Vaše želje glede prestopov

o morebitnih prestopih

Koga si najbolj želite?

 
Total votes: 0

User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

No Jovetić je super nogometaš a sam ga ne vidim pri Chelsea-ju. Nekako mi je žal te generacije (Didija, Franka, JT, Cecha) ker bi si res zaslužili naslov lige prvakov. Če ne zaradi česa drugega pa zaradi sodnikov, kateri so jih že (pre)večkrat oškodovali. Mislim pa, da je njihov čas potekel še posebej ker AVB "sili" z takim stilom kot ga je gojil pri Portu.

Moje želje? Vsekakor so potrebne neke nove okrepitve. Mislim, da se vsi s tem strinjamo. Je veliko nogometašev katere bi želel videti v modrem dresu a se zavedam, da je to resnično ne pa FIFA :)

Morda Kagawa ali pa Gőtze, Hazard...že imajo izkušnje, so navajeni na visok nivo poleg tega pa so še mladi in že odlični. Bi pa rad videl tudi najboljšega vezista v EPL, Modrića :) seveda pa bi se "znebil" nekaterih...
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by jernej93 »

Vsekakor so želje nekaj, realnost pa drugo.

Itak bi bil spisek želja (realnih ali nerealnih) lahko zelo dolg.
Image
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by The Blues »

rover wrote: Sam se je pa tudi poznalo ker Luiza nismo imeli v Ligi prvakov proti Unitedu, to je sam moje mnenje.
Verjem tud če bi igral Luiz na tisth dveh tekmah nebi bilo bistvene razlike, ker smo bili slabši v več segmentih igre od Uniteda. Zato pa smo tudi opravičeno izgubili obe tekmi.
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by michooo »

Glede na to, da bo Tottenham verjetno izpadel iz evropske lige, sam še vedno upam na prihod Modriča. Lahko bi igral tudi še v ligi prvakov, če se uvrstimo v osmino finala.
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by davidluiz4 »

vsi skupi pišimo božičku in dedku mrazu za enega izvrstnega playmarekja,eno špico in še enega klasičnega veznega :cfc01:
CHELSEA FC
Image
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by The Blues »

Modrića lahko kar pozabte. Ker če jim ga poleti ni uspel pripeljati za takšne bajne vsote, ga jim tud sedaj ne bo.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

The Blues wrote:Modrića lahko kar pozabte. Ker če jim ga poleti ni uspel pripeljati za takšne bajne vsote, ga jim tud sedaj ne bo.

Ni nujno :) mi njim Anelkaja in Kalouja ter 10 milijonov pa dobimo Modrića :) jaz še vedno upam, da pride...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by rover »

damjan1120 wrote:
Ni nujno :) mi njim Anelkaja in Kalouja ter 10 milijonov pa dobimo Modrića :) jaz še vedno upam, da pride...
Modrič ima ceno zdaj 52 miljonov funtov, AVB bo rajš kupil kaj cenejšega.
Image
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by The Blues »

damjan1120 wrote:
Ni nujno :) mi njim Anelkaja in Kalouja ter 10 milijonov pa dobimo Modrića :) jaz še vedno upam, da pride...

Dokler je njihov predsednik Daniel Levy je zlo mal možnosti. :wink:
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Novinar »

Cahill, Hazard, Cavani - that's all we need
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by didi_drogba »

Novinar wrote:Cahill, Hazard, Cavani - that's all we need
Vsi bi neki radi Hazarda pa Cavanija ... kje bosta pa Mata pa Sturridge igrala če pride Hazard, ker letos igrata odlično in bi ju bilo brezveze postavljati na klop. Za rezervo pa tut nemormo met Hazarda glede na to da bo koštal 30+ milijonov. Da ne govorim za Cavanija, ki bi koštau še več, nč ne rečem je fantastičen napadalec ampak zakaj smo dal Januarja za Torresa 50 milijonov pa poleti za Lukakuja 20 milijonov da bosta zdej na klopi sedela ... da niti ne govorim da je trenutno naš najbolši napadalec Drogba, tako se mi zdi nakup novega napadalca čista bedarija. Nujno rabimo novega CB-ja, če pa bo Januarja na trgu kakšen uredu igralec ki paše v sistem AVB-ja pa bi lahko kupili tudi napdalnega vezista, ki bi počasi zamenjal Lamparda in pa zamenjavo Sturridgu, ker če bo šou Anelka in ne bo Kalouja ker bo na Afrišekm pokalu potem rabimo ustrezno zamenjavo. Seveda pa bi lahko ponucal tudi Kakuta-ja ki se vrača iz posojo in pa mladega talenta iz naše akademije - Lalkoviča.
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by damjan1120 »

Novinar wrote:Cahill, Hazard, Cavani - that's all we need

Ne, morda, ne :wink:
Cahilla ne potrebujemo. Še vedno sem mnenja, da je naša obramba vrhunska in ena izmed najboljših nas svetu samo v red jih je treba spraviti. Niti ne igrajo tako slabo zadnje tekme. Hazarda bi rad videl v modrem dresu. On kot winger in Mata kot playmaker. Zakaj pa ne? Cavani? Odličen napadalec a Drogba/Torres/Lukaku. Več kot dovolj napadalcev :)
User avatar
killinride
Posts: 120
Joined: 02 Mar 2011, 14:45

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by killinride »

Cahilla rabmo ker gre alex najbrš pozimi
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: Vaše želje glede prestopov

Post by Novinar »

Hazard je napadalni vezist, ki lahko več kot odlično nadomesti Lamparda, ki ni več pravi in bo vsako leto slabši.

Cavani - Če gre Drogba, kdo ga bo nadomestil Torresa ko ta nebo v formi? V napadu rabimo 2 dobra igralca, da se borita za začetno postavo (tako kot sedaj, AVB hoče to). Lukaku se še nemore boriti za prvih 11.
Post Reply