CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
Chelsea_fan
Posts: 578
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

točno to vse, kar si napisal :)

jaz to vidim tako kot, če bi ti imel svoje podjetje in bi kolega zaposlil. Po enem letu in pol bi videl da ni neki baš dober delavec ampak, ker ti ga je bed odpustit ga boš še pustil notri mogoče se pa razvije v dobrega delavca haha :) Dejstvo je kdorkoli drug bi bil na tem mestu bi bil že sackan :)

Nism tudi jaz za to, da ga odpustimo ampak je dejstvo, da bo moral malce nadgraditi svoje znanje in predvsem harmonijo narediti v ekipi. Preveč je nekega kreganja nesoglasij itd...

Ekipa mora dihati kot eno šele potem bodo rezultati prišli. Rabimo vodje kot so bili ala Terry itd...

Gremo po zmago v soboto!!! :) :cfc02: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
ndm
Posts: 66
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by ndm »

Me zanima koliko od teh okrepitev, ki so prišle v tem poletnem prestopnem roku bi bilo tu v primeru, da trener nebi bil Lampard. To očitno nekateri hitro pozabite. Werner, Havertz, Thiago Silva, Ziyech so vsi izpostavili, da je bil Lampard glavni razlog za njihov prihod.

Lahko je pametovat ob gledanju tekem na tvju in bit kritičen do igralcev/trenerja. Verjetno pa noben od nas nima pojma kaj točno se dogaja na treningih. Malo več potrpljenja in pa konstruktivne kritike pa bomo vsi lažje spremljali sezono. Pa da ne bo pomote, ne trdim da je Lampard brez napak. Ampak mislim, da lahko tudi on kdaj pa kdaj naredi kaj narobe in potem poskuša popravit. Ne glede na vse si je kot igralec zaslužil nekaj kredita pri tem!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3513
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Vse kar je bilo do zdaj tle objavlenega ni bilo nic drugega kot konstruktivna kritika. Pika.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Jest se ubistvu strinjam z vsem. Sploh s to emocionalno navezanostjo. Meni osebno je bilo že takoj ob njegovem prihodu bedno zaradi dne, ko bo spet odšel. 1. je blo težko in tudi 2. bo. J*** ga Frankie je Frankie.

Se pa ne strinjam s tem da hočemo "excellent" finish. Ajde ja vsi želimo, da bi zmagali vse tekme in bli vesoljni prvaki. Ampak letos tale naš začetek pomojem ni alarmanten. Ni bilo preseason-a, okrepitve, covid, Liverpool takoj 2. krog največ pa dejstvo, da so se letos klubi zelo solidno overall okrepili. In sigurno ne bodo vsi zmagovali vse. Bo pa zelo napeto. Liverpool je utečena mašina, ki sigurno ne bo tako dominantna kot lani ampak to zgolj zato ker so druge ekipe pridobile v primerjavi z lansko sezono.

In emocije gor ali dol, ljubezen do Frankie-a dol ali gor... Dejmo enkrat managerju čas (denar za okrepitve je že dobil!!!) In ocenjujmo po več kot sezoni. Sej vem... Kloppa so tudi vsako sezono ven metali, nimaš kej taki smo fani. Ampak ne mi rečt, da se jim ni potrpežljivost izplačala. Probejmo enkat potrpet pa čez dve leti (ob tem da ne bomo izpadali po prvih krogih ali skupini in da bomo vsaj top4) vržt ven človeka. Frankie je tako ali tako tolk pri pameti, da pomojem ko bo videl da ne gre bo pač šel.


Samo moje mnenje.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Jaz se tudi strinjam, da je prav patetično, da eni ocenjujete Lampard po 5ih tekmah.

ndm je zelo dobro rekel, da je večina okrepitev prišla prav zaradi Lamparda. Tudi če Lampard danes gre, bo svojemu nasledniku zapustil izjemno zapuščino.

Tudi naša igra v obrambi še zdaleč ni tako slaba, kot želite nekateri prikazat. Več kot polovico golov, ki smo jih letos prejeli, so bili posledica katastrofalnih individualnih napak. Lani smo imeli sistemski problem, letos ga zaenkrat po videnem nimamo več.

Ok, malo nam manjka kreacije, ampak to bo prišlo kot posledica večje uigranosti ekipe. Itak je nemogoče pričakovat, da boš zamenjal polovico enajsterice in da bo ekipa od prvega dne igrala kot dobro naoljen stroj.

Berem tudi takšne neumnosti, kot je ta, da ima baje slab player-management. Ravno včeraj je Chilwell izjavil, da ima odličen man-management in da tudi igralci, ki ne igrajo toliko kot bi si želeli, svojo vlogo ravno zaradi njega dobro sprejemajo.

Skratka, dajmo mu čas in ne paničarit po nepotrebnem.
glosos
Posts: 803
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by glosos »

Huh, sem prav vesel, da sem prebral zadnja dva zapisa, sem se že vprašal ali smo postali Real Madrid/Barcelona entitled bunch of crybabies ...
I blame the internet, da se neka mnenja razširijo kot požar in potem nastanejo prava gibanja in herd mentality, ampak to ni samo v fuzbalu ali športu, ampak v vseh sferah javnega življenja dandanes ...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3513
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Vse kritike so bile konstruktivne in brez udrihanja čez trenerja in na podlagi dejanske igre...čemu smo patetični in crybabies? Vsemu je sledilo 10x napisano da stojimo za Lampardom, ni blo dovolj? :)
Lampardu osebno easily dam 4 leta časa, glih tolk je rabu Klopp da je pršu do tle kot so. Izpostavljeno je bilo samo kje se evidentno vidi velik velik potencial za napredek.
In, bodimo realni, Lamparda ocenjujemo na podlagi 60 tekem, ne 5-ih ;)
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

If you are going to succeed in a season, there's a great correlation between how you start and how you finish. You can't start poorly and expect an excellent result at the end. All those calling for Lampard's head are not doing that of hate, it's a pure concern for all that really understand football.

Nisem glih profi ampak kdor ne razume, da se uspeh na dolgi rok ne dela čez noč. In ne more iz vsega dogajanja letos v klubu to tudi razbrati (vsaj jest tele nakupe in dogajanje tako vidim)... Well nevem kdo tle doesn't understand football.

In

The dude is messing up and must be told.

Spet. I get it... Ma svoje finte ampak pomojem je Frankie zadnji, ki mu je treba kaj povedat glede tega. Dvomim, da majster stopa po Cobhamu in misli, da dela vse prov.

Jest sem se osebno samo nanašal na to. Jest sem za, da se konstruktivno kritizira. Nenazadnje mi lahko delamo samo to, vpliva na rezultate in dogodke tako nimamo. Sem pa želel samo napisat, da govoriti o neki nesposobnosti, ki je tu ali pa je zgolj razlog neizkušenosti Frankie-a nima smisla. Verjeti, verjeti, verjeti. Uprava je nakazala na to, da Frankie-u zaupa in mogoče to končno pomeni nekaj mesecev umirjenosti.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 761
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Preveč smo navajeni instant uspehov.. Moja želja je da bi bil Lampard čim dlje trener če je že bil izbran uspehi pa bodo že prišli, sam sicer na začetku nisem bil navdušen nad njegovim prihodom ampak zdaj bomo pač potrpeli. Resnica je tudi da je za lovorike res velika konkurenca na voljo pa so bili letos samo 4 lovorike.. zdej so samo še tri :cry: pa od teh treh na dve glih ne upam. Mislim da je bila lani v superpokalu največja možnost lovorike pa smo zasrali.. potem še fa pokal.. ista zgodba. No mogoče bo pa letos.
Kako že gre tista pesem: We've waited so long, but we'd wait forever :)
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Eee too. Iskal sm to besedno zvezo. Instant uspehi. Hotel sem samo reči, da smo bili taka izjema pri tem, da glava boli. Tega v nogometu praviloma ni in realno smo se malo razvadili.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 578
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

sigismund wrote:Vse kritike so bile konstruktivne in brez udrihanja čez trenerja in na podlagi dejanske igre...čemu smo patetični in crybabies? Vsemu je sledilo 10x napisano da stojimo za Lampardom, ni blo dovolj? :)
Lampardu osebno easily dam 4 leta časa, glih tolk je rabu Klopp da je pršu do tle kot so. Izpostavljeno je bilo samo kje se evidentno vidi velik velik potencial za napredek.
In, bodimo realni, Lamparda ocenjujemo na podlagi 60 tekem, ne 5-ih ;)
Tocno tako..

Kritika je bila postavljena na podlagi leta in pol in ne na podlagi te szone.

Pri vsakem zapisu sem napisal da stojim za trenerjem in nocem menjave...verjamem da bomo sestavili neko harmonijo in da bomo trgali v prihodnosti. Da to dosezemo bo pa potrebno se veliko dela in pri trenerju in pri igralcih.

Pustmo to temo in gremo danes po 3 tockeeee :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3513
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Mendy, Azpi, Souma, Silva, Chilwell, Kante, Jorginho, Werner, Kai, Odoi, Abraham

Všečna postava, mamo to. C'MON CHELSEA :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Sem prepričan, da ste ta isti kritiki, lani pred sezono pisali, da imamo minimalne možnosti za top 6, kaj šele top 4. Lampard je očitno presegel vaša pričakovanja, ali pač?

Sicer pa se ne more dajati ocena na podlagi sezone in 4ih tekem, če se je vmes zamenjala polovica ekipe in ni bilo prave predsezone. Lanska sezona je zgodba zase, imeli smo dobre momente, pa tudi tiste nekoliko slabše. Na koncu pa nam je uspelo doseči cilj, v katerega nas je le malo verjelo in ki nam je hkrati omogočil, da smo totalno dominirali prestopni rok. Prava vrednost te ekipe pa se bo pokazala šele prihodnjo sezono :)
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

Res je skoda Kepe, dal smo 80 Miljonov ce se ne motm zdej ga pa menja en Mendy k je neznanka in ne verjamem da je dost bolsi od Kepe.
Kepa rab sam mal samozavesti in lahko doseze tisti nivo katerga rabimo v premier ligi.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 578
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Bravo za postavo...zelo vsecno....gremo po 3 pike :juhej:
BLUE IS THE COLOUR!!!
Post Reply