekel edini) v Sloveniji, ki poleg tega da troši denar, ga tudi služi.
Jah, ne vem kaj se čudimo, ko Abramovič nažene trenerja, ki ni osvojil lovorike, če pa obstajajo ljudje, ki bi nagnali trenerja, ki je osvojil naslov :)

Meni je tak vseeno kaj si kdo misli o njem, ampak mi je pač smešno, ko vsi pljuvajo po njem, pa ga majo za kretena, v bistvu pa večina teh ki pljuvajo, pleše točno tako kot on žvižga :) Pa sploh ne razumem, v čem je problem ... A ni bil Ačimovič skoz njegova menjava v reprezentanci? Saj to ni nič slabega, če je pa res ...
Sem pristaš Olimpije,ne navijač. Tako kot pristaš rečmo Detroit Pistonsov.... tako,da tole natolcevanje in bla bla o Olimpiji me nič ne gane. Plešemo tako kot on žvižga? Ne si laskat preveč. Tiponja je pač antipatičen. Ne zaradi tega,ker on tak hoče,ampak ker pač je. To o Ačimoviču je pa skrajno otroško in odveč,da je omenil. Z njim sploh nista bila v nobenem spopadu besednem. Pač beseda novinarja je naletela na njega in potem takšna izjava. Če pa je tebi to vse ok, pol pa tudi prav.
Saj mnenja so razčična. Eni ga ljubite in mu verjamete,jaz ga pa vidim z drugimi očmi. Podobna stvar je glede žvižgov na reprezentančlni tekmi,ko se ja kasneje žvižgalo tudi v Mariboru na tekmi maribor-Domžale. Ljubitelji Maribora pa takoj v bran,da se je žvižgalo sodnikom,eni celo rekli,da se je Domžalam. HALO,Domžalam? Saj niso resni. Pač,dvojni pogled. Mogoče niti ne tako dvpojni pogled. Jaz bi celo rekel, da samo branjenje svojega ljubega kluba,čeprav je zgodba čist drugačna.
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: xyDebate

Post by glosos »

Hehe, a ti misliš da se z Zahotom pogovarjaš? :) Naj te opozorim, da nisem on, če si to mislil. Ne vem zakaj bi drugače meni to laskalo ... :)

Mene se sploh ne dotika, kako mnenje ma kdo o njem, v bistvu bi mi težko blo bolj vseeno ... Samo pač zanimiv mi je ta paradoks, zato sem posegel v debato, pa mi je že žal.

Če je človek antipatičen, si pač ni sam kriv. če je kreten, pol se sprašujem, kaj so šele vodilni v ostalih klubih, če jih kreten vozi scat. Upam da kdaj v Maribor dobimo koga, ki ne bo kreten ... Ampak si ne predstavljam kakšna bodo šele takrat razmerja v slovenskem nogometu. Verjetno pa bo tak vsak, ki bo uspešen, pa to nekomu ne bo všeč, proglašen za kretena. Takšni smo pač Slovenci. (dolgo nisem hotel temu verjet, zadnje mesece pa spoznavam drugo plat, pa vidim da smo res katastrofa ...)

Pa jaz res nisem zaljubljen v Zahota, v bistvu sem bil eden tistih ki so ga najbolj kritizirali ob koncu njegove reprezentančne kariere ... Sem pa sposoben spoštovat delo nekoga, ki je dober v tem, kaj počne.

Besedni spopad ali ne, dejstvo je, kdo je začenjal na igrišču in kdo na klopi, če pa je to žaljivka, pol pa ne vem ...
Post Reply