CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by bork »

patricio10 wrote: 20 Apr 2024, 08:53 Boljše priložnosti da tokrat izločimo City ne bi mogli imeti. Oni so utrujeni in izčrpani po 120 minutah proti Realu, imeli so samo 3 dni počitka, medtem ko mi 2 dni več.
Že velikrat videno, da je ekipa, ki je igrala med tednom in bila kao manj sveža, vseeno razutrala med vikendom. Adrenalin in razni prehranski dodatki delajo svoje. Bolj je vprašanje s kakšno mentaliteto bo šel City v tekmo. Če bodo resno pristopili k tekmi, se tudi utrujenost ne bo poznala, tako da jaz se ne bi nanašal na to, da so kao izčrpani.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Mentaliteta pri Guardiolinih ekipah ni vprašljiva, šli bojo full in, mogoče zaradi izpada v LP še toliko bolj.
Smo pa letos že 2x prot Cityju prikazal dobro igro, tko da v prvi vrsti se mormo zanašat na svojo mentaliteto in igro in se ne sekirat s tem kakšen bo ali ne bo City.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Haalanda ne bo niti na klopi.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Mešan prvi polčas, začel smo res boječe, potem pa malo zrasli v tekmo in malenkost umiril City in si tud priigral neki šans.
Zamišljam si tisto situacijo Jacksona ko je mel 1 na 1 z Osimhenom v napadu...
Skrbi me, ker v drugi polčas običajno vstopamo slabo.
Če zdržimo do 70 minute z 0:0 bi osebno v igral dal Mudryka, ker se mi zdi, da bo City stopil višje in puščal več prostora zadaj in bi blo smiselno prodat z dolgo žogo v prostor, kot jo je dobil Jackson.
User avatar
Trivinho
Posts: 1365
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

K bi mi mel vsaj napadalca svetovne klase ta đekson je res najhujsi v zgodovini chelsea...
Spet morm oment Mitrovica zakaj ga ni noben prpelu...
User avatar
RedMiner
Posts: 1121
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Mitrović se v 90% priložnostih sploh znašel nebi (ne bi prišel do žoge).
User avatar
RedMiner
Posts: 1121
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

NEVERJETNO! A tole ni bla roka???
Noro. Brez besed
User avatar
Trivinho
Posts: 1365
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

RedMiner wrote: 20 Apr 2024, 19:28 Mitrović se v 90% priložnostih sploh znašel nebi (ne bi prišel do žoge).
Ne bit smesn
User avatar
RedMiner
Posts: 1121
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Se posipam s pepelom. Vsevedu se seveda ne oporeka.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3501
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Škoda, dobro smo parirali Cityju, meli svoje šanse ki jih nismo pospravili, City eno svojo pač je. Obramba je glede na nasprotnika držala dobro čeprav se je Cityju kar poznala utrujenost od srede. Naši zaključki danes spet pod vso kritiko. Drogba ali pa Costa nam danes dobita tekmo recimo. Škoda, res škoda, krivi smo si pa bolj kot ne sami. No, edino tisti nepiskan penal mi ni jasen...če ima kdo razlago se priporočam.
User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by michooo »

Škoda. Zaslužili smo si zmago, ampak kaj čmo. Proti sodniku ne moremo, za Jacksona pa tudi ni alternative letos. Nismo dovolj zreli.
n1i9k9o6
Posts: 1537
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Mam filing, da se nam zgodba na Wembleyju pogosto ponavlja. Kup zapravljenih šans, sodniške odločitve, ki grejo proti nam, potem pa poraz z 1 golom razlike ali pa poraz po penalih.
Dobro smo pariral Cityju, ampak take zapravljene šanse so na takih tekmah odločilne.
Jebiga, draga šola za naše mladiče so take tekme.
Me pa zmoti posnetek po tekmi, Silva v solzah, za njim pa Madueke ki se prešerno smeje z Grealishem...

Škoda za to danes, gremo naprej, ni še konc sezone.
User avatar
Trivinho
Posts: 1365
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Kot ste in sem ze nestetokrat napisal, Đekson pac ni na nivoju napadalca za wingerja ni slab ampak 1na1 je pa porazen, nezna zakljuciti ali narediti tisto usrano potezo za gol...
Torej poleti je nujno WC napadalec ki bo zadeval hladnokrvno v stilu drogbaja in coste.
Đeksona pa na posojo ali prodati pogresal ga nebom, letos je toliko priloznosti zapravil sa me je sram za njega.
Kar se tekme tice smo igrali zelo zelo dobro tekmo in celo bili bolsi od citja. Ampak so nas kostale zapravljene priloznosti lahko bi vodili 2 ali 3 0, na koncu smo pa dobili mi gol.
Letos pac nam ostane samo se da zmagujemo do konca prvenstva da upamo za europo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3501
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

n1i9k9o6 wrote: 20 Apr 2024, 20:53 Me pa zmoti posnetek po tekmi, Silva v solzah, za njim pa Madueke ki se prešerno smeje z Grealishem...
Tole situacijo sem videl danes zjutraj na socialnih omrežjih. Spomnim se kako so Real feni dobesedno požrli Hazarda ki se je s Chelseajevci smejčkal po tekmi LP ko je Chelsea šel čez Real. Pa je imel Hazard težave z mentaliteto? Ne, samo pač dal je vedeti da se mu v Realu malo fučka. Zakaj bi za Maduekeja in podobne mislili drugače? Itak bo prišel na plano kakšen vitez v sijočem oklepu in bo rekel da je Maduekeju vseeno ker ima pred sabo še celo kariero in mu je malo bolj vseeno za ta poraz, ali pa da je res vesel za frenda, ampak c'mon, konstantno iskanje enih opravičevanj... Madueke mi gre počasi tudi že malo na živce. Na začetku sezone je bil posajen na klop zaradi žuranja, 2x se je kregal za penal v letošnji sezoni, zdaj še tole... Kakorkoli, Silvo smo pustili na cedilu, edini res pravi "moški" stare generacije v naši ekipi, ostali smo samo še s fantki in projektom, ki se bo očitno nadaljeval tako. Oprosti Thiago za tole na tvoji najverjetneje zadnji tekmi v karieri na Wembleyu.

Še nekaj bi pa dodal o tekmi. Še enkrat več se je pokazalo da če nas ne spasi Palmer potem nihče ne potegne ekipe naprej. Se je pisalo da če ne bi bilo Palmerja bi pa sigurno zasijal kdo drug. Kdo točno? Sterling na vsako 11. tekmo, Gallagher vsak 28. poizkus strela na gol, Jackson proti ekipam z 9 igralci? Ne, v tej ekipi ga ni, letos sigurno ne. In res škoda da ne znamo v našo korist obrnit niti tekem kjer je nasprotnik (vsaj na papirju) v podrejenem položaju - npr. City je igral med tednom težkih 120 minut in to se jim je nekoliko poznalo, nemorete rečt da se jim ni. Kako in s kakšno ekipo nas je Liverpool premagal v finalu ligaškega pokala tudi vemo. Eden najslabših Unitedov ever, pa smo popušili obe tekmi proti njim. Letos smo imeli tudi 2-3 tekme kjer je imel nasprotnik lahko tudi 5-6 prvokategornikov poškodovanih pa tudi tam nismo uspeli vknjižit zmage ali pa smo se vsaj noro namučili. Počasen počasen je tale "proces", glede na to da imamo ekipo fantkov ki niso začeli igrati nogometa včeraj, ampak so v preteklosti že vsaj nekaj kazali.
User avatar
Trivinho
Posts: 1365
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Ja wembli nam zgleda zadnje case ni usojen, stem da smo bili oskoodvani za penal, nevem zakaj se var ni gledu v tistem primeru roke ki je bila ocitna, se smer je zoga spremenila.
Vceraj so pa sli gledat za ofsajd k je povedu converti proti unitedu.
Uglavnem iskoristili nismo tiste sanse od đeksona in to nas je stalo zmage.
Post Reply