CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Res. Že prvi polčas ni bil slab z izjemo zaključka. Glede na to, da si City ni ravno uspel priigrat neke šanse. Ampak drugi polcajt pa noro. Noro. Psihološko je City v slabšem položaju. Lovijo UCL in je letos lepa šansa. Mi pa po taki sezoni praktično nimamo kaj izgubiti (ne dobesedno :)).

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Super, izredno srečen, pomembne 3 točke, velik korak u finišu za top4. Plus tega nam je uspelo spočit Mounta, Chilwella, Havertza in Silvo, vsaj delno Jorginha, malo tudi Kanteja glede na to da ni igral cele. Samo upamo lahko, da je Rudiger in Christensen nista hujše poškodovana, sploh Christensen mi je deloval kot bolj resna poškodba, stegenska je pogosto 3 tedne out, kar bi že pomenilo konec sezone.
Wernerja pa obvezno malo odpočit, ogromno se trudi in preteče, danes ni igral slabo, se pa vidi, da rabi malo počivat, na koncu je bil povsem izmučen.
Še enkrat pa poklon Tuchlu in ekipi, upam, da nadaljujemo s tem momentumom do konca sezone. :cfc01:
User avatar
RedMiner
Posts: 1122
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Tekme nisem gledal, super da smo odnesli 3 točke in skočili na 3. mesto.
Sicer pa ta tekma ne pomeni popolnoma nič, finale bo povsem druga zgodba.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Se ne strinjam, da tekma pomeni pomeni popolnoma nič. Dobil smo pomembne 3 točke za top4, izkoristili spodrsljal Leicesterja verjetno pa še dodatno pridobil na samozavesti.
Z vidika lige prvakov bo pa seveda finale nekaj drugega in zgodba zase, je pa vseeno lepo, da smo 2x dokazal, da smo zmožni premagat City :)
User avatar
RedMiner
Posts: 1122
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

n1i9k9o6 wrote:Se ne strinjam, da tekma pomeni pomeni popolnoma nič. Dobil smo pomembne 3 točke za top4, izkoristili spodrsljal Leicesterja verjetno pa še dodatno pridobil na samozavesti.
Z vidika lige prvakov bo pa seveda finale nekaj drugega in zgodba zase, je pa vseeno lepo, da smo 2x dokazal, da smo zmožni premagat City :)
No, saj iz mojega posta je viden kontekst (sicer ne neposredno), da sem mislil na finale, obenem pa poudaril skok na 3. mesto in pomembne 3 točke.
Tam bo povsem druga zgodba. Bolj me skrbi, da je City celo v prednosti zaradi tega, ker sem med tekmo opazil, da je Guardiola preizkušal različne taktične zamisli (build up, odigravanje akcij, postavitev v obrambi in napadu). Ampak verjamem, da to ne bo nič odločujočega. Motivacija in dnevna forma bosta odločilni :)

Sicer pa bo zaključna žogica (zelo verjetno) tekma z Leicesterjem.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3502
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Vrhunski krog za nas, naša zmaga in poraz Leicestra ter WHU-ja. Če v sredo premagamo Arsenal smo z nogo in 3/4 že v ligi prakov za naslednjo sezono.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Ja, zej vidim, da sm izpadu malo neumno haha se opravičujem :)
Se strinjam, malo mam filing, da je Pep to tekmo predvsem želel izkoristit kot taktično pripravo na finale in iskanje kako razbit ta naš sistem igre. Ampak istočasno je lahko to v veliko pomoč Tuchlu, da še dodatno vidi, kje je naša ekipa najbolj ranljiva in to lahko pred finalom popravi.
Glede na ostale rezultate smo res že zelo blizu ligi prvakov za naslednjo sezono, super :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3502
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

United nam s povsem rezervno ekipo in z mislimi pri Liverpoolu ni šel na roko, Leicester je nocoj zmagal in dobil ogromne 3 točke v boju za top 4. Jutrijšnja zmaga proti Arsenalu je sedaj nekoliko bolj nujna. Še vseeno smo odvisno zgolj od sami sebe, pa je vseeno lepo dobit tudi pomoč od drugih United se je zgleda odločil da bo šel na polno proti Poolu in jim probal ubiti sanje o LP, danes so šli v tekmo brez vsake jasne namere o zmagi, kolikor bodo pač mladinci dobro odigrali, tolk si bomo pač zaslužili.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3502
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Če prav kalkuliram, potem rabimo teoretično samo še 3 točke in 1 Liverpoolov poraz? A prav računam?
Torej z našimi imaginarnimi 3 točkami proti Arsenalu in Unitedovo zmago nad Liverpoolom jutri smo mi na 67 točkah, WHU 58 ampak s tekmo manj, Liverpool 57, Everton v primeru 4 zmag pride lahko največ do 67 točk. Everton in WHU bi se po točkah z nami sicer lahko izenačila, vendar imata oba precej precej slabšo gol razliko, tako da smo v primeru nocojšnje zmage definitivno pred njimi. Če nocoj failamo imamo še vedno tekmo z Leicestrom in Villo...Leicester ima do konca sezone še tekmo z nami in Spursi, torej tudi kar ugodno za nas oziroma smo lahko precej odvisni samo od sebe. Tudi WHU bo težko še vse zmagal..

Nocoj torej po zmago da predčasno lahko nehamo kalkulirati tele točke ter obračamo ta "če" sem ter tja, potem pa mirno čakamo tekmo United - Liverpool in seveda tekmo v FA pokalu :cfc01:
User avatar
RedMiner
Posts: 1122
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Kot bi rekli vsi strokovni komentatorji ala Gliha, Protega, Oblak, Ačimović, Jermaniš... : "Fantje so profesionalci, grejo tekmo po tekmo." :)
Last edited by RedMiner on 12 May 2021, 16:57, edited 1 time in total.
User avatar
patricio10
Nostradamus
Posts: 77
Joined: 04 Jul 2007, 15:05

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by patricio10 »

Da sezone na koncu ne zaključimo vsaj četrti bi se res moral zgoditi čudež, zato bi jaz danes spočil celotno ekipo (naj igrajo Kepa, Gilmour, Emerson itd.) in se raje potrudimo premagat Leicester čez vikend.

:cfc01:
MODRA JE BARVA, NOGOMET JE IGRA, MI SMO VSI SKUPAJ IN ZMAGA NAM JE CILJ!!! :P

Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1122
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Kepa
Azpi-Silva-Zouma
James-Jorginho-Gilmour-Chilwell
Mount-Havertz-Pulisic
User avatar
RedMiner
Posts: 1122
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Kakšen shit je ta VAR. Šolski primer roke, oni niti ne gledajo.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Zelo prepoceni prejet gol, drugače pa niti ne tako slaba igra. Malo mi deluje, da manjka motivacije, na momente je premalo gibanja v zadnji tretjini, škoda pa za vse zapravljene priložnosti. Za mirnejše nadaljevanje sezone moramo iztržiti vsaj točko danes.
VARa pa ne bom komentiral, ne razumem kako da niso šli gledat
User avatar
demiensatlier
Posts: 646
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Zakaj mormo s tem Arsenalom vedno izgubljat zadne cajte?? Danes ni bilo nobenga občutka da bi lahk dali kak gol, ni blo prave energije. S tem porazom smo si kar konkretno otežili delo, Liverpool se ne bo predal kar tako, edina težja tekma jih čaka jutri z Unitedom, ki pa jim je vseeno za rezultat.
Post Reply