Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Arda Turan - baje ma že hišo v Londonu.

Kaj pravte? Dober igralc, sam nevem kam bi pasal v naš sistem. Igralc tipa Mata.
User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

naj gre v arsenal mi ga ne rabimo :)
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Re: Govorice

Post by JeroDrogba11 »

RedMiner wrote:Arda Turan - baje ma že hišo v Londonu.

Kaj pravte? Dober igralc, sam nevem kam bi pasal v naš sistem. Igralc tipa Mata.
Turan je zelo dober igralec in pravi borec. Jaz se ga ne bi branil. Nsem pa nikjer zasledil, da smo se sploh zanimali za njega.
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3519
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Baje smo neuradno že dogovorjeni z Tiemouéjem Bakayoko, ki igra pri Monacu. Najbrž kot menjava Matiću?
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Danes se je ogromno pisalo, da se zanimamo za Tiemouea Bakayoka. Že zgodaj zjutraj sta o tem govorila Mirror in DailyM., kasneje pa so se govoricam pridružili še nekateri novinarji (ne preveč kredibilni) prek twitterja, ki so trdili, da sta se igralec in Chelsea že dogovorila, sedaj pa je na vrsti še Monaco. No proti večeru so o tem pisali tudi nekateri francoski mediji in že navedli neke konkretne cifre - 38m + 5m bonusov.
Zanimivo, da je bila podobna zgodba ravno v primeru Luiza, ko je o njem prvi poročal prav Mirror. Je bila pa ena velika razlika, da je bilo tisto zadnji dan prestopnega roka, tole pa je "sredi" sezone :D

Ogromno bo še takšnih in drugačnih govoric, je pa tale ena prvih, ki jo je pograbilo ogromno medijev.
Bakayoko, da/ne?

Sam sem proti prihodu, ker bi bil moja prva izbira za okrepitev vezne linije Fabinho, ki se mi zdi še en nivo nad Bakayokom, pa zgolj leto starejši je.
Čeprav si iz Monaca želim polovico ekipe (na koncu bom srečen, če bomo sploh dobili koga iz tam glede na to, da Monaco ne bo preveč prodajal in da bo huda konkurenca, predvsem v Unitedu!!), bi bil Fabinho najverjetneje moja prva izbira (med njim in Bernardom, bi se odločal).

Vaše mnenje?

edit: me je mal sigismund prehitel :P

Sem pa tudi sam za to, da se Matića proda v primeru prihoda Fabinha ali Bakayoka
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

No jaz za Bakayokoja nisem opazil, sem pa videl par člankov, da Conte želi predvsem Mendyja in Bernarda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Če bi dobil Fabinha, bi bil to jackpot, tako kot Kante. Ampak tut Bakayoko ne bi bil slaba okrepitev :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3519
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Pa zna kdo o njegovih igrah kej več povedat? Jaz ga namreč nisem spremljal...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Bojim se, da Bakayoko in Kante kombinacija ni dovolj tehnično podkovana. Kar se tiče destrukcije, teka in dominance na sredini je to popolna dvojka, manjka pa kreativnost. Podobno kot Matić - Kante. Težko jedobiti cel paket, edino Veratti mi pade na pamet
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

AlexAK wrote:Bojim se, da Bakayoko in Kante kombinacija ni dovolj tehnično podkovana. Kar se tiče destrukcije, teka in dominance na sredini je to popolna dvojka, manjka pa kreativnost. Podobno kot Matić - Kante. Težko jedobiti cel paket, edino Veratti mi pade na pamet
Fabinho, Keita, Nainggolan?
Nihce ni ravno Veratti, so pa vsi dobri atleti, odlicni v destrukciji in s solidno tehniko. Bi bil vesel cisto vsakega od njih, ker bi bil takojsnja nadgradnja ekipe :)
User avatar
blue222
Posts: 762
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

Meni je vseeno kdo pride iz monaca samo da prodamo matiča. Se zdej ne morem verjet da smo se v enem letu znebili ramiresa, oskarja in obi mikla , ce pa gre letos poleti se matič smo pa na zmagovalni poti :cfc01: + hocem fabregasa v prvi postavi.
User avatar
blue222
Posts: 762
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

Drugace bi pa nujno rabli kakega wc wingbacka
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Diego Costa je v zadnjem intervjuju izjavil, da je poleti naredil vse, da bi prestopil v Atletico. Rekel je tudi, da tega sicer letos ne misli ponoviti. Pa vendarle, vsak prestopni rok je ista zgodba. Kaksno je vase mnenje o njem, ga prodati in pripeljati napadalca, ki si bo zelel biti tu - Lukaku?

Jaz bi ga prodal v primeru ponudbe 75m+ kar bi bilo skoraj enkrat vec kot je znasala njegova odkupna klavzula. Problem pa je, kdo bi sploh placal toliko. Meni na pamet padejo samo Kitajci, ki pa bi placali se precej vec.
Res je, da bi izgubili wc strikerja, vendar letos kaze, da bo navoljo ogromno kvalitetnih napadalcev.

Koga pripeljati namesto njega?
Lacazette, Lukaku in Belotti so se zdavnaj prerastli svoje klube in letos veckrat izjavili, da potrebujejo nov izziv.
Sam bi izbiral med Lukakujem kn Lacazettejem.
User avatar
blue222
Posts: 762
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

vprašanje. bi menjali hazarda za morato + denarjem s katerim bi kupili sancheza? torej hazard za morato in sancheza
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Morata+Sanchez za Hazarda? To bi mogoče šlo... Še raje pa Rodrigueza namesto Morate.
Post Reply