CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

Dobil je Lampard pomocnika Avrama Granta upam da s skupnimi mocmi speljemo sezono kot je treba.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Avram je že zanikal kontakt s Chelseajem,zaenkrat nič od tega. Sky poroča,da bo Lampard v kratkem odpuščen,če se igra in rezultati ne izboljšajo. V nasprotnem primeru na Stamford prihaja Allegri ali Tuchel.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blueboy11826 »

Nobene želje in komunikacije med igralci in Lampardom. Kot da vse boli kurac... nemotivirana igra, kar se je res lepo vidl v zadnjih 20min - glede na to, da celo tekmo ne spraviš skupaj nič, probaš vsaj z neko preskok igro, no naši so si v zadnji vrsti podaja žogo počez po igrišču. S strani trenerja - po tako slabem polčasu in zaostanku 2-0 do kdaj misliš čakat z menjavami?
Pač neki je hudo narobe in sam z menjavo trenerja mogoč še lhk kej izvlečemo kej iz te sezone. Kdo? Granta se nebi branu, ampak težko verjamem, da pride. Allegri je tku kot je nekdo prej napisal in ga tut js nočem. Js še vedno razmišljam o Howeu, ampak to se ne bo zgodilo. Tko da ostaneta Tuchel in Nagelsmann... in težko rečem, da sem v tej situaciji proti kateremkoli od njiju.
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 565
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

a kdo ve je kaj resnice na temu?

https://www.nogomania.com/Novica/Lampar ... -Chelseaju

glede na to, da ni sackan je očitno res.

Mogoče pa zmagamo te 3 in se potem nekako dvignemo moralno.

Trenutno nočem Alegrija niti Tuchela... Edino Nagelsmann bi sprejel, ki pa ni na voljo do konca sezone.
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Hmm, kar pa vem, Nogomanio sem osebno pred leti nehal spremljati ker so postali senzacionalistični v stilu 24ur, polno enih nepreverjenih novic samo da se klika in bere. Če se je kaj spremenilo ne vem, težko komentiram.

Pri nas je problem ker ni neke stalnosti. Kdo je trener z najdaljšim stažem pri nas odkar je Roman trener? Na pamet bi rekel Murinho? Kdorkoli že, nihče ni bil na SB toliko časa kot so po drugih klubih trenerji ki sedaj žanjejo uspehe. V klubu manjka stalnosti, upali smo da smo jo dobili z Lampardom. In roko dam v ogenj da če rezultati ne bi bili tako strašno mizerni že 2 meseca brez vidnih napredkov in s tako ekipo kot je na razpolago, potem bi imeli sedajle na forumu povsem druge skrbi in menjava trenerja sploh ne bi bila tema. Še tistih nekaj nevtralnih navijačev je sedaj bolj pri #LampardOut kot pri #LampardIn.

Allegri mi nikoli ni bil všeč, ga spremjal že odkar je bil trener Milana, takrat ni spacal skupaj nič. Bil je dober z njimi na tekmah na izločanje, z Juventusom bi pa v zadnjih letih še Jaz in mlinko kot pomočnik trenerja dobivala prvenstvo miže če malo karikiram. Nisem fan, sem pa prepričan da bi iz tele ekipe znal iztisniti ogromno ogromno, precej več kot to zaenkrat počne Lamps.

O Nagelsmannu bom samo to rekel - voditi ekipo relativno nepoznanih igralcev kjer so vsi poslušni in ti kimajo in pa priti v nogometni klub A klase samih zvezdnikov je nekaj povsem drugega, večkrat dokazano. Lahko je nogometni genij ampak z mladimi trenerji so se klubi v preteklosti prej nategnili kot uspeli (AVB, rings a bell?). Lahko da mu projet Leipzig reees paše in bi kjerkoli izven Leipziga povsem pogorel. Večkrat se izkaže da je tako.

Tuchel bi bil moja prva izbira, ve kako je voditi klub poln zvezdnikov, ima ogromno izkušenj iz prvenstev in iz LP...še vedno upam da Lampard najde idejo in vseskupaj obrne, definitivno pa telih rezultatov in predstav ne moremo tolerirati predolgo, TOP4 se nam že tako izmika. In glede menjave - mislim da bi Lampard že odletel če bi vodstvo do sedaj našlo zamenjavo oziroma bi se jim z nekom uspelo dogovoriti. Tako pa očitno ni interesa ali pa še sami ne vedo kaj storiti. Tale situacija je res taka da ne veš al čakati z Lampardom in upati da se obrne, ker če se ne bo TOP4 še bolj oddaljen kot je že, bomo pa še čez polovico sezone. Hmmmm..

Rezultati ankete:
KAKŠNO JE VAŠE STALIŠČE GLEDE LAMPARDA?
Lampard mora ostati (16 oseb, 80%)
Lampard OUT (4 osebe, 20%)
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Mislim, da je že malo starejša. Mogoče se naj naredi nova pa se primerja razlika med našim mišljenjem pred enim mesecem in sedaj.
Lahko pa se malo bolj drugačna sestavi:
-Lampard out takoj
-lampard in - vsaj do konca sezone
-lampard in - priložnost da se vrne v naslednjih parih tekmah, če ne naj gre.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Se mi ne zdi smiselno, da dodajam svoje mnenje o trenutni situaciji, ker ste vse skupaj dobro opisal in se mi zdi, da nas je večina dokaj podobnega mnenja.

Kar sem uspel razumet iz nešteto možnih medijev in člankov stvari stojijo nekako tako. Roman in uprava so sicer izredno razočarani in zahtevajo takojšnjo spremembo rezultatov in igre sicer bo Frank kmalu letel.
A vseeno mu želijo dati možnost in čas, da stvari obrne (kot sta jih npr. Solskajer in Arteta), ker delno še zaupajo vanj in njegovo osebje. Nekaj kredita naj bi imel zaradi lanskih dosežkov ter dejstva, da smo letos že igrali vrhunsko in imeli pravi karakter sepravi je že dokazal, da zna s to ekipo nekaj narediti.
Če pa pride do odpovedi, naj se uprava še ne bi odločila ali želijo začasnega trenerja (opcija Grant, Shevchenko) do konca sezone ter poleti iskati stalnega trenerja (velika želja je Nagelsmann, ki pa nikakor ne bo odšel med sezono) ali pa kar sedaj dobit trenerja, ki naj bi ekipo vodil tudi naprej (Tuchel,Allegri,..).
Omenjalo se je tudi Rodgersa in Hasenhuttla, a je podobno kot pri Naglesmannu težava, da že imajo klub, kjer jim gre dobro, tako da to najbrž odpade.

Sam osebno sem mnenja, da bi bilo dobro Lampardu dat še cca 3-4 tekme, če se potem uprava/Roman odloči menjat trenerja pa pripeljat Tuchla. Nisem fan Allegrija, niti tega, da bi imeli nekega zaćasnega trenerja, ki bi vedel, da praktično nima šans postat stalni trener, dvomim, da bi to dvignilo ekipi moralo.

Čeprav bi si res želel Nagelsmanna (tu sva s sigismundom različnega mnenja :) ) se mi zdi trenutno Tuchel super opcija. Ima že kar nekaj izkušenj, vodil je zvezdniško ekipo, igra atraktiven nogomet in zdi se mi, da bi znal iz naših posameznikov naredit pravo ekipo.

Bi za konec dodal še to, Lampard je v enem od intervjujev ne dolgo nazaj dejal, da je Tomori ključen del njegovih dolgoročnih planov, a ima Milan možnost odkupa po posoji. Sicer se mi zdi super,da smo ga posodili v tak velik klub, ampak če bi uprava videla Lamparda v daljni prihodnosti, zakaj bi šli proti njegovim željam? Se mi zdi,da zna bit tudi to en od znakov, da se pripravlja menjava.
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

To verjetno ne spada sem, ampak Telegraph poroča, da naj bi danes odpustili Lamparda. Mislim, da so to bolj lažne novice, saj bi ga po mojem mnenju odpustili že po tekmi z Leicestrom, če bi bil to njihov plan.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Glede na to, da je novico delil tudi Fabrizio,se ne bi čudil če bi držalo...
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Skysportde pa že poroča, da naj bi ga nadomestil Tuchel. Res se mi zdi malo čudno, da bi se vse že zmenili v ozadju. Bil sem eden prvih na tem forumu za to, da Lamparda odpustimo, ker ni kazal nobenega napredka in idej, ampak vseeno se mi zdi ta odločitev res čudna, če je resnična. Mourinha so na primer po porazu z Leicestrom odpustili že naslednji dan, prav tako pa nas tudi v sredo čaka že nova ligaška tekma proti Wolvesom. Res je da bi se z novim trenerjem lahko vrnili v boljšo formo do tiste tekme z Atleticom, ampak bomo pa verjetno precej trpeli v naslednjih tednih, ko bomo neuigrani igrali na vsake tri dni.
User avatar
chelsea boy
Posts: 432
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by chelsea boy »

Res nevem kaj pričakovat od Tuchla. Po eni strani nič posebnega pri Dortmundu, po drugi strani pa v finalu lige prvakov s psg-jom, kjer so bili konkurenčni, če ne celo boljši od Bayerna.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Če twitne Fabrizio Romano, potem je to zame najbolj sveto in kredibilno kar lahko najdem na internetu.
Ok, Frank odhaja, prevzel naj bi Tuchel. Hja...pričakovano, kaj čem rečt.

Jaz sem bil za to da Lampard ostane. Na živce mi gre da skoz menjamo trenerje. Res smo bli vsi chelsea fani zaljubljeni v idejo da nas Lampard vodi 20+ let in lan je kazalo da bo res tako, potem pa še teli nakupi letos ko smo bli vsi hyped za novo sezono do neba. Tele zadnje predstave ki se vlečejo nekaj časa pa nakazujejo da nas iz tega dreka ne zna potegnit, nima izkušenj, na trenutke mi tut deluje da eni igralci sabotirajo igro na terenu po govorici telesa. Ne bi se čudil če Werner pod novim trenerjem najde formo, da Kai zacveti itd. Nisem bil fan menjavi, še zdaj nevem če sem, ampak nekak razumem odločitev vodstva kluba ker najbrž želijo še rešit TOP 4 in tako dalje do konca sezone, drugače bomo naslednje leto brez lige prvakov, tega si pa ne moremo privoščit. Definitivno mam pa deljeno mnenje, nisem ne fan tega da ga odpustijo, niti fan tega da ostane ker ni vidnega napredka iz krize že predolgo za naš nivo in domet, žal.

Mora pa reči da mi je od poraza z Arsenalom dalje tekme Chelseaja muka gledati, so brezidejni, stalno igrajo isto vižo in so nas že vsi naštudirali, enih par tekem sploh nisem pogledal do konca ker se mi ni dalo ker je bla bedna, ali pa sem zraven zaspal, ali pa je sploh nisem gledal (na primer 1 teden nazaj proti Leicestru) ker sem vnaprej vedel da bojo izgubili in se mi je zdel škoda časa pa še prihranil sem si slabo voljo ob ogledu...in res so izgubili prot Leicestru in ravno to me pri Lampardu najbolj boli, ker točno vemo kaj lahko pričakujemo od Lampardovega Chelseaja in že v naprej točno veš ali so sposobni zamgati ali ne. Letos nismo premagal TOP 8 ekipe, mamo pa konkretno talentirano in zelo drago ekipo ki bi v letošnji sezoni ko USI KOLEKTIVNO FAILAJO mogli biti tam nekje na 2. al pa 3. mestu, v boju z Unitedom in Cityjom...

Definitivno pa ce ne bi slo za Lamparda bi ze usi pizdila da ga odpustijo. Ker pa je to Lampard imajo/mo navijaci nek zadrzek in bi radi da ostane. Logicno :) Ampak tele menjave trenerjev so pri naš šle čez vse meje razuma. Kmalu bo zmanjkalo trenerjev ki bi nas vodili, ker jih enostavno prehitro menjamo...vsakega ob nastanku prve krize, praktično.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by mlinko »

Oh c'mon... Ista debata bo cez 18 mescov al pa še prej. Sit sm že tega. Pa ne sam zato, ker gre za Frankie-ja...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by m4t1c »

Tuchel je prevec konflikten clovek, povsod kjer je bil, je bil odpiscen, ker se je skregal. Roman pa glih ne prebavlja takih, tako da ne vidim kako bo to delovalo... mogoce bo samo zacasen do konca sezone.
Lampard ce ne bi bil Lampard, bi bil pa ze zdavnaj zamenjan, ima samo sreco, da je legenda kluba in ga je bil Roman pripravljen tako dolgo gledat in mu kupit vse okrepitve. Se pa je ze takoj videlo, da ni (še) dovolj izkusen (2 leti?), da bi lahko vodil ekipo na takem nivoju in je bil cisto prevelik preskok iz Derbya na Chelsea.
Vseeno mu hvala za vse, ampak vec kot od trenutnih nikakvih iger pod njim, pomoje ne bi videli.

Poslano z mojega ONEPLUS A6013 z uporabo Tapatalk
Image
glosos
Posts: 792
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 51 times
Been thanked: 18 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by glosos »

mlinko wrote:Oh c'mon... Ista debata bo cez 18 mescov al pa še prej. Sit sm že tega. Pa ne sam zato, ker gre za Frankie-ja...

Sent from my HD1913 using Tapatalk
Se strinjam.
Zaradi takih stvari ne spadamo med velike klube ...
To je smešno. Olimpija FC
Brez besed
Post Reply