CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sandi94 »

Ima kdo stream ?
Image
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Palace zaenkrat dobro drži obrambo
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Realno tule ni bil penal. Ampak bravo prebili smo jih MVP pa zaenkrat Chillwel
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Danes smo dominantni od prve do zadnje, Palace sploh ne more igrati. Epski odgovor na torek, respect in zasluzeno
Odlicna tekma Chilwella, odlicne predlozke ima. Tudi njegova energija in komunikacija s soigralci se mi zelo dopadeta.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Če je to to kar bomo od Ben-a dobival redno pol smo zadel žebelj na glavo. Neverjetna energija in tud karizma na igrišču.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Bravooo fantje...top top...Chilly noro kaksen igralec top top...vsi danes odlicno... :cfc01: :cfc01: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1364
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 55 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

Havertz pa nc pokazu, presibak je na zogi. Drugace pa 3 pike so pomembne.
User avatar
chelsea boy
Posts: 436
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Trivinho wrote:Havertz pa nc pokazu, presibak je na zogi. Drugace pa 3 pike so pomembne.
Še vedno izsilil enajstmetrovko. Mislim, da je vseeno odigral bolje kot Werner.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Kai-u se vidi, da je pač malo šokiran nad intenzivnostjo lige. Vse skupaj je navito na višjo raven v primerjavi z Bundes ligo. Ampak vsako tekmo je boljši. Danes se men ni zdel tako zelo slab. Ubistvu je bil kar soliden.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Čestitke fantom za to zmago,super rezultat,škoda da morajo zdaj na reprezentančni premor. Ta tekma je pokazala,da vendarle pa ni vse tako slabo,kot si nekateri želijo pokazat. Kai bo še potreboval malo uigravanja,vseeno pa je že bolje kot na prvi tekmi. Danes bolj slabo Werner,se je ppznalo da ni pravi.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

CB naveza Zouma-Silva mi je res zelo všeč. Zouma je izjemen atlet, ki zraven sebe nujno rabi nekoga, ki ga vodi, in ravno Thiago je idealen igralec za to vlogo. Poleg tega sta oba Francoza, zato je komunikacija enostavna.

Končno lahko rečemo, da imamo pravega LB-ja - nekoga, ki je dober na obeh koncih igrišča, ki ima dovolj energije in hitrosti, da sledi tempu igre in ne izostane ob hitrih prenosih žoge. Chilwellu je danes uspel skoraj sanjski debi, čeprav ni bilo vse perfektno. Namreč bili sta vsaj 2 situaciji, kjer je malo izpadel iz igre, ampak na srečo ga je Zouma lepo pokril. Je pa tudi res, da Werner v obrambi ni toliko pomagal kot na drugi strani CHO, tako, da je bil Chilwell precej izpostavljen.

Če želimo ohranjat CS-je, je zelo pomembno, da na večini tekem igra enaka obrambna zasedba. Tole današnjo obrambno navezo, bomo verjetno gledali večji del sezone, rotirala pa bosta predvsem Azpi in James. Tomori pa bo prva menjava Zoumaju ali Silvi, zna pa tudi začeti kar nekaj tekem.

Glede Havertza pa se ne strinjam, da je bil slab oz. zgolj povprečen... bi rekel, da je bil zelo soliden, lepo je vtekal, iskal priložnosti, omogočal prostor soigralcem, imel nekaj dobrih zamisli, tudi njegove podaje so bile ok. Enostavno so ga CPjevi igralci zelo dobro pokrivali in je imel res težko nalogo.

All in all, zelo pomembne 3 točke za nadaljevanje sezone, ko verjamem, da nas z zdravima Pulisicem in Ziyechom čakajo res lepe stvari.
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Ne vem ali sem samo jaz tako strog pri penalih. Današnja penala sta mi izgledala bolj tako tako, js bi pomoje pri obeh dosodu simuliranje :) kaj drugi menite
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Prvi se mi je zdel klasičen, naiven penal. Pri drugem bi se pa moral pred tem piskati prekršek nad Remyjem in sploh ne bi smelo bit govora o penalu.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Prvi penal se je meni zdel smešen in ne bi smel biti dosojen, drugi penal pa se je vsaj meni zdel korektno dosojen... (EDIT: se strinjam, če prej seveda ne bi videli tistega favla na sredini, ki je kasneje vodil v akcijo za penal.. :) )

Strinjam se z borkom glede stalne zadnje vrste. Spomnim se Kloppa ki je konstantno menjal CB par in zadaj so bili res škrbasti. To je bilo v sezoni ko so prišli do finala LP, torej 2017/18? Tisto sezono jih je sicer večino sezone reševalo to da so vedno dali vsaj 1 gol več kot so ga prejeli. Ampak stabilnosti v obrambi pa niso imeli, sedaj pa zadnje vrste praktično ne spreminja nič. TAA - Fabinho - VVD- Robertson, zacementirano.

Tudi meni se Kai ni zdel nevem kako slab danes, oziroma mi je bil celo kar soliden, se mi zdi da je iz tekme v tekmo boljši (pač OK off tekma z nižjeligašem..). Tako da komentarjev da je bil slab nisem razumel, ampak OK vsak vidi po svoje, nič narobe, vsako mnenje šteje :) Komaj čakam da se še Wernerju odpre v PL, da bo Ziyech zdrav, danes se je vrnil še Pulišič... TOP!

Velik props tudi Azpiju danes. Mislim da se njegova prisotnost na igrišču precej pozna, bolj kot morda kdaj opazim(o) ali mu pripišemo zasluge.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Kar se tiče Azpija. Men se je tud zdel precej bolj odločen. Kot da bi mu prihod Silve dal nekaj samozavesti. Sploh pri 2. penalu me je presenetil. Tam res nevem kaj je Tammy mislil. Jorginho je odgovoren za penale in jih bo do takrat pač streljal. Kot napadalec pa je on odgovoren za open play gole. Teh pa zaenkrat ni in ni...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
Post Reply