Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

glosos
Posts: 812
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 56 times
Been thanked: 21 times

Re: Govorice

Post by glosos »

bork wrote:Mourinho je za Sportske novosti povedal, da je poklical Modrića in vprašal če bi prišel v Chelsea, Modrić pa ga je zavrnil.
Sedaj se vsi sprašujejo kdaj se je ta pogovor zgodil, torej pred ali po prihodu Fabregasa. Če se je zgodil pred njegovim prihodom, potem ta pogovor za nas ni več pomemben... Je pa bolj verjetno, da se je pogovor zgodil po prihodu Fabregasa ter prihodu Kroosa in Jamesa v Real, kar je nekako tudi logično. Junija še nihče ni vedel, da bosta Kroos in James prišla v Real, Modrić pa je imel zagotovljeno mesto v ekipi torej bi bil takšen pogovor nesmiseln, ker je takrat Real Modrića potreboval in ni rabil nikogar prodat.
Vprašanje je ali Mou načrtuje prihod še enega vezista? To bi pomenilo odhod najmanj dveh igralcev, že tako je eden preveč.
Jaz mislim da je ta članek, objavljen v Sportske novosti, govoril enostavno o tem, kar je njihovemu novinarju na tiskovni v Ljubljani odgovoril Mourinho. Potem pa je bil članek ali dvoumno napisan (nisem prebral originala) ali pa slabo preveden/povzet. Tam je Mou povedal, da se veliko slišita z Modričem po telefonu, ampak da govorita o osebnih stvareh, ne pa o fuzbalu. Potem je še dodal, da modriča v Chelsea pač ne bo.

Če pa je ta članek črpal iz katerega drugega pogovora z Mourinhom, potem pa to, kot prvo, direktno nasprotuje temu kar je Mou povedal na tiskovki, kot drugo pa res namiguje, da smo na trgu za vezistom. Če je verjeti, da Modriča ne bo, predvidevam, da iščejo druge opcije ...
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Re: Govorice

Post by Grugar »

Mourinho je rekel, da je Modrić dober igralec, da ga je on podpisal, vendar da je igralec RM, da se pogovarjata zgolj o osebnih zadevah in da zagotovo ne bo prišel v Chelsea.

gotovo se to nanaša na izjavo iz stožic. kot da vsak teden da izjavo za sn.
All rights reserved.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3536
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Zgleda gre Lukaku kar lepo v Everton za 24M.
User avatar
bork
Posts: 1963
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Ja in mimogrede Sportske novosti so danes povzemali skoraj vsi otoški mediji...:)

Jaz že od konca maja naprej samo čakam dan, ko bo tudi uradno da Lukaku ni naš igralec. Škoda mi je samo, da v ta posel ne vključimo kakšnega drugega igralca - Barkley, Pogba, Khedira/Di Maria (Ja, za Lukakuja je nekaj interesa kazal tudi Real).

Edit: Pri Barkleyu se mi je malo zareklo, ker dejansko imamo dovolj dobrih mladih igralcev za na 10ko, manjka pa nam kakšno wc krilo (sploh desno) ali pa wc centralni vezist, ki bi lahko igral poleg Matića in Fabregasa v sistemu 4-3-3.

Sedaj bomo verjetno vsi držali pesti, da bi se nam po nekem čudežu uspelo znebiti Torresa (čeprav v to osebno ne verjamem), saj bi potem to pomenilo prihod še enega novega napadalca. Trije napadalci so minimum v takšnem klubu, Bamford pa verjetno odhaja na posojo.
User avatar
Trivinho
Posts: 1384
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 13 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Mourinho debil..nemorm vrjet da bo šov Lukaku za 24 Miljonov a kupil smo ga za 20 nevem res kaj delajo te debili od kluba...važn da je Drogba pršu k je trenutno dost slabši od Lukakuja...
User avatar
Trivinho
Posts: 1384
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 13 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Lukaku je 20 let str Drogba pa 36.. in lani je Lukaku biu najbolši strelec Evertona, pa letos bi lahko biu še bolši in bl zrel ampak ne raj prpelemo nazaj 36 letnika k je pred penzijo...nerazumem teh potez..
Raj Torresa nej prodajo.. me samo zanima letos kaj bomo osvojil...
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: Govorice

Post by balla10 »

Trivinho wrote:Lukaku je 20 let str Drogba pa 36.. in lani je Lukaku biu najbolši strelec Evertona, pa letos bi lahko biu še bolši in bl zrel ampak ne raj prpelemo nazaj 36 letnika k je pred penzijo...nerazumem teh potez..
Raj Torresa nej prodajo.. me samo zanima letos kaj bomo osvojil...
Ti objasnim? Lukaku, glede na to, da je star 20 let in glede na to kar je pokazal do sedaj v svoji karieri, celo na SP in tudi v prejšnji sezoni pri Evertonu nikakor ni igralec, ki je vreden 24m€ in absolutno ni igralec, ki bi bil prvi izbor Chelsea (Mourinha). Lahko bi bil sicer druga izbira namesto Torresa ampak se sam s tem ni strinjal že prejšnjo sezono. Glede Drogbaja pa je tako, da smo ga dobili zastonj, plačo bo imel sigurno manjšo kot bi jo imel Lukako, glede na njegovo aroganco češ da je on TOP in da on ni kot Drogba, da je on Lukaku. Moje mnenje je da nikoli niti ne bo kot Drogba. Bolj je podoben Baloteliju (po obnašanju). Drogba je za 3 napadalca, mogoče celo za 2 najboljša možna izbira. Velik motivator, ustvarjen za velike tekme, ustvarjen za kazenski prostor, kjer bo pričakoval in dobil žoge s strani od Hazarda, Oscarja, Williana,... Povrhu vsega bo pa naslednjo sezono sodeloval v strokovnem štabu.
In še to. Mogoče bi bilo celo dobro, da tudi letos ne osvojimo nič in da prodamo Torresa. Potem se znebimo takih "navijačev" kot si ti.
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
User avatar
Trivinho
Posts: 1384
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 56 times
Been thanked: 13 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

smešn si..
Lukaku je lani biu edn najbol vročih mladih napadalcev na svetu..če si kej spremlu Premier ligo..reševov je Everton zabiju za zmage, če se prov spomnem tud Unitedu je dov Hat trick..
res da je še mogoče ne dorasel ampak šele 20 let je..pa dokler bo zabiju in igrov dobr zarad mene je lahk 100x hujši kot Ballotelli..
Drogba je že znucana roba, in ni več tok gibčen kot nekoč počasnejši je, tud fizično nemore bit tok močn kot je biu..zato pa ma Lukaku podobno strukturo telesa in način igre kot Drogba in verjamem da lahko postane legenda kot Drogba..
aja pa važn da si ti pravi navijač...tud kritizirat nesmem kluba in podat svoje mnenje? tud ti se z marsičem ne strinjaš pa poveš svoje mnenje...
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: Re: Govorice

Post by Grugar »

21-letni Drogba je nula proti Šporarju, da o Lukakuju ne govorimo. Težko je napovedati, kakšen nivo bo dosegel.

Sam bi počakal, da Costa dokaže, da ni flop kot Torres... potem se ga lahko brez problema proda, če ne bo pokazal napredka v igri in vedenju.
All rights reserved.
User avatar
bork
Posts: 1963
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by bork »

Lukakuja smo takrat kupili za 16m funtov, prodali pa bi ga naj za 24m funtov kar nanese okoli 28m€ ali 12m€ manj kot smo dali za Costo, ki je mimogrede "samo" 4 leta starejši od Lukakuja.

Dejte si že nekateri počasi dopovedati, da Mourinho ni nek debil, ki bi kar tako prodajal svoje najboljše igralce. Če bi res videl v Lukakuju takšen potencial bi ga nedvomno obdržal. Pa sem prepričan da bi ga obdržal tudi kot 2nd strikerja s čimer pa se Lukaku očitno ne strinja. Popolnoma sam si je kriv, ker misli, da je pri še ne 21ih bog i batina, žal ni pa ne eno ne drugo.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Ta dva stavka povesta vse. Lani se ni hotel boriti za mesto z Torresom, Eto'ojem in Bajem. V tej sezoni pa ve, da ima še manj šans proti Costi, Drogbaju, Torresu in Solankeju.
Mourinho: "Come and fight for your spot."
Lukaku: "No. I'd rather give interviews about me not getting a chance."
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3536
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Če ni to najbolj fake quote na internetu kar si ga lahko najdu, pol pa nevem kaj je.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

[youtube]7M7YCF7myBw[/youtube]
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3536
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 31 times
Been thanked: 48 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

:lol: :lol:
Pri tvojih najdbah na twiterju človek učasih res več ne ve kaj uzameš zares in čemu verjameš ;)

No skratka glede Lukakuja. Že koliko, 3 leta ga samo posojamo okoli? Pa nevem kdo je rekel že prej, Mourinho ni nek bedak in ve kaj dela in če bi v njem videl nek potencial bi ga že obdržal. S tem se popolnoma strinjam. Sploh pa te njegove fore vsako sezono s tem jokanjem in "grožnjami" o prestopu že presedajo. Tudi meni zdi vedno bolj aroganten, pa je lahko še tak bog tam v Evertonu, meni se ga ne da več prenašat. Definitivnoga ga raje obdržim kot Torresa, ampak to se več kot očitno nebo zgodilo, zato mi je useeno če gre. Če bo pa Costa flop, potem smo pa res kralji s temi napadalci.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Re: Govorice

Post by rover »

sigismund wrote::lol: :lol:
Pri tvojih najdbah na twiterju človek učasih res več ne ve kaj uzameš zares in čemu verjameš ;)
Največ verjamem samo še videu kot je ta o Evertonu, kjer ni bilo ne govora o Lukakuju. Barkleya so pa mediji že tiščali v United, tako kot Lukakuja v Everton.

[youtube]X9z2_xB7Z1k#t=89[/youtube]

Vseno pa bo kub moral 1 igralec, ker imamo z nakupom Drogbaja enega tujca preveč. Lukaku naj bi bil HG, Torej mora klub zapustiti Torres ali Cech oz Mikel.
Image
Post Reply