CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 576
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

Jutro še z moje strani.

Dejansko vidim da se s tabo sigismund velikokrat strinjam :)

Glede tekme in situacije.

1. Moram pohvalit našo pripravo in delo samo pred tekmo. Je res, da je bil City utrujen ampak vseeno, da imaš proti Cityu tok šans, da ubiješ tekmo je pohvale vredno. Zdej zakaj nismo tega naredili je pa druga zgodba.
2. Jackson... igralec brez IQ-ja ne more biti naš prvi napadalec. Nujno ampak nujno iti po zamenjavo poleti.
3. Situacija z Maduekejem.. tole me je od vsega najbolj zmotilo. Mi gre že nekaj časa na k.. Če spremljate vsako tekmo vidite kako sebičen je in kako ima glavo samo za svoje cilje. Tole, da ti en Silva, ki mu lahko Madueke nosi vodo pa brisače do konca lajfa.. se smeji je men nepredstavljivo. Zamerim tukaj tudi Galagherju.. kot naš kapetan bi moral poslat v k.. Maduekeja in mu reč alo mali obnaši se itd..
4. Tudi moti me reakcija Poch-a. Ob kreganju za 11m na prejšnjo tekmo bi se moral usest za par tekm da tale mali malo razmisli o svojih dejanjih.

Torej overall česa se najbolj veselim je prestopni rok. Upam v kolikor Poch ostane ali ne, da se naredi čistka takih egoistov in da se nekako lahko tvori ekipa.

Sam bi zamenjal trenerja poslal tele mulce nekam na posojo al prodal.. da lahko formiramo nekak obris ekipe.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1370
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Jutri bo dobr test proti arsenalu, al bomo padl al pa jim zadali udarec in unicili sanje za naslov..
Ceprov se bojim te tekme ker so res vrhunski letos.
Nam je lazje igrat proti cityu kot pa arsenalu..
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3502
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Danes smo brez Palmerja in Gusta. Fun :)
Najbolj Chelsea stvar bi bila pa da se danes odločimo igrat najboljši nogomet v zgodovini in jim uničimo sanje o naslovu. :D

En dober post sem videl na internetu - Mourinho in podobni mentality monstri iz preteklosti bi verjetno Jacksona zaradi forme in pa Maduekeja zaradi smejčkanja in tega ker je ujezil prenekaterega navijača posadil na klop. Ja, take standarde smo imeli včasih. Zanimivo bo videti zvečer če je Poch podobnega mnenja. Ne da bi se moje mnenje glede ene ali druge odločitve Pocha karkoli spremenilo, bo pa zanimivo za videti.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1089
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 13 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Proti ekipam iz vrha smo letos kar nekajkrat oz. na večini tekem proti njim pokazal kar dobro igro, tko je blo tut prot Cityju.
Spet Jackson in neizkoriščanje šans. Z igralcem, ki boljše zaključuje smo v finalu in na lestvici tut višje (pa ne mislm, da smo "eno špico" od boja za prvaka). Po eni strani mi je škoda Jacksona, ker v samem build-upu ni slab, v finišu, tam kjer ga pa dejansko najbolj rabimo pa je grozen. Če bi nekak popravu finišing, je z lahkoto prvi napadalec in bi bil en boljših v ligi, vseen pa js si ne bi upal z njim kot prvo špico v naslednjo sezono.
Madueke lahko zarad mene spakira in gre, da se bomo še mi mal smejal.

Danes bo res težko brez Palmerja in Gusta. Upam, da vsaj odigramo tko kot treba in odščipnemo kako piko. Še vedno se nam gre za evropo in še vedno se nam gre, da ne bo Arsenal prvak haha.
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 576
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

Brez Palmerja pričakujem zmago Arsenala s hendikepom. :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
Trivinho
Posts: 1370
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Dans mora đekson zadevat tisto kar je proti cityu zajebu.
Pomoje bo taka postava
---petrovic---
Disassi-silva-chaloba-cucurela
---caicedo--enzo---
Modeue-galahger-steeling
----đekson--
User avatar
Trivinho
Posts: 1370
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Uh Badiashvile u prvi to bo spet napak prevec, tko da neverjamem v zmago...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1089
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 13 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Badiashile in Disasi štoperski par :? , Silva in Chalobah, ki sta delovala veliko bolje, pa na klopi. No upam, da se jima prikaže marija. Madueke tut lh nardi kar hoče pa bo še vedno igral...
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 646
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Še dobro da ne morem gledat tekme, že po postavi sodeč smo se predali, ampak tak pač je po vseh poškodbah.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Še enkrat bom napisu, sack him in the tunnel
User avatar
chelsea boy
Posts: 438
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Smo pokazali, da smo Cole Palmer fc…
User avatar
Trivinho
Posts: 1370
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Za vcerajsnji poraz gre krivica dobesedno Pochetinu, ker je takticno sam sebe ustrelu v koleno.
Pri tako nabritemu arsenalu ki igrajo odprt nogomet in imajo na sredini igralca ki je ala Fabregas ki tala zoge kot po tekocem traku res vrhunski vezist tale norvezan, spominja me na Fabregasa ki ima oci ki vidijo najmanjso lukno v obrambi in asistera za gole...
Torej pri takem arsenalu on da Badiashvileja in neiskusenega Alfija je res samomor.
Res mi negrejo njegove poteze v glavo kaj on razmislja ko naredi postavo, al pa verjetno nekdo drug to dela nevem...
Silva v igro pri 80 minuti, ko je ze 4 0 blo pa a se hecas???
Verjamem da bi s Silvo v obrambi igrali bolj kvalitetno z manj napakami tko so nas pa vceraj ponizali.
Torej Poch pokazu si svoje neznanje, poskodbe razumem da nimas igralcev ampak da na taki tekmi pustis silvo na klopi mi je pa dal do znanja da si glup.
Verjetno tudi europe ne bomo videli oz 7 mesta tko da se ena sezona ki gre v pozabo.
Kaj bo poleti pa se bog ne ve...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3502
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Dobro jutro :) Tekme sicer nisem gledal, ampak če bi mi kdo zjutraj rekel da nas je Arsenal premagal 5-0 bi mu z lahkoto verjel, ker to je naša realnost. Upam da je tole končno reality check še za prenekaterega navijača ki zaupa Pochu in overall projektu.

Klub ki smo nekoč bili je le še bled spomin. Kavbojski recruitement, intelekt boarda ki čez noč ni potreboval nasveta nobenega iz stare garniture, nastavil vse svoje možne ljudi, zapravil milijardo na podlagi nekih izračunov in talal 8 letne pogodbe kot bombončke kot prvi in edini v 140 letni zgodovini nogometa, šport v katerega je resno vstopil šele tisto leto...Ni rabil Tuchla, Marine, Cecha, nobenega. On je vedel vse in še več. :) Ampak ja, don't change the model, we're doing great. :thumb:

Tekmo težko komentiram iz posnetkov, mi je pa ogabno da gre model pri rezultatu kot je bil v igro pošiljat Silvo da odigra do konca tole ponižanje, you fucking mug, levo Silvino stopalo ma bolšo kariero od vsega kar si ti v življenju dosegu in ti ga daš notri, čemu, to hold the score??? To samo zase je sackable offence, prick.

Tole je najbolj nevšečna ekipa odkar spremljam klub od leta 2006 do danes.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 576
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

Sem pogledu posnetek in mi je žal da sem ga :)

Sramota na vseh nivojih... od tega kar ste že pisal do fcking wannabe zvezd... puj..

Tole če ni Poch zaslužu odpoved ne vem kdaj bo..

A kdo ve kaj se dogaja z navijači v angliji? A vršimo pritisk na Sack al smo ratal mehkužci tko k naši igralci...
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
RedMiner
Posts: 1122
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Sramota, res. Pa ravno dobil darilo, ogled domače z WHU... Top.
Post Reply