CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Občutek maš, da nekj hočejo spelat. Ampak nimajo znanja to narest. Upam da zdele spravmo par golov skup.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Zanimiva menjava Tuchla,meni se ni zdelo da bi CHO tko slabo odigral,da bi ga bilo treba menjati...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3520
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

In seveda smo spet mi se enkrat vec tisti klub proti kateremu ekipa v krizi nekako pride do tock in nekaj potegne ven iz tekme

2 points dropped, simple as that.
User avatar
chelsea boy
Posts: 443
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

S tako igro se bomo že v torek poslovili od lige prvakov... Res mi ni jasno zakaj smo igrali brez špice cel drugi polčas. Ziyech se pa baje tudi že nekaj joka, ker ne igra, ampak danes je bil tako slab, da glava boli. Odoi se je vsaj trudil, pa ga je vseeno zamenjal po 30 minutah. Ta Ziyech pa se sprehaja kot da mu dol visi, kaj se zgodi, ko odda žogo.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Klasika. V krizi si dokler ne igraš prod nam. Obup tole dons. Razen Lampardovega sina, ki je znal izpeljat kakšen dribling... Men se je zdel kot, da ne znajo ne preigravat, ne podajat in ne sprejemat. Vse obup.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Slaba generalka pred tekmami z Atleticom,Unitedom in Lpoolom, s tako igro bomo zelo hitro out iz lige prvakov in out iz top4... Sploh v zadnji tretjini smo sterilni,ne povezani,kot da ne bi treniral skupaj. Še vedno mi ni jasna menjava CHO-Ziyech, najbrž bo to Tuchel probal upravičiti kot taktična menjava,nevem. Tuchel je sicer obrambo nasplošno gledano zelo dobro poštimal (okej ta napaka Zoumaja danes ob vtekanju Minamina je bla res šolska) ampak v napadu nam nikakor ne zalaufa, to bo treba odpravit relativno po hitrem postopku,če se želimo resno boriti za top 4.Nevem za vas, sam osebno nisem optimist proti Atleticu, sem mnenja, da so trenutno za nas preveč kvalitetna in predobro uigrana ekipa.
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by john terry »

Realno mamo srečo, da tut Atletico ni v neki hudi formi. Včeraj so izgubil doma 2:0 proti Levanteju, v zadnjih 4 krogih majo pa poraz, 2 remija pa eno zmago.
Je pa res, da je CL druga stvar, kjer ma ekipa Atletica več izkušenj. Ampk nenazadnje jih je lani tut neizkušeni Leipzig izloču.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3520
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

A pa mamo squad depth za premagat Simeonov Atletico?
ATM se bo v torek pojavil v povsem drugi luči, verjamem pa da mi tudi. In ce damo karte na mizo, smo jih sposobni premagat?
Jst mislm da ja, Tuchel ma dovolj izkusenj, nasa ekipa je vseeno dobra. Ampak da jih lahko se ne pomeni da jih bomo, sem pa precej bolj optimisticen kot se pred 4 tedni ko nas je vodil se Frank. Bojim se predvsem Suareza ki je nekako nasel formo oziroma je trenutno malo v krizi ampak hej, mi smo itak ekipa proti kateri se ti kriza neha ane
Bojim se samo da ne uspemo dati gola na away tekmi. ATM ima dobro obrambo ce se tako odloci igrati, mi pa neke izvirnosti razen neskoncnih podaj in predlozkov v kazenski prostor nimamo, nas strel od dalec je prakticno neobstojec...res dvomim da bomo "spepčkali" zogo za ATM obrambo in na golovo crto. Atletica se bo treba lotit drugace, komaj cakam da vidim kako se ga bomo oziroma, kako se bodo oni nas..
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by john terry »

Js bi rekel, da squad depth ni tak problem, konc koncev mamo dolgo klop. Bolj me skrbi neuigranost oz. konstanto menjanje postave. Ok, zdej po Tuchelom se je nekako uveljavila s to formacijo 3-5-2, ampak potem so tu še igralaci, ki zaradi znanih/neznanih razlogov manjkajo (Pulisic, Havertz, Ziyech). Pa še Thiago Silva, ki odigra 3-4 tekme in se poškoduje. Z Silvo je naša obramba čist neki druzga, ko brez njega in če bosta Christhensen pa Zouma pokrivala Suareza, se nam ne piše nč dobrega.
Ma kdo info glede Silve, bo pripravljen za torek? Osebno bi šel v tekmo z Giuroudom v špici, ker je le bolj izkušen in zna bolje odigrat na pomembnih tekmah.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1097
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blueboy11826 »

No js še vedno pravim, da bi bil razočaran, če nas izločijo. Delujejo kot neki Spursi, ki proti boljšim nasprotnikom pustijo, da igrajo, sami pa čakajo na kontre. Pričakujem, da bo jutri podobno - mi bomo mel posest, mankal pa bo priložnosti enim in drugim. S tem mamo probleme že dost cajta in mislim, da so wingerji glavni razlog za to. Pa ne bom zdej tuki predolg, vsi vidmo, da jim manjka idej al so pa skus poškodvani.
Glede manjkajočih - Pulisic je tku al tku skus poškodvan in treba se bo vprašat, če ga je smiselno imet v klubu, ki igra v PL, Havertz in trenutno tudi Ziyech sta čist preslaba pomoje, da bi igrala tako tekmo, Silva pa nažalost mislim, da še ni pripravljen.
Definitivno Giroud v špico in pa Christensen namesto Zoumaja, se mi zdi, da se je njegova forma bistveno popravla od tega kar smo od njega gledal od tiste tekme z Barco naprej.
KTBFFH
User avatar
blue222
Posts: 762
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Se strinjam Blueboy. Sam upam na tole:
Mendy
Azpi Rudiger Christensen
James Jorginho Kovačič Chillwel
Odoi Giroud Werner

Bo pa verjetno noter Alonso namesto Chillwela, Odoi bo na desnem Wingbacku in pa Mount spredaj desno :(
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3520
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Silva je definitivno out za jutri, Tammy vprašljiv, Pulišič in Kai pa naj bi bila že na voljo.
Good point glede Pulišiča, to sem tudi sam že nekaj časa nazaj pravil. Nima smisla se zanašat na tipa ki je 60% časa poškodovan, brezveze, čimprej najti drugega.
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Mendy; Azpilicueta (c), Christensen, Rudiger; Hudson-Odoi, Kovacic, Kante, Chilwell; Ziyech, Mount; Giroud

Nekaj sprememb, malo me skrbi Ziyech, se mi nekako zdi, da se v tem sistemu ne znajde najbolje, nevrjamem pa da bi Tuchel šel v spremembo sistema. Upam pa seveda da se motim in da Ziyech pokaže svojo kvaliteto. :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3520
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Havertz je poskodovan?
n1i9k9o6
Posts: 1549
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 35 times
Been thanked: 35 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Na klopi
Post Reply