CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by michooo »

Glavno vprašanje je, kako dolgo bo lahko igral.
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by lukacfc »

Bolj ali manj preslikava igre s prejšnje tekme. Res da so domači izredno defenzivno naravnani, kar nam ne ustreza, pa vseeno ne pridemo do nikakršne priložnosti. Razen kotov nismo bili nevarni. Je pa res, da nas je nekoliko zapustila tudi sreča ob tej vratnici znova.

Upam, da Frank ne bo spet predolgo čakal z menjavami. Enostavno ne bo šlo samo s temi predložki v prazno.
User avatar
RedMiner
Posts: 1141
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Zadnji štirje streli dobesedno v okvir vrat.
Smola...
n1i9k9o6
Posts: 1566
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Ma u pičko materno use skupi evo...
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by cahill24 »

Žalostno


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3553
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Nisem ne jezen, nisem ne žalosten. Enostavno sem brez besed. Sploh ne vem...
User avatar
bork
Posts: 1973
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 20 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Sem bil besn že po zadnji tekmi, ker mi je blo jasno, kam on poraz vodi... se bom vzdržal komentarja oz. bom rekel samo to, Lampard jokca da želi 5 menjav, a še 3 ne opravi. Pa bolj kot danes, me moti da ni menjal na tekmah, kjer smo gladko vodili... in namesto, da bi kakšnega Wernerja kdaj spočil, je model totalno prematran, kar se pozna na vseh elementih njegove igre.
User avatar
demiensatlier
Posts: 658
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Ne morš verjet kaka tekma, res sem razočaran. Kot je že v navadi, Wolvesi v zadnjih 20, 25 minutah igrajo za 2 nivoja višje kot prej celo tekmo, ne vem zakaj ampak to je tako že dolgo časa. Danes se mi je zdelo da so vse odbite žoge šle direktno na nogo domačim, ni bilo neke sreče. Sem pa razočaran nad Havertzom in Wernerjem, enostavno delata preveč napak, mogoče se pri Wernerju pozna da ne igra na svoji poziciji ampak vseeno. Že 2. zaporedni poraz, to bomo mogli čim prej spremenit na bolje.
Last edited by demiensatlier on 16 Dec 2020, 08:31, edited 1 time in total.
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by cahill24 »

Bodimo realni. Poraz boli, ampak ko so nas začel dajat v koš za prvake, smo pokleknili. Enostavno nismo še zreli. Smo pa tanki na krilnih položajih, kjer moramo nekaj kupit, da bi se lahko kosali enakovredno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Trivinho
Posts: 1399
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

Willian back to home...
User avatar
blue222
Posts: 763
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Tole je pa bolelo :( Wolvesi so začeli zelo slabo na koncu pa smo mi lovili piko pa še to ni šlo... po tako dobrem začetku sezone dva poraza.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3553
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Letos še nimamo zmage v PL proti ekipi ki bi bila visje kot na 12. mestu.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blueboy11826 »

Klubi iz vrha lestvice morjo po porazih zmagvat, no mi nismo. Ceprav lh pademo mislim da do 10ga mesta zdle, pa vseen se ni potrebna nobena panika. Je pa res, da kot se omenil, tut men dolocene poteze niso vsec oziroma so res butaste... Werner, da igra vse tekme v celoti in pa vceraj predvsem, da je Havertz zacel tekmo, ki jo mors zmagat, da dobis tist momentum nazaj, ceprav ni do zdej pokazal nic.
Kaj praute glede Zoumaja? Nism glih njegov fan, ampak letos je popravu formo. Vceraj pri 2gem golu pa spet katastrofa.. pokrivanje na 5 metrou, ceprou je bil Neto edini igralec Wolvesov spredaj.. mene se vedno ni preprical, da je dost dobr, da igra za nas v prvi
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1973
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 20 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Problem je, ker smo mentalno zelo padli in sedaj izgubljamo tekme, kjer sploh nismo slabši. Drugo bi bilo, da bi se nasprotniki igrali z nami, tako pa dejansko dominiramo, si sicer ustvarjamo manj priložnosti kot pred mesecem, ampak vseeno nismo slabši nasprotnik. Po tem pa nek United tam, dobesedno diha na škrge 60 minut, na koncu pa zmaga, zaradi dveh genijalnih potez Brunota. In ti dve tekmi sta bili točno takšni tekmi, ki bi ju z inform Hazardom gladko zmagali, nam pa žal manjka igralec s potezo več oz. bi rekel, da imamo dva takšna igralca, ampak sta poškodovana oz. se vračata po poškodbi (Pulisic in Ziyech). Tako da v tekmah kot sta bili prejšnji dve, bomo imeli velike težave brez njiju, ker ostali enostavno nimajo tistih magičnih trenutkov, ko bi iz nič skreirali ali zabili. Pa temu dodajmo še 4 vratnice na zadnjih 2 tekmah in je rezultat tu.

Ampak sam rezultat, sama igra niti nista tako zaskrbljujoča - zaskrbljujoče pa je, da smo zgubili 6 pik v manj kot tednu, pred nami pa, vedno neugodni WHU, Arsenal, presenečenje sezone Villa in City. Sepravi, da bi vsaj malo lažje dihali, bi iz prejšnjih dveh tekem morali potegniti vsaj 3 pike, tako pa nismo nobene. Sedaj bo vsaka od naslednjih tekem za biti ali ne biti. Ekipa z zmagovalno miselnostjo, bi te tekme verjetno brez problema zmagala, ker so vse 4 ekipe kakovostno slabše od nas (ja, tudi City). Problem pa je, ker imajo naši igralci trenutno neko blokado, in me je strah, da bomo remizirali/zgubili še kakšno tekmo, kjer bomo dejansko večji del tekme boljši nasprotnik.


Glede Zoumaja pa mislim, da se bo z odhodom Silve končala njegova kariera pri nas. Letos je dober, kljub failu včeraj, ampak zato se ma zahvalit predvsem Silvi, ki ga non-stop komandira. In ko Silva gre, žal menim, da bomo spet spremljali starega, mistake-prone Zoumaja.
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by lukacfc »

Občutek imam, da smo postali izredno enodimenzionalni, predvsem na teh zadnjih dveh tekmah. Če nas blokirajo po bokih, če James and Chilwell ne najdeta nikogar v kazenskem potem ni uspeha v napadu.
Drugo kar me jezi so pozne menjave Franka in pa to, da igra praktično zmeraj na isti način. Ko vodimo, ko lovimo rezultat, ...
Sedaj prihajajo še težje tekme in nujno se bo nenudoma pobrati. Verjetno tudi nekoliko premešati postavo ali sistem, ker so nas nasprotniki že prebrali.
Havertz naj bo joker s klopi, sam bi morda probal Emersona na wingu pa Wernerja spredaj. Ampak lahko je biti pameten s kavča
Proti West Hamu je zmaga resda že nujna.
Post Reply