CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Da nas more tottenham reševat, poden od podna res, bottle fucking jobs fc, več sreče kot pameti, navkljub uvrstitev v top 4 sm totalno razjarjen
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Lol če ta Jackie ni najbolj ogaben igralec v PL pa tud nevem. Sojenje je ogabno ampak tud sami smo ogabni.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Moje želje za naslednjo sezono so, da nehamo igrat sistem s tremi centralnimi. Ofenzivno je tole nikkr..
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Js pa dejansko vidm problem v izcrpanosti. Igramo tekme na 3 dni in to se mora nekje poznat. Sedaj imamo 1 teden za pocitek in pripravo na finale, nisem ne optimist, ne pesimist.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Hvala spursi, ne morem verjet. Za tole eno tekmo se niso zborbali tolko k sebi? Kaj je blo to? In ja, Grealish lahko dela lih kar hoče, tudi penal je bil meni smešen...
Danes bomo razjarjeni (verjetno, edino če si bo kak pretiran optimist metal pesek v oči?), ampak septembra ko začne spet LP bo pozabljeno kako smo prišli noter.
Finale LP zna biti ugly, Pep če ne bo klasično kot on to zna zakompliciral ne bo imel pretiranih težav pripraviti taktiko proti nam.
Redminer res upam da je izčrpanost, naj se ti pozlatijo besede in da naslednjo soboto vidimo nek povsem drug Chelsea.
User avatar
demiensatlier
Posts: 634
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Na koncu je edino važno da smo v Ligi prvakov, samo to šteje danes in cilj je opravljen, poraz bomo hitro pozabli. Tale tekma naj bo kot opozorilo za finale, in če še tam uspemo bo to res vrhunska sezona za nas glede na vse.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Jaz ne bi rekel, da je bilo vse tako zelo slabo. Prvih 30min smo igrali dejansko zelo dobro, zgolj v zaključkih smo zopet bili slabi. Potem pa že večkrat videna zgodba, poceni prejet zadetek, nasprotnik se še bolj zapre, naše pa več kot očitno zdela psiha.

Gostovanje pri A. Villi je itak eno najtežjih v ligi, če pa si ob tem še pod pritiskom, da rabiš nujno zmagat, pa verjamem, da je še precej težje.

So me pa danes zmotile 3 stvari. Prvič, double pivot Jovačič je bil za en kurac in srčno upam, da bo Kante nared za finale (upam tudi, da kupimo centralnega vezista, ker si ob morebitni poškodbi Kanteja, res ne želim gledat naveze Jovačič, pa sta mi vsak zase kot igralca všeč, ampak skupaj pa res ne pašeta), drugič, spet smo ogromno podajali na boke, kjer je Azpi potem brez vsakega občutka nabijal žoge v center, vse skupaj je zelo spominjalo na igro pod Lampardom, tretjič, ne morem se odločit kdo od napadalnih treh je bil bolj zanič, morda bi rekel, da Pulisic, čeprav tudi Mount in Werner sta bila daleč od solidne predstave.

V soboto bo popolnoma drugačna tekma, v kateri pa bomo imeli možnosti zgolj, če bosta zdrava tako Kante kot Mendy.

Aja, še nekaj bi izpostavil... tole s tremi menjavami v COVID sezoni, ko se ti ob polčasu poškoduje golman je strašanska jeba, ker na koncu enostavno nismo imeli več menjav.


Lester pa hvala bogu izpadel... FA jih favorizira na nivoju Uniteda, zanimivo, tudi penalov so imeli celo več kot United. Po tistem finalu v FA Cupu so zame totalno neprebavljiva ekipa. Fok of.
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Glavno je, da smo si zagotovili top 4 in lahko v soboto gremo brez dodatnega pritiska v finale.
Malo me žalosti, da popuščamo v zadnjih 2 tednih sezone, ko se igrajo najbolj pomembne tekme, upam, da se zberemo do sobote, če ne prot Cityju nimamo šans.

Naveza Kova-Jorginho sicer ni slaba za moje pojme, je pa res, da se Kova vrača po poškodbi in očitno ni še ujel pravega ritma, Jorginhu pa se pomojem močno pozna utrujenost. Se pa popolnoma strinjam, da rabimo 100% zdravega Kanteja za finale.

Mi je bil pa danes daleč najslabši Pulišić, zelo malo energije in borbenosti, Havertz je z ustopom vnesu dost več nevarnosti v napadu.

Hvala še enkrat Tottenhamu, osnovni cilj je izpolnjen, me pa jezi, da že drugo leto zapored trepetamo na zadnji dan sezone, vem, da je konkurenca huda in vsako leto hujša ampak cmon, mamo kvaliteto ampak ko da bi mel igralce, ki nimajo zmagovalne miselnosti, nevem no...

Še to, Kante s treningi prične v sredo, Mendy ima hude bolečine v rebrih in gre na sken, jutri pa bo znano več. Samo upamo lahko, da bosta oba zdrava do sobote
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

In prišel je ta dan ena od treh najpomenejših tekem v mojem življenju, nervozen sem pa tako živčen da težko opišem napovedi, občutki?
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Končno smo dočakal ta dan, ta teden se je res vleku :D
Drugače pa, sm mnenja, da je vsak finale 50/50 in vloga favorita ne pomen nič. V končni fazi, spomnimo se, kako večji favorit je bil Bayern leta 2012 :) Sploh pa pod Tuchlom boljše igramo, ko je nasprotnik v vlogi favorita haha.
Sigurno bo tekma težka, žiučna, predvsm pa zlo taktična, ne vidim pa razloga, da bi se igralci Cityja bali, u zadnjem dobrem mesecu smo jih 2x premagal, zakaj jih ne bi še enkrat.
Skratka, nestrpno pričakujem 21. uro in verjamem da bomo osvojil naslov :)
Za vse tiste, ki boste na skupnem ogledu tekme- uživajte, meni žal zarad oddaljenosti od LJ in drugih stvari ne bo zneslo, bi pa z veseljem gledal z ostalimi navijači, pa da se še s kom spoznam v živo, ne samo prek foruma :)
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Now officially confirmed! -

Chelsea's opening six games..

Crystal Palace (h)
Arsenal (a)
Liverpool (a)
Aston Villa (h)
Spurs (a)
Man City (h)
n1i9k9o6
Posts: 1519
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Zanimiv začetek, se pa vsaj hitro znebimo težkih tekem, pa finiš sezone bo malo lažji.
Post Reply