Liga prvakov 2020/21

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
Post Reply
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Okej se ne tiče direktno Chelseaja...ampak kaj pa rasizem na tekmi PSG-Basaksehir?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Nikakor ne podpiram rasizma in se mi gravza, tole je velika sramota za UEFO. Sem pa ob tem tudi mnenja da gre "uzaljena stran" zadnje case predalec z igranjem zrtve, tako v sportu kot na splosno. Rasizem gre v obe smeri, ampak govori in linca se samo rasizem v eno smer in to ni prav. Ga ne podpiram, ampak delajo razliko ravno tam kjer jo hocejo izkoreninit.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Se popolnoma strinjam. Incident sm si na eonu zavrtel nazaj in kolkr sm uspel slišat pogovore je četrti sodnik dejansko rekel negro,ampak se je opravičeval,da je govoril romunsko,kjer negro pomeni črn,sepravi ne slabšalno ampak mišljeno kot barvo... Mogoče res ni blo slabo namerno ampak bi biu lahko malo bolj previden :)
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by blue222 »

Mislim da sodnik ni mislil rasistično. Bi pa lahko vseeno drugo besedo uporabil.
User avatar
demiensatlier
Posts: 645
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by demiensatlier »

Tekma je bla bol prijateljska in mirna, mladiča Anjorin in Gilmour mislim da sta kar dobro odigrala, razočaran sem s predstavo Abrahama, ne morem se znebit občutka da je hlod, drvo, kakor vam je ljubše. Tudi Havertz je bil daleč od kake super predstave, še bo moral marsikaj pokazati. Zdaj lahko upamo na dober žreb in predvsem dobro formo v februarju, če bomo mi v formi in z malo poškodb se ne rabmo nobenga bat.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Vesel sem nad predstavo Gilmourja in Anjorina ki sta odigrala kar solidno.
Drugače je bila tekma tako pointless, da je v ekipo zakorakal celo Kepa. Izluščite iz tega stavka kar želite. :) Seveda smo prejeli gol, če je bilo preprečljivo ali ne se niti ne bom spuščal ker je vseeno, smo pa dobili gol iz 2 strelov v okvir. Ne rečem da je za gol kakorkoli kriv Kepa, vem pa da sem v podobni situaciji letos Mendyja že videl ubraniti iz praktično identične situacije. :)
Tudi jaz sem bil nekoliko razočaran nad Abrahamom, lani mu je na začetku šlo precej dobro in ni deloval tako "štorast"..verjetno gre za pomanjkanje igranja tekem, ampak tega ima tudi Giroud pa pri njem ni tega občutka, pa je precej starejši od Tammyja. Tukej izkušnje nimajo veze, ker je bil včeraj dejansko flatfooted. Mogoče je imel samo tak dan? Kdo bi vedel.
O Kaiu ne bom ker se mi ne da, let's just say da rabi nabrati minute da se uteče ker je ravno po koroni. Tako, da ne bom užalil Kai supporterjev na forumu, volk cel in koza sita :)
Zanimiv mi je bil komentar včeaj, nekoliko pretiran a ne daleč od resnice in sicer "Tale ekipa danes je bila lansko leto precej blizu Chelseajeve prve zasedbe". Well damn, kar blizu, ane? :) In tole včeraj je bilo kar bogo, lets be honest. In neskončno sem vesel kako razkošno ekipo imamo na razpolago, res dober občutek za nadaljevanje.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by blue222 »

Moje mnenje. Kepa ni bil krivec pri golu. Christensen je stal na neki butasti pol razdalji med Kepo in Remijem in mu je pokrival pogled. Na taki razdalji ne moreš ne pokrit igralca na branit iz črte recimo. Problem pri Kepi je da ima malo strelov na gol pa dobi gole. Recimo včeraj 2 strela na gol od tega seveda ta prejet gol. Igra par tekem kjer dobi gole iz parih šans in tu je potem slab procent obramb.
Meni Kepa res ni slab golman vendar je tu zraven veliko psihologije, verjetno mu tudi igralci ne zaupajo več žal..
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Mislim da tudi sam sebi ne zaupa več in to ga dela 10x slabšega kot v resnice je. Zelo podobno je z de Geo ki je veljal za vrhunskega golmana, danes pa žog tudi ujeti ne zna več.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Učeraj mi ni zneslo,pa danes dodajam komentar. Glimoir in Anjorin sta odigrala zelo solidno,sicer se mi zdi,da je Anjorinu u prvem polčasu manjkalo malo samozavesti in je na momente res zamudil priliko za vtekanje v prostor,ampak to je razumljivo :) v drugem polčasu mi je deloval bolj živahen. Kar se Kepe tiče,ja,se strinjam,da bi Mendy znal tak strel ubranit. Abraham učeraj res ni imel svojega dne,mogoče je tud neuigranost napadlne linije mela tu veze,nevem. Kai včeraj res ni pokazal nič posebnega, 2 3 lepe poteze,ampak premalo. In ja,sem njegov supporter in sem upal na kaj več,ampak bo že :))
Se je pa poznalo celotni ekipi,da ni bilo prave motivacije,ampak to je bilo pričakovano.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by blue222 »

sigismund wrote:Mislim da tudi sam sebi ne zaupa več in to ga dela 10x slabšega kot v resnice je. Zelo podobno je z de Geo ki je veljal za vrhunskega golmana, danes pa žog tudi ujeti ne zna več.
se strinjam
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by BOŠTAJ »

Zanimivo mi je, da vsi pravite, da je imel Gilmour včeraj solidno predstavo.....žal se ne strinjam s tem. Res je, da nisem vsake sekunde tekme spremljal, ker pač ne moreš gledat dva ekrana hkrati, ampak, kar so moje oči ujele igro Billyja, bi rekel, da je mladenič izstopal, v pozitivnem smislu. Prav ponujal se je za žogo, iskal prazen prostor-se odkrival, suvereno podajal, sicer nimam podatka kako točen je bil pri podajah, je pa naredil včeraj več kot pa Jorginho, vsaj tako sem jaz videl zadevo na igrišču(ne me sedaj napadat :D ). Potem pa še naziv MOTM......več kot zasluženo.

Tale naš Kai...ne gre mu nič zamerit-COVID, uigravanje, LP,.....tip rabi minutažo, to se vidi iz aviona. Sicer je pa bil včeraj povprečen, tako, da nas vsaj razočaral ni :)

Kepa....dobro je opravil svoje delo, tud Mendy mislim, da nebi branil tega strela, če bi pred njim stal danski hlod. Kot je blue222 napisal, stal je tam kjer nebi smel. Skoraj na golovi črti je bil, ne vem, kaj je delal tako nazaj, namesto, da bi pokril igralca.... :sad:

Pa Anjorin rabi še kakšen trening s prvo ekipo in pa tekmo kot je bila včeraj, pa se bo še Wener moral boriti za prvo postavo.

Abraham....ne vem kaj naj napišem...res je bil drvo včeraj. Ne vem, a so tok dobr pokrival, al ni dobil nobene uporabne žoge??? Pojma nimam. Ja sigismund, verjetno "Ova noč ni bila njegov dan" :-o

Kar se še ujel, je Emerson, ki se mi zdi, da je tudi dobro odigral, al pa je bil dost pri žogi, pa me ončutek vara :lol:

Ostali pa povprečno, glede na to, da smo bili že pred tekmo prvi v skupini, bi lahko tudi poraz pričakovali. Lamps je spočil nosilce igre, kar je bilo bistvo včetajšnje tekme. It's gonna be long december, tako, da jih bomo še potrebovali.

Over all moramo biti zadovoljni in upati, da se Ziyech hmal vrne in pa da ne bo novih poškodb.
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Zdaj ko so skupine končane je jasno s kom se lahko pomerimo in sicer: Atletico Madrid,Borussia M,Porto,Atalanta,Lazio,Barcelona,Leipzig.
Koga bi si najbolj želeli in zakaj?
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by Trivinho »

Katero koli ekipo dobimo nebo slo zlahka, na papirju je najsibkejsa ekipa mogoce Borusija M, ali Porto.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by sigismund »

Precej težak žreb letos tudi za prvouvrščene ekipe. Mogoče si še najbolj želim Porta in pa Borussie M, tretjega mogoče Lazio..Barca je slaba ampak do februarja in za osmino finale LP se bojo že zbrihtali.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Liga prvakov 2020/21

Post by bork »

#UCL R16 Chelsea Probabilities (%Rounded Up):
Barcelona: 13.9%
Atletico: 14.5%
Sevilla: 0%
Porto: 10.9%
Leipzig: 16.1%
Lazio: 13.5%
Atalanta: 12.6%
Gladbach: 18.5%


Osebno si želim Barco - atraktiven a hkrati premagljiv nasprotnik, če nas vržejo ven, pa to pomeni, da bi nas kasneje skoraj zagotovo izločil kakšen drug klub in nima smisla, da zgubljamo energijo s CL :mrgreen:

No, če pa ne dobimo Barce, si pa želim enega lažjega nasprotnika, npr. Porto.

Kluba, ki si ju ne želim sta pa Atletico in Leipzig.
Post Reply