CHELSEA MATCHDAY chat 2021/22

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by mlinko »

Ne nas primerjat s Tottenham-om. Lukaku pri nas ni imel razloga za tak intervju. Šel je mimo predstavnikov kluba in tudi svojih predstavnikov, da je opravil ta intervju. S svojimi izjavami pa naj bodo za fanpage je užalil soigralce, trenerja, nas in tudi Interjeve navijače. In da vmes še poudari, da je profesionalec in da bo reagiral profesionalno, je pa že kar smešno. Mogoče je vsaj mal sreče, da je zgleda tok tup v glavi, da ne igra zdaj užaljene primadone.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Se strinjam z mlinkom. Včasih je fino do stavri pristopit malo z distanco in jemat stvari z rezervo, v tem primeru pač ne.

Tudi če je delal intervju za Inter fan page ga je delal kot igralec Chelseaja, za povrh vsega je te stvari izjavljal kot najdražji nakup v zgodovini in to slabe 3 mesece po tem ko je prišel k nam, za povrh vsega še v ne najboljšem trenutku za klub ker imamo rezultatsko krizo, za povrh vsega v času ko niti približno ne upravičuje zapravljene gore denarja zanj, za po vrh vsega še proti priporočilom kluba, na lastno pest. I'm sorry, vsakič pa res ni treba biti na strani igralca. Moje besede podpre to da si verjetno edini ki Lukakuja brani, pa sem pogledal goro videev in prebral roman komentarjev na spletu Chelsea fanov, nevtralnih fenov in punditov. Večinsko, ampak res večinsko mnenje je da je bil Lukakujev intervju neprimeren in si je te težave in neodobravanje s strani fenov pridelal sam. Res si ne predstavljam da vkoraka na Stamford Bridge in se 44.000 ljudi dela kot da ni nič?? Nisem za to da se ga proda/odpiše, opravičilo pa res lahko pričakujemo.

Primerjava s Kaneom je smešna, on je njihova legenda kluba in pa eden ključnih igralcev, brez njega bi bili zadnjih 8-9 let še bolj nerelevantni in nekonkurenčni kot so že tako ali tako. Mi smo Lukakuja samo dodali v ekipo ki je pred njim in brez njega nedavno osvojila ligo prvakov. Bi razumel da bi tip pri nas trgal že nekaj sezon pred tem, tako pa je pač vseskupaj malo čez rob. Še to, pri Kane-u se je govorilo kako zelo bo Tottenham v kurcu če on res odide iz kluba, pri nas pa se govori kako zelo si je Lukaku otežil bivanje pri nas brez pojasnila in/ali opravičila.

Glede Rudigerja pa tudi mene zelo skrbi, letos je eden boljših igralcev pri nas in mi je žal da v tem primeru Lukaku vleče bajne denarje, Rudigerju pa ne moremo ponuditi tega, niti se nismo zdilali za nek kompromisen znesek. Že OK da ne more uprave vsak izsiljevati za bajne denarje, ampak v tem primeru bo pač odšel.
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Moje mnenje je ravno nekje vmes. Nedvomno je Lukaku zelo slabo izbral besede v intervjuju, ampak vseeno to ne pomeni, da rabimo biti še mi povsem nerazumni in ga takoj odpisat, sploh po tem ko smo dali zanj 100 milijonov (lahko je govoriti, kot da to ni nič, če ni naš denar). Naj pokaže kaj zna, pa bomo videli po koncu sezone. Ziher ne bi rad gledal Wernerja ali Pulišiča v špici do konca sezone. Res pa pričakujem, da se opraviči za tale ponesrečen intervju.

Kar pa se Rudigerja tiče: model je world class manj kot eno leto, pa že hoče 400.000 funtov plače na teden. Meni se to ne zdi normalno. Osebno mi je zelo všeč, sploh ker zna s prcanjem znervirati vse ostale navijače in igralce, pa tudi vidi se, da je klasa od branilca. Vseeno pa sem mnenja, da so njegove izjemne predstave taksa igranja s 3 centralci in pa predvsem prisotnost Silve.
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Trivinho »

Rudiger ni problem placa, ampak mislim da hoce biti del elite v Real Madridu.
Njemu tudi ce Psg ponudi milion tedensko nebo izbral Psg.
Upam da vsaj osvoji premier ligo in potem ce ze mora iti naj gre.
Res da je klasa ampak smo tudi Hazarda preboleli ki je 7 sezon biu alfa in omega kluba..
Raje vidim da zadrzimo Cristensena, Chalobah pa naj igra v taki formi in bo Rudiger hitro pozabljen.
Ceprov bi tudi js rad da ostane pri nam ampak ce zeli iti naj gre..
Kar se pa Lukakuja tice pa opravici lahko samo to da zabije 20+ golov in da dokaze zakaj smo ga pripeljali.
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by bork »

sigismund wrote:I'm sorry, vsakič pa res ni treba biti na strani igralca. Moje besede podpre to da si verjetno edini ki Lukakuja brani, pa sem pogledal goro videev in prebral roman komentarjev na spletu Chelsea fanov, nevtralnih fenov in punditov. Večinsko, ampak res večinsko mnenje je da je bil Lukakujev intervju neprimeren in si je te težave in neodobravanje s strani fenov pridelal sam.
Nikjer nisem napisal, da zagovarjam Lukakuja oz. njegov intervju, ampak samo, da se je treba malo pomiriti in ne dramatizirati.

Zakaj se je treba umiriti? Si si kar sam odgovoril:
Nisem za to da se ga proda/odpiše, opravičilo pa res lahko pričakujemo.
Torej, Lukaku je in bo naš igralec, in tole dramatiziranje je samo voda na mlin našim konkurentom. Razni žvižgi s tribun ne bodo pomagali, ampak bodo kvečjemu še poslabšali situacijo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

To ti dam prav, ne bo nič rešilo ali karkoli, si pa iskreno ne predstavljam da ga ne bi izžvižgali. Temu se lahko izogne samo z opravičilom na Twitterju ali nekje, pa tudi takrat se bo našel kdo ki mu bo namenil "buu" s tribun. Z opravičilom bo število žvižgal zmanjšal, z njegove strani gre zdaj samo in zgolj za damage limitation, al se motim? :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by bork »

Če se bo opravičil, se bodo zopet našli eni, ki bodo rekli, da je to sfejkano. Zame bo opravičilo, ko bo grizel travo na zelenici in zabijal gole. Neko twitter opravičilo pa ne bo nič rešilo, če že, vsaj intervju.
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by chelsea boy »

Baje, da ga čaka še 500.000 funtov kazni (Sky Italy)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Uradna izjava kluba glede Lukaku situacije:

https://www.chelseafc.com/en/news/2022/ ... apologised
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by sigismund »

Še Lukakujev video intervju za Chelsea TV:
https://youtu.be/q3FJqZC7dR0

Damage limitation intervju kot smo ga pričakovali in skoraj da ne zahtevali, bare minimum.
Mi ki pretiravamo bomo zdaj to dali ob stran, dovolj je bilo povedanega na to temo, naj sedaj govori igrišce.
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by mlinko »

Tako kot si rekel. Zaključena zgodba. Sedaj pa naj to še potrdi na igrišču.

Se pa strinjam s Tuchel-om. Upam na čim manj Lukaku-ju namenjenim žvižgom. Ekipa trenutno res potrebuje stabilnost.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Baje smo brez Silve in Kanteja, Lukaku začenja proti Spursom
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by n1i9k9o6 »

Postava: Kepa, Azpi,Sarr,Rudiger,Alonso, Jorginho, Saul, Mount, Ziyech,Havertz,Lukaku.

Glede na imena, meni to diši po spremembi formacije, najbrž v 4-2-3-1.
Če ne spreminjamo postave, bo Jorginho igral osrednjega med branilci? Alonso na LCB in Saul na LWB in posledično Mount in Jorginho v sredini?
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by michooo »

Če bo kdo imel kakšen kvaliteten stream, naj deli :)
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: CHELSEA MATCHDAY CHAT 2021/22

Post by Tišipas »

Post Reply