Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
zan.8
Posts: 26
Joined: 28 May 2012, 16:56

Re: Re: Govorice

Post by zan.8 »

Kaj pa menite o Schweinsteigerju? Vse kaže, da namerava zapustiti Bayern.
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

In gre v United.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Angleški mediji so se razpisali o tem, da naj bi se Chelsea resno ogrel za Alexa Oxlada Chamberlaina.

Zame en večjih angleških talentov, je pa imel v zadnjem času nekaj težav s poškodbami. Ampak pri Arsenalu so vsi neki stekleni, pomojem je problem v njihovi zdravniški službi. Nekako me po stilu igre spominja na Alexisa Sancheza - nizko težišče, hiter, dobra kontrola nad žogo in pa trd (pomojem je celo bivši ragbi igralec).

Evo vam odgovor na to, da Arsenal hoče Cecha :D
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Neb bla slaba, kot backup Willianu oz. rotacijo na ofenzivnih polozajih, namest Ramiresa :)
User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Govorilo se je, da bi radi naši vključili Oxa v deal za Cecha. Pravilno! Če bi s Cechom okrepili rivala, bi jih tako vsaj malo oslabili :). Prišel bi nam prav, pa še Anglež je.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Sem za, ampak v tem primeru Cuadrado gre.

Edit: A bi radi videli Traoreja da ostane v 1. ekipi? Mourinho je že pred časom rekel, da bi ga obdržal če bi imel delovno dovoljenje. Zdaj ga pa lahko dobi, ker izpolnjuje vse pogoje...poleg tega pa je Bosz zadnjič rekel da se sigurno ne vrača v Vitesse in da si Mourinho želi Traoreja v Chelseaju in da ga visoko ceni.

"Jose Mourinho is crazy about him, if it is possible, they would like to bring him back."

http://www.goal.com/de/news/968/transfe ... um=twitter

pa še ena: ''Voetbal International: Vitesse sources have confirmed that Bertrand Traore will get a chance at Chelsea.''

Traore bi lahko bil novo odkritje, samo ob taki konkurenci kot se kaže bolj težko. Kar naenkrat mamo malo morje wingerjev, pa še en ducat jih baje lovimo na marketu :) Na posoji jih je pa še enkrat tolk :wink:

Me pa spominja malo na Henryja, sploh ob zaključkih :P

P.S. Kakuta bo podpisal za Sevillo, jutri ima zdravniški pregled http://sevillafc.es/nuevaweb/actualidad/noticias/37917
Last edited by AlexAK on 18 Jun 2015, 01:51, edited 2 times in total.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Cech v Arsenal za 14M :)

Ajmoo zj po Chamberlaina :D
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Mourinho je zaustavil prestop Cecha v Arsenal (14 miljonov) in zahteva Alex Oxlade-Chamberlaina ali Theo Walcotta (20 miljonov). Chelsea lovi Axel Witsela, zanj se zanima tudi United. Mediji pišejo, da Remy zahteva prestop zaradi prihoda Falcaota. Chelsea pa išče zamenjavo v Austinu oz najverjetnje kar v Griezmannu. Bolgarski klub Ludogorets si želi 3 igralce na posoji, tarče so : Davila, Delac, Wallace, Swift, Baker, McEachran in itd. Juventus hoče še vedno Oscarja ponuja 18 miljonov, Inter pa Zoumaja.

Cuadrado je včeraj igral odlično, ko je Kolumbija premagala Brazilijo z 0-1, Falcao ni preveč blestel, kot tudi ne naša brazilca.
Last edited by rover on 18 Jun 2015, 10:57, edited 1 time in total.
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Zakaj ti ne znaš sklanjat tujih imen? Zahteva Alex, Theo,...

Skratka, če že damo Čecha v Arsenal, upam da dobimo kaj uporabnega nazaj. Je pa škoda, ker bodo s tem dobil veliko na konstantnosti, veliko več kot lahko mi.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Za Oxa nism cist preprican, je on nadgradnja nasih wingerjev iz akademije ali bi nasi mladci ob zadostnem stevilu tekem (beri: cca10 na sezono) v sezoni ali dveh dosegli njegov nivo? Ox mi je ful bil vsec kaksni dve leti nazaj, ko je kot 19letnik prodiral na sceno, potem pa so ga nekoliko ustavile poskodbe. Menjava okolja oz. v tem primeru tudi zdravniske sluzbe bi mu lahko precej koristila :) pa zdi se mi da sem pred leti bral, da je on navijac Chelsea.. :D
Wallcot je pa sicer boljsi od Oxa, se vseeno je mlad, ampak nima pa vec toliko prostora za napredek kot Ox.

Glede Traoreja... Njegova letosnja sezona je popolnoma primerljiva z lansko sezono Depaya, s to razliko, da je potem imel Depay se dobro SP. Njuna statistika, leta, vloga v klubu so dosti podobna. Depay je ostal se eno sezono v nizozemski ligi, kjer je letos poharal in dozivel sanjski prestop. Mogoce bi bilo smiselno tudi Traoreja pustiti se eno sezono na posoji... Bo pa neglede na vse verjetno vsaj zacel priprave z nasimi :)

Kar se pa Cope tice je bila tale tekma super za nas klub. Cuadrado je pokazal, da se zna, Falcao je nekoliko izboljsal svojo prejsnjo predstavo in tako upravicil zaupanje selektorja, ki ga je klub pritisku medijev se enkrat postavil v starting11. Pa se na koncu tekme je Bacca dobil rdecega :twisted: vec minut za nase :D
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Al pa če se Traoreja posodi v Anglijo. Ta tudi ne bi bila slaba možnost (samo ne v 2. ligo, ki je tehnično morje za njim, fizično bi ga pa polomili) :). Danes sem gledal Brazilija Columbija in je bil Cuadrado fantastičen. Zelo agilen v napadu in nepopustljiv v obrambi. Se pa vidi da se zanaša na 'pace' in zato rabi veliko prostora, v Chelseaju ga pa težko dobi. Falcao ni pokazal veliko, razen parkrat dobro zadržal žogo. Gibanje je bilo ok, vtekanja smo tudi videli, samo podaje na njega ni bilo. Nekajkrat je bil nevaren ampak zaključnega produkta pa nobenega :wink:

Witsel bi bil dober nakup. Ni tako talentiran kot Pogba, je pa defenzivno bolj trd in se lažje podredi ekipi. Mislim da je dost dober igralec za v 1. ekipo in dovolj potrpežljiv za rotacijo. Pogba>Witsel, definitivno...sam bi mel rajši Witsela :) Verjamem da bolj paše k nam, pa Pogba je praktično nedosegljiv...Matić-Witsel sredina bi bila top, pa Loftus-Cheek iz ozadja :)

Aja pa Mikel gre? :D Njegov agent (če je sploh njegov agent, ker jih ima več) je bil nekaj glasen da je že dogovorjen z Al Ainom.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Stvar okusa, meni je Oxlade Chamberlain boljši kot Walcott in se mi zdi, da bi bil lahko velik upgrade trenutni ekipi. Spominja me na Sancheza (nizek, agresiven, hiter, trd, borben, dobra kontrola žoge in dober zaključek), s tem da seveda rabi kilometrine :)
Image
User avatar
blueboy11826
Posts: 1096
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 15 times
Been thanked: 18 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Ox nadgradnja?? Men se zdi bol ko ne še en igralc s prebliski, drugač pa dost povpreče, da ne rečem še kej slabi.
KTBFFH
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Tale Witsel, o kakšnih denarjih se mi to pogovarjamo?
Pred dvema letoma je prišel v Zenit kot najdražji zadnji vezni. Malo sem prečekiral TM in videl, da mu je cena od poletja do zime kar precej padla, kakšen poseben razlog?
Definitivno je on nadgradnja tega kar imamo na klopi, brez težav bi zamenjal tudi Matića. Kar dobra opcija in predvsem realna
Post Reply