CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
RedMiner
Posts: 1115
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

bork wrote:We have the best goal difference in the league. We’ve scored the most goals in the league. We have scored 16 goals and conceded only 1 goal in our last 5 games. We’ve only lost one game this season to Liverpool.

Title charge begins.

Ni kej za dodati, razen tega, da sem bil sam ze pred sezono optimisticno preprican, da bomo contenderji :)


Glede Sporkluba, ga imam, imam tudi eon, pa so po 30sec (?) tekme zaceli Reading prenasati.
Na SK HD je bila tekma. Na SK 1 pa Bournemouth-Reading
n1i9k9o6
Posts: 1531
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 33 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Zanesljivs zmaga,lepa igra in clean sheet. Lepo nas je videti na vrhu,pa ceprau le za kratek čas :))) prihaja res nor ritem,z nekaj težjimi nasprotniki,kjer se bo najbrž bolj realno pokazalo kam letos lahko ciljamo,sam osebno sem vedno bolj optimističn :)
User avatar
cahill24
Posts: 51
Joined: 23 Jul 2012, 02:31

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by cahill24 »

Zelo solidno danes. Naslednja tekma kure, ki so premagali City. Fantje kaj menite? Ali se lahko zoprestavimo kuram? In na kakšen način?

Mnenja ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by lukacfc »

S podobo, ki jo trenutno kažemo se jim zagotovo lahko zoperstavimo. Bo pa potrebno izkoriščati svoje priložnosti, kar City danes ni.
Pomembno bo verjetno tudi malo rotitati postavo proti Rennesu, ker niz tekem postaja sedaj zelo hud. Verjamem, da lahko CHO in Giroud recimo v napadu malo razbremenita koga.
Bo pa vsekakor zanimivo naslednji vikend
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Današnja tekma med Cityjem in Tottenhamom je dala kar nekaj odgovorov. City tone čedalje globje, povsem brezidejni v napadu in jih ne vidim v borbi za prvaka. Se bodo pobrali? Vsekakor. Bo to dovolj, da bi resno konkurirali? Pomoje ne, ker imajo že kar zajeten zaostanek in dokler ne zmanjšajo zaostanka, bo vsaka njihova tekma kot finale, kar pomeni še dodaten pritisk na ekipo, ki ima od letos dalje podoben problem, kot smo ga imeli mi v preteklih recimo dveh, treh sezonah - pomanjkanje vodji na igrišču, KDB je kapetan v rangu Hazarda, odličen igralec, ampak brez mentalitete vodje.

Na drugi strani pa Tottenham igra toplo-hladno, ampak definitivno kaže identiteto Mourinhove ekipe - kompaktni v obrambi, brez idej na postavljeno obrambo, zelo močni v protinapadih. Je pa njihova učinkovitost povsem odvisna od dvojca Son - Kane. Če (!) ostaneta zdrava, bodo verjetno dolgo držali priključek, ko se en poškoduje pa to pomeni the end za njihove sanje o naslovu. Dejstvo je, da so Spursi eni navadni bottlerji, je pa tudi res, da tako izkušenega trenerja kot je Mou, še niso imeli.. pa še letos je neka specifična sezona, nikoli ne veš.

Glede same tekme s Tottenhanom pa težko karkoli napovedati. Letos smo imeli 3 težke tekme in niti ene nismo zmagali, verjetno bi bil čas, da končno zmagamo proti eni resni ekipi, lani nismo imeli problemov z njimi. Se pa definitivno ne smemo preveč odpreti, ker so res nevarni na kontre. Pričakujem podobno taktiko kot proti Unitedu, z malenkost več ofenzive in seveda boljšo uigranostjo ekipe - proti Unitedu nas je 3-4-3 sistem pokopal.

Glede tekme na Sportklub HD, meni je ni kazalo. Spodaj v opravilni vrstici, ki prikazuje spored je kazali, da bi tekma naj bila, predvajalo je pa Reading in Bournemouth. Sem preveril vseh mislim da 10 SK kanalov (vkljucno s HD verzijami). Je pa očitno da napaka mojega TVja, ki je pomešal programe in mi je SK HD prikazal kot SK 1.
User avatar
lukacfc
Posts: 34
Joined: 09 Nov 2020, 14:13

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by lukacfc »

Se strinjam z zapisanim @bork, le da sam še ne bi odpisal Citya. Ne glede na vse imajo še tekmo manj in ob zmagi nad Aston Villo bi se nam približali na 3 točke, Spursom pa na 5. Vsekakor se bodo pobrali, le upamo pa lahko, da še ne kmalu.
Drugače pa drži, da bodo odslej igrali z večjimi pritiskom, kakor v bistvu tudi ostali. Boj na vrhu je velik, sezona je nepredvidljiva in letos bo slavil tisti, ki bo najbolj konstanten.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

Se tudi jaz strinjam z napisanim zgoraj. City je preveč kvalitetna ekipa, da bi jih odpisali že zdaj... Mislim, da bo Pep kmalu najdu recept in da se bodo vrnili tam kjer so bili nekoč. Kar se tiče pa naše tekme z eno besedo odlično! Veseli me naša mirnost v obrambi in mislim, da gre zelo velik delež našemu novemu golmanu. Trenutno me naša igra navdaja z optimizmom in v tako čudni sezoni zakaj ne bi šli v boj za prvaka :)

Me pa zanima vaše mnenje ali bo Kai začenjal, ko se pozdravi? Vidim ga na mestu Mounta, ki pa z njegovo menjavo izgubimo ta working rate na sredini.


:cfc03: :cfc02: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1087
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blueboy11826 »

Zaenkrat ne. Mislm, da si trenutno nihce ne zasluzi izpadit iz zacetne postave, da bi namesto njega igral Havertz. Morte priznat, da je Mount letos vseeno pokazal dosti vec. Sanse iz klopi v PL, pa mogoce v CL da zacne kaksno.
KTBFFH
User avatar
blue222
Posts: 755
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 6 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

Za jutri so na voljo vsi igralci :) Mislim pa da Pulišič in Havertz še ne bosta začela. Ostala prva postava je bolj kot ne jasna.
User avatar
RedMiner
Posts: 1115
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by RedMiner »

Naš mladec na posoji v WBA odločil tekmo :)
n1i9k9o6
Posts: 1531
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 33 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Pa smo dočakal derby day. Pomojem zna bit to prva ključna tekma,ki bo odločola o tem kdo je title contender in kdo ne. Smo u odličnem momentumu in če zmagamo in zaštartamo s tako samozavestjo u naslednji dober mesec,kjer nas čaka res nor ritem in neugodni nasprotniki,se lahko resno pogovarjamo o naslovu. Tekma pa sigurno ne bo lahka,Tottenham igra dobro,Mourinho je odličn trener za take derbije (kako je dobil prejšnji teden City,tipično za njega),Kane in Son sta u res nori formi+majo spočite ključne igralce,luksuz,ki ga mi žal nimamo. Od njih z vidika taktike pričakujem,da bodo stisnili u prvih 10-15 minut,potem pa se zaprli in čakal na kontre. Upam,da Lampard krene u tekmo z napadalno enajsterico,da se Spursov ne ustrašimo. Malo me skrbi Werner,ker se mu pozna,da rabi počitek,upam,da danes zdrži,ključno bo ne zapravljat priložnosti,ker jih najbrž ne bo veliko. U sredini bi si želel videt navezo Kante-Kovačić-Mount,se mi zdi,da to super deluje poleg tega pa mamo potem na klopi opcije Pulisica in Havertza,če bo treba lovit rezultat.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Kolikor poznam Murija in kakor je igral Tottenham do sedaj, potem bomo večino tekme imeli nadzor nad igro, do šans bomo težko prihajali, predvsem pa se bomo morali paziti protinapadov iz katerih so spursi ubijalski.
n1i9k9o6
Posts: 1531
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 33 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Je res,ma na kar nekaj tekmah se je lotil tako da takoj na začetku stisne in izziva napake in potencialno hitro vodstvo,kar še bolj ustreza njegovemu bunkerju u nadaljevanju tekme.
n1i9k9o6
Posts: 1531
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 33 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Škoda,da nismo uspel uzet 3 točk,nekaj šans je blo,če bi bli bolj učinkoviti bi pomojem danes dobili. Me je pa danes navdušil Kovačić s svojo energijo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3492
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Število komentarjev pove vse :D Zame dolgočasna tekma, izjemno sem vesel da smo bili več kot konkurenčni ekipi z vrha lestvice in kaže na to da smo dejansko konkretna title race ekipa , ne tako kot Arsenal ko samo mislijo da so. Drugače pa res nezanimiva tekma, sicer je bilo to realno za pričakovati. Nismo igrali slabo, težko pa kogarkoli izpostavim ali karkoli.. Mislim da sta obe ekipi s točko zadovoljni, čeprav bi lahko odnesli včeraj tudi tri. Škoda, ampak brez negativnih občutkov po tekmi in z visoko dvignjeno glavo naprej. :) Pred dvema mesecema bi se smejal nekomu ki bi mi rekel da bomo navezo Kane-Son povsem utišali, včeraj pa je (z izjemo ene Zoumajeve napake) overall v obrambi delovalo dokaj smooth, utečeno in nič posebnega, saj sta "samo" Kane in Son :) Vse hvale vredno in spoštovanja vreden napredek sredi sezone!
Post Reply