Jose Mourinho

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Vaše mnenje?

Mourinho IN
20
80%
Mourinho OUT
5
20%
 
Total votes: 25

User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Jose Mourinho

Post by jernej93 »

Raj nej jih premaga :)
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Jose Mourinho

Post by RedMiner »

[youtube]2ninzFW4MIo[/youtube]

hehehe, like him :D
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Jose Mourinho

Post by m4t1c »

:lol:
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Jose Mourinho

Post by RedMiner »

[youtube]watch?v=rwBK5ZcCdqA[/youtube]
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Jose Mourinho

Post by rover »

Mou je itak car

[youtube]XM8nlpou3k0[/youtube]
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3519
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Ker psiho disturbing video.
User avatar
michooo
Posts: 640
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Jose Mourinho

Post by michooo »

Mourinho on Pep Guardiola—"If you enjoy what you do, you don't lose your hair. He doesn't enjoy football" via Bild.
awesome :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3519
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Me prav zanima kaj vse bi pisalo po medijih, kakšen je Mou, če bi to on naredu ;)

https://vine.co/v/OZVahtAx3PM
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Jose Mourinho

Post by jernej93 »

sigismund wrote:Me prav zanima kaj vse bi pisalo po medijih, kakšen je Mou, če bi to on naredu ;)

https://vine.co/v/OZVahtAx3PM
Fora, da je blo to pred zadnjim sodnikovim žvižgom in je nekoliko žaljivo do nasprotne ekipe ... najbol da se gre v 60. minuti rokvt?
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3519
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Haha, slab primer. Sploh pa to Mou vedno dela, pa še nikoli ni bolo nobenega problema ;) Sploh pa je bilo to mogoče po 90. minuti pri rezultatu 3-0 in ne v 80. minuti pri 1-0 recimo....

Ker pa je anketa že stara bi lahko začeli z novo, dejte malo glasovat ;)

Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: Jose Mourinho

Post by RedMiner »

jernej93 wrote: Fora, da je blo to pred zadnjim sodnikovim žvižgom in je nekoliko žaljivo do nasprotne ekipe ... najbol da se gre v 60. minuti rokvt?
Hahaha, zd si tko povedu k d bi uni še u 92. minuti mel šanso za izenačt tekmo...

3-0 je blo, predzadnja minuta tekme, mal prej je šel ven, ne razumem kaj je s tem narobe.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Jose Mourinho

Post by jernej93 »

Zej ste vsi navalil na to, da sem napisu v 60. minuti ... s tem sem mislu predvsem na fairplay, ker meni osebno tut nebi blo gut, da bi prišel nasprotnikov trener, ki gladko zmaguje, do mene pred koncem tekme. Pa naj bo to 15 sekund pred koncem ali pa 30 minut, vseeno. V vsakem primeru bi to sprejel kot pod*ebavanje. Tisti, ki je bil kdaj športnik bo vedel o čem govorim :)

Pač hočem izpostavt, da ni potrebe, da se frajerja delaš in izstopaš s takimi dejanji. Ko da je blo tko težko počakat do zadnjega žvižga in potem normalno po protokolu čestitat nasprotnikovemu trenerju?
Image
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Jose Mourinho

Post by The Blues »

jernej93 wrote:Zej ste vsi navalil na to, da sem napisu v 60. minuti ... s tem sem mislu predvsem na fairplay, ker meni osebno tut nebi blo gut, da bi prišel nasprotnikov trener, ki gladko zmaguje, do mene pred koncem tekme. Pa naj bo to 15 sekund pred koncem ali pa 30 minut, vseeno. V vsakem primeru bi to sprejel kot pod*ebavanje. Tisti, ki je bil kdaj športnik bo vedel o čem govorim :)

Pač hočem izpostavt, da ni potrebe, da se frajerja delaš in izstopaš s takimi dejanji. Ko da je blo tko težko počakat do zadnjega žvižga in potem normalno po protokolu čestitat nasprotnikovemu trenerju?
Pa kaj spet komplicirate. Iz neke malenkosti mediji spet napihujejo v škandal za naslovnice, samo da se prodaja. Navijači enih in drugih pa temu nasedate. Se grem stavit da če v to ne bi bil vpleten Mourinho, se o tem sploh ne bi pisalo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3519
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Falili ste point ;) Ko sem objavil sliko sem napisal, da ker to NI storil Mourinho NIKJER NIČ NE PIŠE, če bi takole zavrnil rokovanje Mourinho bi bil pa škandal.
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: Jose Mourinho

Post by didi_drogba »

Jose bi lahko počakal še eno minuto samo potem ne bi bil pravi Mourinho, ki mora vsake toliko časa malo potrolat, da mediji o njem pišejo in tako razbremeni celotno ekipo :wink:
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
Post Reply