10 - Juan Mata

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by bork »

Ampak 45M je pa res ogromno denarja za nekoga, ki je več kot polovico letošnje sezone presedel na klopi. Bi jih menjava Rooney - Mata prišla dosti ceneje. Ne vem, a so tako optimistični da upajo, da se bodo uvrstili v LP in da Rooney potem podaljša. No js upam, da jim to ne rata..mam raje Liverpool nazaj v LP za kakšno sezono :)
Pa tudi če poleti prodajo Rooneya (v Real), bodo še vseen v minusu.
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: 10 - Juan Mata

Post by hook »

oke že nekak zastopim zakaj pa mata noče biti več naš član, ampak da je še v manure? :roll:
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by bork »

Sem pa mal čustveno prizadet ob temle (skorajšnjem) prestopu Mate v United. Sej ne da ga bom tako pogrešal, gre za ljubosumje.
K bom s kakim dobrim frendom, ki navija za United...pa k se ne bom mogu znebit občutka kako med vikendom drka na Mato. Na mojega, našega ljubljenca zadnjih dveh sezon.
To je tako, k če bi en moj frend bil z mojo bivšo :cry:
Hvala bogu da izvenserijska forma Hazarda malo omili zadevo...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 10 - Juan Mata

Post by damjan1120 »

ahhaahahahahhaha pa kva vi delate hahahah dobr da ne bo kdo še samomora naredu ahah igralci odhajajo, klub ostaja. Tako je bilo vedno, tako je in tako bo tudi v prihodnje. Kr neki jokate. Men je Mata isto car in tudi sam sem proti prodaji, sam če ga prodajo, ga pač prodajo. Zajebaval ste se iz Liverpoola, ko so nam prodali Torresa, k jim je bil najjači igrač, zajebaval ste se iz Arsenala k je prodal Van Persieja Unitedu, zdej se zajebavite še iz Chelsea-ja. Pa itak bo Mata ostal, kr neki delate paniko za brezveze.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by bork »

Damjan, ponavadi rad berem tvoje komentarje...če je bil tale smeh na začetku namenjen predvsem mojemu komentarju, si me pa mal razočaru. Sem upal, da je sarkazem iz vesolja viden, pa sem se zmotu očitno.
S komentarjem sem zgolj želel opisati, kako obesdeno stanje vlada pri nekaterih, ki so na Mato očitno zelo navezani :D

Se pa strinjam z drugim delom tvojega komentarja...kak je recimo blo navijačem BvB-ja v primeru Goetze, ko je peba imel v zibeljko položeno, da bi postal klubska legenda. Mogoče celo največji v njihovi zgodovini. V Bayernu pa je sam en delček Pepovega motorja.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 10 - Juan Mata

Post by damjan1120 »

mah ne sej razmišljaš na podoben način kokr jz :D sam poglej komentarje tukaj na zadnjih straneh al pa twitterju, facebooku, ostalih športnih straneh haha komedija :D
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by bork »

Jaz še sam tle berem komentarje, ker na fejsbuku in twitterju so vsi komentarji napisani "podobno". Hujš k da je kdo umrl.
Tule je bolj normalno stanje, nekega pretiranega objokavanja ni več. Sploh sedaj, ko so otroc že šli spat. Trivinho pa ne vem, a se je že sprijaznil, al je pa že tud šel spat :D
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 10 - Juan Mata

Post by loonymcgreat »

Nevem kaj je narobe če je folk razočaran nad temi novicami glede odhoda. Sej se ne pogovarjamo o prodaji Torresa al Hillaria ampak o Mati jebemuboga.
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 10 - Juan Mata

Post by damjan1120 »

Sej to je razumljivo, da je razočaran, sam folk hoče delat samomore zaradi tega :)

EDIT: Tudi BBC poroča, da je Mata odhaja v United za 37 milijonov funtov.
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by bork »

Pa sej sm js tud razočaran...niti ne tolk zaradi same prodaje, ker mi je že bilo pred meseci jasno, da se bo to zgodilo. Enostavno se ni nič prestavlo na bolje.
Bolj sem razočaran komu se ga je prodalo oz. povedano drugače, da od te prodaje nimamo nič. No imamo 45M ampak to nam bolj malo pomaga. Nekako se upal, da ga bomo ali zamenjali za Rooneya ali morda celo za Costo. Pač, da bomo v tem prestopnem roku Mato žrtvovali za tisto, kar bi nam verjetno prineslo naslov - napadalca.
Če pa se ne bi uresničil ta "moj" scenari, sem upal da se s prodajo počaka vsaj do poletja. Sem mislil da je prodaja KDB-ja vsaj nekoliko zakasnila prestop Mate..sem se krepko zmotil.

Kljub nakupu Matića je tole za nas slab prestopni rok. Izgubili smo velikega talenta in najboljšega igralca zadjih dveh sezon...dve klofuti.

Mogoče pa se pripravlja nekaj velikega :P KDBjev odhod je bil razumen, Matin odhod sredi sezone pa niti ni razumen, se mogoče dela prostor za nekoga? ^^

Aja, če bo pa to kak igralec ala Salah, potem je pa vodstvo kluba doseglo dno. Nižje ne gre.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 10 - Juan Mata

Post by jernej93 »

A zej smo pa brez menjave? Bravo :D

4 igralci za 3 položaje :roll:

Ajde pripelte Kampla pa vam odpustim :P
Image
User avatar
VIP
Posts: 109
Joined: 28 Jun 2008, 12:00

Re: 10 - Juan Mata

Post by VIP »

Kamplu želim, da uspe v življenju in da postane naš najboljši igralec v zgodovini. Iz tega vidika ne želim, da gre v Chelsea. Da pride v klub kot zamenjava klopce gret in potem na posojo v kako belgijsko ligo, ali pa še huje v kako Sarajevo, kot bo to šel Delać, to je najhuje kar se lahko zgodi.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 10 - Juan Mata

Post by didier »

Meni ni jasno, zakaj bi sprejeli 37 mio. od Uniteda. Mi postavljamo pogoje in bi Mato prodal samo ob nemoralni ponudbi. Saj United ima keš, če pa se ne bo uvrstil v top4 (z Mato imajo potem lepe šanse), ne bo poleti zvezdniških okrepitev in lahko gredo po poti kakega Poola.
Blue is the colour!
User avatar
RedMiner
Posts: 1123
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 15 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by RedMiner »

FFP...
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: 10 - Juan Mata

Post by didier »

To že, ampak 37 mio. je premalo. Pubec je dokazan v PL, tako da bi cena morala biti enaka Ozilovi, sploh ker je United obupan. Če se ne prebije v top4, bo tam huda razprodaja.
Blue is the colour!
Post Reply