CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by michooo »

Sredina je sploh zanimiva in ofenzivna... Če pademo, bomo padli v stilu.
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by cahill24 »

Za bruhat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 576
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Lahko pričakujemo sack ?

Tekme sicer še ni konec ampak tole res ne zgleda dobro :(
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
demiensatlier
Posts: 648
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Bi blo bolše da bi tale čas gledanja tekme zapravil za kaj drugega. Kaj bo pa zdaj sledilo bomo vidli, igre v glavnem ni nobene že en čas, rezultatov pa tudi ne. Se mi zdi da tako slabo nismo igrali že od takrat ko smo bli 10. na lestvici al kateri že.
User avatar
chelsea boy
Posts: 439
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Še ko sem enkrat optimist pred tekmo, pa taka žalost. Se vračam k #LampardOut. Vidim, da tisti, ki ste me še en mesec nazaj kurcali, ker sem namigoval na to, ste zdaj skoraj vsi istega mnenja. Kot je rekel Carragher nekaj tednov nazaj, zelo dobro bo gledati legende klubov kot trenerje (Gerard, Lampard, Henry), ampak šele čez kakšnih 10 let, ko imajo vsaj malo izkušenj. Ne moreš potegniti trenerja z enim letom izkušenj v 2. ligi, mu dati 300 milijonov in pričakovati, da bo prvak. Nevem zakaj nismo tega naredili s kakšnim trenerjem, ki se je že dokazal, kot so bili Mourinho, Conte, Sarri ... V glavnem čim hitreje je treba odpustiti Lamparda, saj bomo po tem krogu že 8 točk za top 4, kar pa mislim, da je že tako ali tako izgubljeno.
User avatar
blue222
Posts: 759
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Če izgubimo in City zmaga obe smo na minus 12
User avatar
demiensatlier
Posts: 648
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Počasi lahko začnemo diskusije o novem trenerju, a je sploh kateri dober razen Allegrija?
n1i9k9o6
Posts: 1538
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Največ se je omenjal Tuchel...
User avatar
Trivinho
Posts: 1370
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

Lampard ni kriv, igralci so ne motivirani, oz ne morejo sestaviti 2 tocne podaje. Zalostno!
Havertz, vrnt ga nazaj odkoder je prisel, Hazarda nazaj iz Reaala.
Res zalostno gledati takle Chelsea
User avatar
demiensatlier
Posts: 648
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

In kdo je zadolžen za motivacijo igralcev?

Dejansko gledamo povsem nemotivirano ekipo, povrhu vsega pa nobene taktike in borbenosti. Še bolj žalostno je to da imensko sploh nimamo slabe ekipe.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Ma vsi so v k***u. Razp****n sem. Slabe vole sm ratov k sm se spomnu, da zvečer špilamo. Še za rojstn dan me ne pustijo prmir. Lampard brez kakršnekoli emocije ob robu?!?!?! Guni pa isti na igrišču. Na začetku smo clo nakazal, da bomo mogoče igral mal drugače. Da ne bomo začenal gradit napade od golmana pa si podajal na stran. Bum dobimo gol in smo nazaj. 500 podaj nepomembnih na 25h metrih pa kr nekj vse nenatančno. Taktično nas ni nikjer. Dejansko, nasprotnik samo rab pridt na tekmo pa imajo že piko. Kje je agresija? Ni je. Pol pa še igralci ala Rudiger, ki sprejemajo vsako žogo z glavo med koleni. Eh... Kva sploh pišem tle. Smo nazaj kjer smo bli, le da še bl v k***u. Menjali bomo trenerja, da ga bomo čez 13 mescov isto kurčili kot zdej Frankie-ja.

Zgleda, tista teorija o Nagelsmann-u ni več tako daleč.

Sam ne mi prpelat Allegrija. Ker, če že zdj jamramo, da ne menja postave... Pol bomo z njim samo še bolj. 2 al pa 3 si bo izbral, k bojo igral pa tud če bojo nabijal žogo v svoj gol. Meh.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3503
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Dobro jutro :) Natanko sem vedel da moram iti spat, pogled na telefon zjutraj ni bil tako grozen kot bi ob prebiranju vaših komentarjev očitno bil ogled tekme. Tak in nič drugačen rezultat smo bolj kot ne po mojem večinoma pričakovali. Prav zato sem šel spat in se distanciral od novic...najbolj žalostno je, ker nas tale ekipa nikakor ne zna presenetiti v pozitivnem smislu, kvečjem v slabem. Pričakovali smo poraz in ga tudi dočakali, no surprises there. To najbolj boli, točno vemo kaj lahko od naše ekipe pričakujemo. Jaz sem naspan in tik pred tem da pogledam razširjene vrhunce, seveda s precej mirnejšo glavo kot če bi gledal tekmo :)

OK, sem pogledal....nimam kaj reči, nimam besed. Katastrofa pišem že zadnji mesec vsakič znova. Groza, žalost, nemotivirani igralci ki kot da tekmujejo kdo bo bolj varno podal žogo naslednjemu. Energija v klubu je toksična na igrišču in to se konkretno odraža v komentarjih. Bolj pogosta besedna zveza od korona virus je postala Lampard Out. Trga se mi srce ampak nekje je treba potegniti črto - žal mi je ampak Lampard ne zmore. Brezidejen je, nima plana, ne zna nas izvleči iz dreka. Pika. In precej me moti da stoji ob robu igrišča kot lipov bog in na igralce ne vpije ko je to potrebno. Do njih se obnaša kot ati do otrok ko še vadijo v mlajših selekcijah, ne pa kot trener. Klopp svoje najbolj nadarjene igralce napizdi in zamenja ob polčasu če je to potrebno.

Boste rekli, pa saj je bil Arteta še 1 mesec nazaj v relegation formi, sedaj pa so 2 točki za nami! Naj povem da redno spremljal AFTV in njihove watchalong-e in videe, pogledam highlightse...realno tako hudo nemotivirani za igro in tako brezidejno na igrišču niso delovali v niti enem trenutku vse te njihove krize, kot izgledamo na igrišču trenutno mi. Pa imamo, tako kot pravi demien, z njimi niti približno primerljive ekipe, ker je naša na papirju njim superiorna od prve do zadnje, mogoče izjema Aubameyang, Leno, Saka...
Argument ki gre Lampardu v prid je da je Arsenal dobil eno tekmo in od takrat jim spet teče, spet zmagujejo, vrnila se je samozavest itd. Argument ki pa gre v slabo Lampardu pa je, da je Arsenal vsaj enkrat premagal ekipo ki je bolj pri vrhu (mi še vedno ne), kazali so znake življenja pa jim je včasih zmanjkalo sreče...pri nas tega življenja niti ni na vidiku. Igralci se ne trudijo, se ne ponujajo...kot da ne igrajo za Lamparda.

V dobi ko igralci, trenerji, vsi vpleteni precej bolj kot kadarkoli v zgodovini spremljajo socialna omrežja, online komentarji res ne pripomorejo k dobremu vzdušju v slačilnici, izgleda tudi kot da igralci na trenutke namerno sabotirajo vse skupaj. A dejansko Lampard deluje tako brezidejen da že 2 meseca ni spremenil popolnoma ničesar taktično? Dvomim. Če pa je, potem pa mislim da je izgubil slačilnico. In še nekaj bi rekel o Lampardu, vsak post-match inteview je v smislu "moramo se zamisliti, dvigniti glavo in delati naprej". Kaj točno, Frank?? Jaz tega ne vidim, ni spremembe, konstantni smo oziroma kvečjem tonemo. Če on proba zadeve spremeniti, potem ga igralci težkokategorniki od A do Ž enostavno morajo sabotirati, druge ni. Govori da če ne štima na igrišču, potem narediš spremembe. Jebemtiš da nisem prepričan če je bila sprememba naveze Zouma-Silva v navezo Silva-Rudiger tista stvar ki je bila res najbolj potrebna prenove. Zadnje čase sicer precej spreminja ekipo, vsaj poizkuša, ampak efekta pa še kar ni. Žal. Rad bi mu dal še precej več časa, bojim se da mu ga pa Roman ne bo dal.

In še ena iskrena o sebi, ki se tiče tudi precej vas: nalijmo si čistega vina, če ne bi bil trener Lampard, bi že gladko rjovel naj gre s prvim prevozom nazaj tja od koder je prišel. Facts :)

Nekdo ki bi znal iz te ekipe iztistnit vsaj pol tega kar zmorejo bi mi letos enostavno mogli biti tam nekje z Unitedom in Cityjem pri vrhu. Tako pa nas bo v krogu/dveh prehitel Arsenal, ki je bil v začetku decembra 2 točki nad cono izpada, mi pa title contenders. Smo točno na polovici sezone in šanse za TOP4 so vedno bolj odmaknjene. S to igro ki jo trenutno kažemo ne bomo prišli v TOP4 niti pod rubriko "zelo zelo malo verjetno", ampak pod "enostavno nemogoče".
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3503
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Še tole bom dodal, Rodgersov quote po tekmi:

"Chelsea have some great INDIVIDUAL quality but I think as a TEAM we were excellent".

Popolnoma prav ima. Blagoslovljeni s toliko individualne kakovosti kot je Chelsea so redki. Mi enostavno (tako izgleda) nimamo trenerja ki bi te individualne zvezde harmoniziral v ekipo.
User avatar
blue222
Posts: 759
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Čudni občutki.. Do tiste tekme z Evertonom so bili rezultati s statistiko super. Izgubili smo sicer z liverpoolom v ligi in proti Tottenhamu izpadli v ligaškem pokali. Bili smo ekipa z največ danimi goli v ligi in pa 2 ali 3 po prejetih. Zdej res ne vem ali je bila to posledica lažjega razporeda ali kaj drugega. Dobivali smo male tekme, nekaj je bilo tudi pomembnih remijev ampak bili smo pa na top mestih. Po tem pa sredina decembra praktično malo več kot en mesec nazaj.
-Poraz proti Evertonu, kjer smo igrali bolje žoga pa ni hotela v mrežo, Everton dobi penal in drži rezultat do konca.
-Proti Wolvsom smo igrali slabše a povedli ampak so tudi oni igrali slabo. Zadnje 30 min Wolvsi stisnejo in dajo dva gola od tega eden v podaljšku za zmago.
-Proti West Hamu slaba igra a zmaga.
-Slabe igre so se nadaljevale sicer z dvema zmagama in zdej spet poraz.
Včeraj so bli dejansko slabi vsi.. ne vem če bi lahko za katerega igralca rekel, da je igral povprečno. Pred Leicestrom sem bil navdušen nad Hudsonom, včeraj je bil zelo slab.
Ne vem kaj je bilo z Giroujem bi pa moral včeraj začeti. Ne vem zakaj Lampard ni začel z 442 če nam trenutno 433 ne gre. Imeli smo sicer žogo v posesti ampak ni bilo ideje kar je šla pa žoga naprej so jo pa hitro izgubili, če smo pa prišli do strela pa je bil sam strel slab. 1x Odoi po lepi akciji (strelja mimo gola, ko bi vsaj šel strel v okvir). Razočaran sem tudi nad Kovačičem, ki je bil v zadnjih dveh sezonah moj najljubši igralec, trenutno je res v slabi formi
Do 6. februarja imamo tekme na vsake 3 dni. (5 tekem od tega Tottenham in Wolvse(vsaj remi), Luton Burnley in shefield pa moramo preprosto zmagat).
Na začetku sezone sem res srpremljal konference pa postavitve, pa šel malo čez možnosti.. zdej pa ne vem.. karkoli Lampard izbere je slabo. Igralci niso v formi, kot celota ekipa nima kemije (se je lahko včeraj videlo) zraven nam pa še zmanjka malo sreče (prepovedan položaj Wernerja).
Bomo videli.. sem sicer velik optimist ampak ne vem no.. trenutno je bolj bogo vse skupaj
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 576
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Podpišem vse kar si napisal Sigismund

Pač to, kar ponavljam že nekaj časa. Vsem nam je všeč, ker je legenda kluba itd..Tudi sam nisem bil naklonjen menjavi, ampak dejstva so ta, da res ne zgledamo najbolje. Kar me najbolj moti je ta ne iznajdljivost Lamparda. Če vidiš, da ne gre probi zamenjat sistem. Če imaš takšne igralce, ki jim tvoj sistem ne odgovarja prilagodi sistem igralcem. Ne pa igrati vednooooo na te j.. predložke. Kje je kombinatorika v vezi kje so te kratke podaje itd...

Prodajamo Tomorija čeprav nam je obramba najslabša točka.

Menim kot napisano, da je Frank izgubil slačilnico in tudi če ostane še par tekem se nam ne piše nič dobrega.

Rabimo trenerja, ki bo znal povezat to vse skupaj. Žal pa na trgu ne vidim nobenega sposobnega. Resnično mi je žal za Pocha.

kakšne ideje?
BLUE IS THE COLOUR!!!
Post Reply