CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by m4t1c »

Dokler bojo vsako sezono neke kante, se s tem ne bo nihce sekiral. Tak je modus operandi kluba pod Romanom in dvomim da bo v bliznji prihodnosti drugace.

Poslano z mojega ONEPLUS A6013 z uporabo Tapatalk
Image
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Aja pa še to... Pozabmo na Gilmourja in CHO-ja. Ne bo cajta.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Realno CHO že pod Lampardom velikokrat ni igral, ko bi moral, ko je bil Ziyech poškodovan Werner in Pulišič pa sta bila eden slabši od drugega.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Mal nas je razvadu Frankie ane? Glede na to, da govorimo, da se ni nekj naigral, pa se verjetno v zadnjih 20 letih pr nas ni nihče tok iz akademije pri teh letih. Pod Sarrijem je edino izsilil. Kokr kol. Credit where credit is due. Prov dobr občutk je bil gledat razvoj naših mulcev zdele. Za to mu hvala.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1551
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 36 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Zgleda je to, to. Prihaja Tuchel, ki bo najbrž ob dobrih rezultatih vodil ekipo tudi v naslednji sezoni.

Najprej kar se Franka tiče. Če povzamemo, kar je naredil dobrega; vpeljal kar nekaj mladih igralcev iz akademije, zagotovil ligo prvakov in igral finale FA pokala v sezoni brez okrepitev, če se ne motim je večina lansko poletnih okrepitev dejala, da je bil Frank in vizija kluba ena ključnih, da so se pridružil klubu in v letošnji sezoni imel res dobro obdobje 17 tekem brez poraza, kjer je naša igra smisel, bili smo energični, konkretni in samozavestni.

Kje točno se je zalomilo, je najbrž težko določiti. En sam poraz, tisti proti Evertonu, je najbrž premalo, da bi lahko rekli, da je ekipa in Frank z njo tako padla, da se ne bi mogli pobrat. Mislim, da je moralo biti nekaj v ozadju, lahko, da je pomanjkanje izkušenj privedlo do tega, da ni znal motivirati in dvigniti ekipe in so posledično igralci izgubili voljo igrati zanj. Ko pa trener enkrat izgubi slačilnico, je pa bolje da čimprej gre. Mislim, da ga ni trenerja, ki bi si slačilnico priboril nazaj, enkrat ko jo je izgubil.
Dejstvo, da lahko 8 tekem in malo več kot 1 mesec privedeta od "title contenders" do "sacked" pa samo nakazuje kako krut zna bit včasih moderen nogomet.

Osebno Lampardu zamerim to, da je ob igrišču sploh v zadnjih tednih, ko je ekipa igrala obupno, deloval preveč mirno, premalo jezno. Človek, ki nosi DNK kluba v sebi, bi moral noret ob takih predstavah.
Škoda mi ga je, res mi je zelo žal, čeprav stvar ni delovala v zadnjem času, bi si želel, da bi dobil več časa za stvari obrnit na bolje, vprašanje pa, če bi mu uspelo. Sem zelo deljenega mnenja a je prav da gre ali ne, sicer pa bo to pokazal čas in nadaljevanje sezone.

Kar se Tuchla tiče, se mi zdi, da je to trenutno najboljša opcija. Vodil je močne ekipe, taktično je zelo močan in prilagodljiv, kar sovpada z našim kadrom, tako, da sem mnenja, da bo sposoben iz vsakega igralca izvlečt maksimum. Upam samo, da se bo vse skupaj čimprej poklapalo, časa res ni veliko.
Je pa res, da ima zgodovino slabih odnosov z upravo, kako bo to delovalo z Romanom, si ne predstavljam, ampak očitno so na neki isti valovni, če ne vsekakor ne bi podpisal pogodbe.

Upam pa, da se enkrat v prihodnosti Frank vrne na klop, izkušenejši in bolj zagnan.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Uradno na chelseafc.com, Lampard odpuščen.
User avatar
bork
Posts: 1963
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Kar se Lampardove prihodnosti tiče, je naslednja tekma verjetno make it or break it. Če spušijo proti Leicestru, je njegove kariere pri Chelseaju konec, z remijem pa si kupi še eno priložnost in ima potem proti Wolvesom in Burnelyu šanso, da postavi stvari na svoje mesto.
Moj post pred tekmo z Leicestrom se je očitno uresničil.

Priznam, sem malo presenečen, da se je sack zgodil skoraj teden dni po tekmi, ampak glede na rezultate ni presenetljivo.

Do decembra bi rekel, da ima Lampard pri nas bleščečo kariero in da je naredil več kot je marsikdo pričakoval... potem pa takšen zasuk rezultatov, res neverjetno, kaj se lahko vse zgodi v dobrem mesecu.

Lampardu sem neizmerno hvaležen za vse, kar je storil za ta klub. Da je imel jajce prevzeti klub po odhodu Hazarda in ob transfer banu, ter ga pripeljati do Lige prvakov. Izkazal se je tudi kot odličen manager, saj je imel ključno vlogo pri prihodih številnih igralcev in smo mu lahko hvaležni, za vzpostavitev dobrih temeljev kluba. Boste videli, prava vrednost teh igralcev se bo še pokazala z novim trenerjem.

Lampard je pameten fant in verjamem, da bo imel še uspešno kariero kot trener, če bo to le sam želel in morda se poti s Chelseajem spet kdaj prekrižajo.

Sem pa že zelo vesel, da prihaja Tuchel, ki je definitivno moja prva izbira in boljšega trenerja, si med sezono ne bi mogli želeti. Seveda so še drugi trenerji, ki jih rangiram višje, ampak le-ti niso dosegljivi.
n1i9k9o6
Posts: 1551
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 36 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

https://www.givemesport.com/1642161-fra ... nic-social

Sami presodite,koliko od tega je res, bi pa razložilo marsikaj...

Ta opcija, da bi začasno prevzel Ragnick nato pa prevzel funckijo v klubu (najbrž športni direktor) trener pa bi bil Nagelsmann bi bila vrhunska, a je to neuresničljivo.
User avatar
Trivinho
Posts: 1383
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 13 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

E moj Roman, to je res bedna poteza.
Solskjaer, Klopp, oba sta blia prve dve sezone slabsa od Lamparda poglejte jih zdaj...
Ampak Roman nima casa cakat bedak...
Misli da mu bo ta Tuchel kej prnesu?
Raje bi vidu Di Matteota da pride nazaj kokr pa enga Tuhla..
Res bedarija...
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Baje je Tuchel že v Londonu in naj bi bil že na tekmi z Wolvsi v sredo (Bild).
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Roko na srce, Lampard je čas dobil, denar je dobil, če bi kazal neko pot kam gremo bi pri njemu vztrajali (podobno kot United in Solskjer, Arsenal in Arteta, Klopp in Liverpool), pa tega napredka ni in ni bilo, ni vizije, ni nič. Še laiki smo to videli. Boli tale sack, priznam, ampak se veselim in upam da novi trener iz ekipe izstisne to česar je dejansko sposobna, ker trenutno je tole ogromen underachievement.
Je pa večina trenutnih zvezd prišla v klub ravno zaradi Lamparda...tuakj pa Lampardu samo kapa dol. Vprašanje kako bo naprej..
User avatar
bork
Posts: 1963
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Trivinho wrote:E moj Roman, to je res bedna poteza.
Solskjaer, Klopp, oba sta blia prve dve sezone slabsa od Lamparda poglejte jih zdaj...
Ampak Roman nima casa cakat bedak...
Misli da mu bo ta Tuchel kej prnesu?
Raje bi vidu Di Matteota da pride nazaj kokr pa enga Tuhla..
Res bedarija...
Drugega ne bom komentiral, ker delno drži (razn tiste nebuloze glede Di Mattea, ki niti ni vredna komentarja).

Bi pa glede Tuchela rekel, da je močno podcenjen trener, ki lahko marsikaj prinese. V BvB se na prvi pogled sicer zdi, da je bil neuspešen, ker zaradi izjemne dominacije Bayerna, ni prinesel lovorik, ampak ne gre prezreti tega, da je imel eno slabših ekip BvB v zadnjih letih, pa je kljub temu imel v povprečju najvišje število točk na tekmo v zgodovini BvBja.

Najvišje št. točk je imel tudi kot trener PSG, s katerim se mu je dodatno uspelo uvrstiti še v finale CL, kjer so bili enakovredni lani super-močnemu Bayernu.

Poleg tega je trener, ki je "odkril" Pulisica, uspešno sodeloval s Silvo, zelo dobro pa bojda pozna tudi vse naše Nemce, tako da je definitivno logična izbira.

Če je že Lampard moral iti, je Tuchel to, kar ta klub sedaj rabi.

Bi pa dodal še to, da je Abramovic osebno pokomentiral Lampardov sack, kar se v zgodovini Abramovica pri Chelseaju, še ni zgodilo:
Roman Abramovich said,

This was a very difficult decision for the Club, not least because I have an excellent personal relationship with Frank and I have the utmost respect for him.

“He is a man of great integrity and has the highest of work ethics. However, under current circumstances we believe it is best to change managers.

“On behalf of everyone at the Club, the Board and personally, I would like to thank Frank for his work as Head Coach and wish him every success in the future. He is an important icon of this great club and his status here remains undiminished. He will always be warmly welcomed back at Stamford Bridge.”
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 581
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Se strinjam z večino :)

Tale sack boli ampak je pričakovan. Lampardu hvala, da je uvedel toliko mladincev v prvo ekipo. So mu pa po mojem mnenju manjkale izkušnje. Predvsem sem opazil to ob ne spreminjanju taktike, postavljanje igralcev izven svoje pozicije in nabijanje predložkov do onemoglosti.

Pogrešam tisto kombinatoriko, hitre pase itd... Sem mnenja, da to vse pride z rezultati in samozavestjo. Je pa na trenerju, da to ustvari.

Če je kdo gledal dokumentarec na Primu od Totnhama se nevrjetno vidi kakšen vpliv ima Mou na ekipo. Igralci ga gledajo s spoštovanjem in ma tisto energijo ki lahko ustvari nevrjetno vzdušje v slačilnici. Pri Lampardu tega nisem videl. Po vsaki slabi tekmi je direktno obtoževal igralce itd...

Gleda Tuchela pa niti sam ne vem česa je zmožen.. Sem pa prepričan, da bo to šok za slačilnico in da bomo veliko bolje zgledali na igrišču.

Gremo naprej :cfc01: :cfc01: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3535
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Chelsea Football Club have today parted company with Head Coach Frank Lampard.

This has been a very difficult decision, and not one that the owner and the Board have taken lightly.

We are grateful to Frank for what he has achieved in his time as Head Coach of the Club. However, recent results and performances have not met the Club’s expectations, leaving the Club mid-table without any clear path to sustained improvement.

There can never be a good time to part ways with a club legend such as Frank, but after lengthy deliberation and consideration it was decided a change is needed now to give the Club time to improve performances and results this season.

The Club will be making no further comment until such time as a new Head Coach is appointed.
User avatar
Trivinho
Posts: 1383
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 13 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

Kolcalo se nam bo po Lampardu, Tuchel da je dobr trener nebi zapravil v ligi prvakov rezultat 3 0 proti barceloni s PsG.
Post Reply