Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
Trivinho
Posts: 1376
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 12 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

na nivoju Borinija, na prste ene roke lahk preštejemo kok italijanov je uspel se dokazat v premier ligi...
za naše mladince pa spet nebo prostora in bojo razni benfordi šli na posojo mi pa kupoval mačka u žaklju...
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Veliko spremljam nogomet, ampak morem priznati, da sem zanj prvič slišal šele pred dobrim letom.
Še bolj me je presenetilo, ko sem včeraj zvečer izvedel, da ga ocenjujejo na kar 20m funtov, kar res ni malo, ceno na transfermarktu pa ima pri 15ih milijonih funtov. Not bad za igralca, ki ga tudi večina nogometnih ljubiteljev ne pozna.

Malo sem si ogledal njegov pedigre...
V sezoni 2012/13 je še nastopal za Genovo. Zaigral je na 21ih tekmah (nekaj manj kot 1200minut) in dosegel 6 zadetkov, dodal pa še 2 asistenci.
Leto kasneje je prestopil v Romo, kjer je bil na žalost zopet precej poškodovan (koleno), vendar je ob skoraj enakem igralnem času kot v Genovi (20 tekem, 1200 minut) dosegel kar 13 zadetkov in 2 asistenci, kar sploh ni slabo za igralca, ki se je vrnil po poškodbi kolena (poškodovan je bil namreč na začetku sezone).

Uglavnem imam malo mešane občutke glede njega, definitivno ni vreden 20m funtov, na srečo pa ne more biti slabši od Torresa.
Zaupam upravi, da je to najboljše kar lahko pripeljejo za takšen denar.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3519
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 47 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Takoj ko je Falcao padu v vodo so šli za Ballotelijem (Liverpool).

Milan prodaja Maria

Image

Image
User avatar
blueboy11826
Posts: 1097
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Kako je pa kej z Remy-jem? Js mislim da bi blo bolš prpelat njega kot Destra.
KTBFFH
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

Sky Sports News - BREAKING: Real Madrid manager Carlo Ancelotti says Sami Khedira and Angel di Maria have asked to leave club.
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Re: Govorice

Post by repe »

V bistvu samo di Maria. Khedira pa je zavrnil pogovore za podaljšanje.
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 2 times

Re: Re: Govorice

Post by didi_drogba »

blueboy11826 wrote:Kako je pa kej z Remy-jem? Js mislim da bi blo bolš prpelat njega kot Destra.
Pomoje bi bil dobra okrepitev, po drugi strani pa če je imel težave na zdravniškem pregledu pri Liverpoolu, bi jih imel najbrž tudi pri nas. Kar se tiče Destra, je on vsaj meni zelo kvaliteten napadalec in me je kar prepričal lani ko sem pogledal kar precej tekem Rome. Če smo se že odločili napadalca kupiti v Italiji mislim da je Destro najboljša izbira gledano na kvaliteto in ceno, sploh sedaj ko gre Balotelli v Liverpool in ker je šel Immobile v Borussio.

Pomojem bi morali probati kupiti tudi Di Mario, če imamo vsaj nekaj procentov možnosti ker je res klasa igralec in lahko igra vse pozicije v ofenzivni trojki za napadalcem. Tudi njega spremljam še od časov Benfice in že takrat sem videl, da bo res izjemen igralec, za razliko od večine navijačev Reala in ljudi ki ga niso spremljali, ki so ga takoj proglasili za flopa ko je prišel v Madrid. Seveda bi nakup Di Marije povzročil določene preformacije in bi najbrž moral eden od dvojice Oscar/Willian oditi, ker dvomim da bi oba sprejela vlogo na klopi. Sam bi prodal Williana, ker je Oscar mlajši in bolj uporaben na več položajih.

Si predstavljate, da bi v sredini in napadu lahko postavili tako postavo:

--------Fabregas----Matić-------
Schurrle-----Di Maria-----Hazard
-----------Diego Costa-----------

:sljin: :sljin:
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Govorice

Post by didier »

Trivinho wrote:na nivoju Borinija, na prste ene roke lahk preštejemo kok italijanov je uspel se dokazat v premier ligi...
Di Matteo, Zola, Vialli, Dalla Bona, Cudicini so tako iz glave samo "legende" modrih, koliko je še drugih...
Blue is the colour!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Dalla Bona haha :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Govorice

Post by didier »

Kaj je smešno pri njem? Saj sem besedo legenda dal v narekovaje :) Samuele se je pri modrih dokazal; dobil nagrado "Chelsea's young player of the year", postal standarden v ekipi, z njim je klub želel podaljšati - ampak ga je pač gnalo domotožje, tako da se je potem vrnil v Italijo :)
Blue is the colour!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Zgleda, da ne bo nič z odhodom Torresa. Se pa pripravlja odhod Marka van Ginkla na nizozemsko. Točneje van Ginkel naj bi odšel na posojo najverjetno na nizozemsko, čeprav si ga želijo tudi klubi v Angliji, sploh nekateri Premier ligaši. Upam, da ko se vrnem z dopusta da ne bo več Torresa in Mikela, ter da pride ali Pogba ali Khedira in nov HG napadalec.
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Govorice

Post by davidluiz4 »

rover wrote:Zgleda, da ne bo nič z odhodom Torresa. Se pa pripravlja odhod Marka van Ginkla na nizozemsko. Točneje van Ginkel naj bi odšel na posojo najverjetno na nizozemsko, čeprav si ga želijo tudi klubi v Angliji, sploh nekateri Premier ligaši. Upam, da ko se vrnem z dopusta da ne bo več Torresa in Mikela, ter da pride ali Pogba ali Khedira in nov HG napadalec.
van Ginkla naj bi želel Milan na posojo za eno sezono.
CHELSEA FC
Image
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Di Maria na pragu Uniteda, govora je o 60m€ :)
Orng igračina, super nakup za United, ampak precej spominja na nakup Mate. Torej nakup nekoga, ki ga nujno ne rabijo, saj še vedno nimajo top centralnega vezista in enega CBja. Očitno bo LVG prestavil iz 3-5-2 na 4-3-3 ali še bolj verjetn 4-2-3-1... Je pa dejstvo, da bodo RVP, Mata, Rooney in Di Maria precej hendikepirani, ko bodo skupaj na zelenici, saj se bosta eden ali dva morala prilagoditi in igrati v "nenaravnem" položaju.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

The rumors about a possible departure of Marco to AC Milan do not make sense and are based on nothing. There is, at least for now, nothing going on around Marco.

Source: voetbalzone.nl (Google translate)
Image
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

Govori se o prestopih Eto'o -> Everton, Torres -> Milan
Image
Post Reply