Rafael Benitez

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Ali ste zadovoljni z menjavo trenerja

Ne, RDM je naredil veliko za klub
32
60%
Upam da bo bolje
14
26%
Rafa bo prinesel lovorike
7
13%
 
Total votes: 53

User avatar
Seba
Posts: 17
Joined: 13 Feb 2010, 00:48
Location: MB

Re: Rafael Benitez

Post by Seba »

NE maram ga pa pika! Že od časa ko je bil na lpoolovi strani :wink:
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Rafael Benitez

Post by loonymcgreat »

ma realno gledano bi mogli te komentarje iz časov lpoola pozabit, takrat je biu njihov manager in normalno da bo branil svojo ekipo. Mene ti komentarji niti malo ne motijo. V ekipi imamo recimo 6 angležev in nihče razen Bertranda ni odraščal kot navijač Chelseaja in predstavljam si da so izrekli mnogo mnogo hujše besede na račun chelseaja kot Benitez pa so vseeno legende :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Rafael Benitez

Post by sandi94 »

[youtube]K3SMSfNcIHE[/youtube]
Image
User avatar
bork
Posts: 1967
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Rafael Benitez

Post by bork »

loonymcgreat wrote:ma realno gledano bi mogli te komentarje iz časov lpoola pozabit, takrat je biu njihov manager in normalno da bo branil svojo ekipo. Mene ti komentarji niti malo ne motijo. V ekipi imamo recimo 6 angležev in nihče razen Bertranda ni odraščal kot navijač Chelseaja in predstavljam si da so izrekli mnogo mnogo hujše besede na račun chelseaja kot Benitez pa so vseeno legende :D
točno to..
poleg tega sem proti vsem tem protestom itd. navijači sploh ne vedo, da s kritiziranjem Beniteza delajo največjo škodo klubu samemu..ne vem kaj folku ni jasno, se sploh ne vprašajo, da ti njihovi protesti slabo vplivajo na celotno ekipo?!
aja pa še prav smešni so, js sm se smejal, k sm gledal zgornji posnetek :D
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Rafael Benitez

Post by zrim92 »

mah primorc zate še zastopm da take bedarije pišeš..

a klub si pa ne dela sam sebi škode k takega trenerja zaposli?
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Rafael Benitez

Post by AlexAK »

Rafa je bil danes opažen na vlaku za Liverpool, kamor gre domov malce na oddih. Igralci pa imajo prost dan, ker igrajo po dve tekmi na teden zato so otrujeni in si to nadvse zaslužijo. Kdo pa bi pričakoval da profesionalni nogometaš lahko zdrži 2 tekmi na teden pa še trening vsak dan :?:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Rafael Benitez

Post by rover »

AlexAK wrote:Rafa je bil danes opažen na vlaku za Liverpool, kamor gre domov malce na oddih. Igralci pa imajo prost dan, ker igrajo po dve tekmi na teden zato so otrujeni in si to nadvse zaslužijo. Kdo pa bi pričakoval da profesionalni nogometaš lahko zdrži 2 tekmi na teden pa še trening vsak dan :?:
Upam, da ostane kar tam in se ne vrača več v London. :D

Interim Chelsea manager Rafa Benitez fears for his future
Benitez: This job is much tougher than I thought (sorry Rafa, but we could have told you that)
Cheer up, Rafa! Under-fire Chelsea boss looks glum as he takes train back to his beloved Liverpool
Wilkins: Chelsea won't sack Benitez
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Rafael Benitez

Post by jernej93 »

AlexAK wrote:Rafa je bil danes opažen na vlaku za Liverpool, kamor gre domov malce na oddih. Igralci pa imajo prost dan, ker igrajo po dve tekmi na teden zato so otrujeni in si to nadvse zaslužijo. Kdo pa bi pričakoval da profesionalni nogometaš lahko zdrži 2 tekmi na teden pa še trening vsak dan :?:
S takim rezultatskim izkupičkom in odnosom bi morali kri pljuvati na treningu, ne pa met proste dneve !
Image
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Rafael Benitez

Post by hook »

Narod hlapcev... taki pač smo...

Rafa je carrr!!!!!!!!! tako je ni nas žalil, vodstvo je naredilo največjo sramoto sama sebi pa tudi navijačem... takega kretena potegnejo notri medtem ko jebeni QPR dobi trenerja da se reče maš veliko opcij odprtih okej ampak mi raje poberemo eno opcio dobesedno iz ceste ki je zafural DVA VELIKA KLUBA zdaj smo mi na vrsti..

ne me narobe razumet in ne se mi delat pametnega da je treba dati čas... v treh jebenih temah je pokazal koliko je sposoben.. in daje da vas nekatere ni sram da si di mattea sploh upate žalit ali kriviti da je on kriv za kaj..

letos smo zajebali ligo prvakov in povem po pravici mi je vseeno ker vsaj tako imamo, zaradi zelo zelo kratke klopi, nekaj šans za ligo, ki bi si jo letos še kako želel... seveda od 9 točk smo porbali le 2.. ni kaj zdaj pa zmerjajte da nisem navijač in da se predajam v naprej..

Dokler bo rafa in še kdo v tem klubu bo žal tako kot je sedaj..
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Rafael Benitez

Post by rover »

Slika vse pove:

Image

Upam, da se to zgodi:

Rafa out, Capello in…
Image
User avatar
Seba
Posts: 17
Joined: 13 Feb 2010, 00:48
Location: MB

Re: Rafael Benitez

Post by Seba »

rover wrote:Slika vse pove:

Image

Upam, da se to zgodi:

Rafa out, Capello in…
mah jaz upam, da je kaj na tem ;) in da bi bili spet združeni, čeprav so o tem veliki dvomi, da bi roman htel to :-o

http://www.nogomania.com/Evropske-Lige/ ... ncuje.aspx

lp
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Rafael Benitez

Post by AlexAK »

II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Rafael Benitez

Post by rover »

Image

BENITEZ COLLECTS BEST PERFORMANCE AWARD

Kljub temu pa si ga marsikdo ne želi na klopi Chelsea.
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Rafael Benitez

Post by davidluiz4 »

Ne vem no mene Rafa še ni povsem prepričal,sam mormo priznat da je tole z Luizom na sredini dobr pogruntov in tudi obramba je na višjem nivoju kot pred Rafo.
pa tudi precej rotira igralce in daje priložnost vsem,lep primer je Azpi,ki pod Di Matteom ne vem če je odigral 2 tekmi v PL,pod Benitezon pa igra redno in konstantno :D
CHELSEA FC
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Rafael Benitez

Post by damjan1120 »

Roman naj bi bil zadovoljen z Rafo in naj bi mu poleti ponudil večletno pogodbo. Jaz moram reči, da me je kar presenetil.
Post Reply