CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3521
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by sigismund »

Glede na težkega tekmeca že v prvem krogu je za prvo tekmo sezone bilo tole zame osebno nad pričakovanji. Do danega gola sicer meh, potem pa kot bi preklopil stikalo.

Super James, Chilwell, Enzo, Gallagher se je noro trudil, vseh nemorem naštet ampak overall sem zadovoljen (izjema mogoče Sterling, Mudryk bi moral priti prej v igro). Enzo sploh, celo tekmo se je obračal, razigraval levo in desno, driblal, res dober dober vtis, zelo zadovoljen z njim. Tudi Jackoson z nekaj suprej prodori. Nekoliko slabše zame Sanchez, "nadgradnjo igre z nogo napram Kepi" bo moral še malo dokazat :)

Všeč mi je bil odziv po prejetem golu, všeč mi je bila dinamika, kot dan in noč že sama podoba in govorica telesa na igrišču, to se pač res vidi. Komaj čakam naslednjo tekmo, nekaj kar lani nevem če sem sploh kdaj. :cfc01:
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 579
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Chelsea_fan »

podpism z vsemi.. zelo zelo pozitivno presenecen.. vsi so imeli cisto drugi odnos napram lani.. vesel sem bil ko sem videl kako dobro smo kondicijsko pripravljeni..

od vseh bi izpostavil enza.. vrhunska tekma..

najslabse pa zame danes sterling.. upam da dobimo zamenjavo v ofenzivnem smislu.. ze maduke bo nadgradnja.

komaj cakam naslednjo tekmo!
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
Tišipas
Posts: 121
Joined: 01 Aug 2013, 11:52
Location: Zagorje
Has thanked: 1 time

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Tišipas »

Do gola... ali pa kar do obeh, ker ni bilo takoj jasno, ali bo veljal ali ne, mi je delovalo, da smo precej razpuščeni. Kot, da bi imeli prevelik rešpekt do poola. Ampak reakcija pa takšna, kot že dolgo ne. Sploh se ne spomnim z glave, kdaj smo se nazadnje uspeli pobrat po zaostanku in bili potem do konca res boljša ekipa na igrišču. Škoda, da na konc nismo uspeli spacat tistega gola... ampak vseeno, nad pričakovanji! Zgledamo spet kot resna ekipa.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1097
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Res dobro odigrano vse skup, mel smo 65% posesti, nevem če sem že kdaj to videl proti Kloppovem Liverpoolu. Izpostavil sem pred tekmo, da od Enza letos pričakujem veliko več kot dober pass in danes je pokazal svoj talent, samo tako naprej.
James in Chilwell itak delata razliko kot vedno, Jamesa mislim, da se je menjalo preventivno, imel je operacijo, to je prva prava tekma po njej, ni kazal znake poškodbe in z nasmehom odletel iz igrišča, ampak kako (z razlogom) vsi cviknemo, ko pokaže na koleno in se ga menja.
Uglavnem veliko pozitivnega, upam da bomo naslednjo tekmo še bolj navdušeni in tudi s prvo zmago.
KTBFFH
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

“Reece James was tired, not injuried”, says Mauricio Pochettino. 🔵⚠️ #CFC
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea XI: Sanchez; Gusto, Disasi, Colwill, Silva, Chilly, Enzo, Carney, Conor, Sterling, Jackson.
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Zakaj penale izvaja 21 letni vezist? A ga ni celo on zapravil v finalu SP?
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by n1i9k9o6 »

V četrfinalu proti Nizozemski.
Drugače je mel v karieri (med tekmami) 5 enajstmetrovk (danes šesto) in do sedaj je vse zadel.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1097
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blueboy11826 »

Ja no če so ocenl, da jih on najboljš izvaja, naj jih. Ampak tega je izvedu zlo slabo. Carney in Sterling imata res zlo dobro tekmo, upam pa, da se ni še Carney poškodvau zdej.
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 651
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 20 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Spet smo prve pol ure slabše odigrali kot proti Liverpoolu, dobro je to da smo se spet vrnili. Škoda za zapravljeno enajstmetrovko, tako počasi se nebi smelo izvajat, škoda tudi za poškodbo Carneya, ki je odigral dobro, zdaj se naj izkaže Mudryk. Igralec polčasa definitivno Sterling, treba ga je pohvalit ne samo grajat. Jackson pravtako odlično, bori se kot lev, Enzo izvrstne podaje na sredini. Spet nam manjka varovalka na sredini (Caicedo) in pa malo več konkretnosti v napadu, obramba tudi izgleda preveč odprta, sploh ob prekinitvah.
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by chelsea boy »

Brez ene priložnosti v drugem polčasu, pa čeprav imamo že od 65. minute igralca več. Po tistem odgovoru v 1. polčasu sem res pričakoval, da bomo tole zmagali. Tisti, ki je bil glaven za nakup Mudryka za 70 milijonov pa kapo dol.
User avatar
blue222
Posts: 762
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by blue222 »

Slabi tole. Očitno bo trajalo še nekaj časa, da se uštimajo
User avatar
Trivinho
Posts: 1377
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by Trivinho »

Kje ste optimisti?
Tole je danes bilo to kar sm govoru celo poletje.
Se 2 miljardi lahko american porabi pa nebo dovol da naredi ekipo kot se zagre.
West ham nas je danes solal in to brez Rice ja.
Caicedo 130M lepo vas prosim za njega je napol poskodovani Kante fotr.
Jackson smesno, Abraham je za njega klasa.
Mudryk? On se zajebava nezna zoge brcnt stem da se vedno klovna spila namest da da predlozek kot se zagre..
Enzo tud brez ideje...
Brez veze dalje komenterat...
User avatar
RedMiner
Posts: 1124
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by RedMiner »

Važn je da ti veš.
User avatar
demiensatlier
Posts: 651
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 20 times
Been thanked: 8 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2023/24

Post by demiensatlier »

Tole je blo res bogo v 2.polčasu. Zgleda bomo tud letos kr velik trpeli, čez noč se pač ne more vse popravit. Mamo mlado ekipo, poškodbe pa nam tud ne pomagajo velik, sploh ob takšnih predstavah Mudryka. Caicedo na žalost slab debi, upam da na naslednjih tekmah pokaže prave igre. Disasi zelo slabo, tudi Gallagher, oba bi js dal ven iz začetne enajsterice. Zelo se nam poznata James in Nkunku, ampak na žalost je tako in moramo se boriti s tem.
Post Reply