Premier league

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
chelsea boy
Posts: 428
Joined: 10 Jul 2017, 17:55
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by chelsea boy »

Res je tudi to, da je Tottenham proti Sotonom igral z igralcem manj že od prvega polčasa dalje.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by sigismund »

@bork

Bom nadaljeval tukaj, da ne zaspamamo "CHELSEA matchday teme" :)

Torej glede Uniteda...imaš čisto prav. Mislim da nas ima ogromno še iz otroštva ali vsaj mladih let zakoreninjeno da United je TOP, češnja Anglije in jih nikoli ne smeš odpisati. Vsaj jaz vem da imam nekje globoko to (žal) zakoreninjeno zgleda...In zaradi te zakoreninjenosti verjetno kar ne morem mimo posta in tega da omenim da se bodo vrnili, ni važno kako, pač bodo se :D Se pa strinjam s tem kar si napisal, po zbiranju točk, brez okrepitev in z Ole-jem at the wheel (OATW) res niso za nikamor. No pa realno, od odhoda SAF-a se nekako ne najdejo. Odkar sta šla Clattenburg in Webb iz Premier League jim pa sploh ne gre več :twisted:
Pogba (kot njihov oh in sploh Bog) se bolj kot ne mula, vleče po igrišču in ne prispeva prav dosti. Poleg tega hoče še večjo plačo. AMPAK! za vikend ni igral in United niti tistih nekaj priložnosti ni priigral. Pogba je super "gnil", pa še vedno njihov "vlečni konj". To niso moje besede ampak sem jih pobral iz United YT kanalov. Bom napisal na to temo nekaj še v xyDebate. Potem je tu še Rashford. Or should I say Thrashford. Tammy potrebuje samo še 2 gola da IZENAČI!! najbolj plodno strelsko sezono Rashforda. Let that INFO sink in.


Od Uniteda bi lahko pisal še in še, mogoče kasneje če bo kaka dobra replika/komentar or whatever, še kej bi pa rekel na temo Spursov. Kaj. Hudiča. Se. Je. Njim. Zgodilo?? Od finala LP nekako niso pravi. Izpade res kot da so po finalu en drugega krivili za poraz in s tem povsem ubili slačilnico. OK ja v finalu LP so bili bolj kot ne po naključju, še sami ne vedo kako so tja prišli, pa vseeno, ekipe nimajo slabe. Verjetno ne pomaga niti to, da si Pochetino že nekaj časa odkrito želi oditi. Ampak je to način?
Dobro opazko so dali na AFTV v podcastu "Biased Premier League show" al neki podobnega, mislim da včeraj. Tottenhamovi navijači (se z Arsenalovimi iz AFTV poznajo že leta itd itd) baje na hard zagovarjajo Pocha. Zakaj, zradi kredita ki ga ima zaradi igranja v finalu LP? Zaradi lovorik ki jih je osvojil v zadnjih letih (natanko 0 - op.p.)? No ja, majo Audi Cup izpred začetka (lanske?) sezone....NE, zagovarjajo ga iz razloga ker vedo, da ko Poch enkrat odide so oni v k*rcu. Zakaj?
1. Kdo jih bo hotu prevzet v tem stanju od TOP trenerjev?
2. Če že kdo, kdo? Kdo je sploh na voljo? Mourinho?? Bitch please. Še najbolj se v medijih in na forumih pojavljata imenu Tuchel in Löw...kaj pa vem, da bi lahko bila čudodelca? Doubt it.
3. Kane bo slej kot prej najbrž popizdil pri Spursih saj je WC napadalec, vse njegove nagrade pa imajo predznak INDIVIDUALNE. Son se tudi spogleduje z odhodom, Eriksen odhaja že nekaj časa neuspešno...Tottenham počasi tone?


Še nekaj besed o drugih ekipah. Neskončno razočaran (pa ne da sem za njihov uspeh ful navijal) sem nad Evertonom. Jebemtiš te res nimajo slabe ekipe. Pickford, Keane, Richarlison, Sigurdsson, Walcott, Digne, Iwobi, Schneiderlin, Coleman, Kean itd itd...Z razlogom je Silva (trener) PRVI na lestvici za odstrel v letošnji PL, pa poglejte kakša je konkuenca - Poch in OATW ki imata katastrofalno sezono...Evertonu sem napovedal boj za najvišja mesta ampak tole failanje letos.........polom.
Še eno mini razočaranje - Wolvesi. Podobno kot Everton so daleč od slabe ekipe, pa jim kar ne ratuje konstantno vleči dobrih rezultatov. Potem pridejo pa na Etihad in pustijo City doma praznih rok z 0-2 :jao: Njim manjka nekaj konstantnosti pa bi bili res konkurenčni za vrh. OK jasno ne za najvišja mesta, za tista 5-7 pa sigurno.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by sigismund »

A je kdo videl tisto štalo od priznanega zadetka Tottenhama? VAR - NO GOAL, sodnik na igrišču - GOAL. Poglejte si.. :)
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by n1i9k9o6 »

Videl samo sliko,tako,da mi ni točno jasno kaj se je dogajalo
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by sigismund »

1. Alli igra nekje med ramo pa roko in zadane gol
2. gol se prizna
3. sodnik ustavi igro ker se kliče VAR
4. po nekaj časa se na ekranu izpiše VAR DECISION - NO GOAL
5. sodnik na igrišču pokaže proti sredini - gol velja
6. folku, komentatorjem, nikomur nič jasno
7. sodnik še enkrat posluša slušalko, pokima češ ja, gol velja
8. sodnik nikoli ni šel gledat videa, ljudje pa se še zdaj ne morejo zmenit a je to roka al ne
9. glede na pravila ki naj bi od letos naprej pravila da vsaka roka v napadu je roka...pol je tole bullshit
n1i9k9o6
Posts: 1518
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 28 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by n1i9k9o6 »

Hvala za ta izčrpen opis :D
Drugače pa smešno ja,podpiram var,absolutno,ampak sodniki se ga morejo naučit uporabljat,oz. je treba objasnit kdaj in zakaj se lahko/mora uporabljat var...
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by RedMiner »

VAR je super stvar, edino manipulira se z njim, tako kot paše sodnikom... enkrat se ga gleda, drugič ne, potem enkrat se gleda akcijo za 50 podaj nazaj... Precej je nedorečenih stvari in to zaenkrat predstavlja veliki težavo.
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Premier league 2019/2020

Post by john terry »

Leicester se je pa sneu iz ketne, 9:0 pr Sotonu. :shock:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by sigismund »

United zgubu z Bournemouthom....samo mi in Liverpool zgleda rešujemo Oleju službo :lol:

Kakorkoli, če dropa še Arsenal ali Spursi bi danes ekstra pasalo premagat Watford.
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Premier league 2019/2020

Post by BOŠTAJ »

Tole upam, da bojo še zdržal 10min.
Me pa zanima, kdo gleda tale VAR, ker po mojem mnenju role ni penal, glede na to, da je igralec šele naslednji korak padel....kaj pravite? Res, da je kontakt bil, je pa res, da je bil padec odigran....
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by mlinko »

Ne se hecat. Letos celo izkoriščamo kikse konkurentov. Dobra igra overall, je pa zgleda nuja enga fasat. Kar se tiče penala. Sumljivo. Vendar vseeno mislim, da je kar prav. Če ne drugega smo si ga zaslužil zaradi same bedarije. Je pa sigurno mal vprašanje komu bi se ga piskalo. Še vedno tale VAR. Super pa vse. Ampak jest mam občutek, da je mogoče samo nekaj odstotkov manj kontroverznih odločitev. Pristranskosti pa itak isto. Da pa ne govorim o temu, da potem še vedno berem komentarje bivših sodnikov, ki pravijo, da se VAR niti ni pravilno odločil v določenih situacija.

Bravo pa Kepi za last minute save.
CFC :cfc01:
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by mlinko »

Angleži imajo VAR tko k majo v Rusiji volitve. More bit sam itak nima veze.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by sigismund »

mlinko wrote:Angleži imajo VAR tko k majo v Rusiji volitve. More bit sam itak nima veze.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
Hahahah Image

Res no....nam gledajo offsajd za 10 podaj nazaj, obtelesne roke in nevem kaj se.
Na tekmi sezone ga niso niti enkrat uporabili, pa bi ga lahko vsaj 6x.
Najbrz zato, ker je slo Liverpoolu v korist. Žalost od angleske sodnije in VAR-a. Tut pokazal ga niso. Salahov 2. Gol iz offsajda? Penal za City v 80. Minuti bi sigurno moral veljati....bruke
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by mlinko »

Točno to. Jest sm presenečen, da lahko orodje, ki naj bi naredil igro pravično obrnejo na tak način, da še vedno z njim manipulirajo.

Spomnim se po tekmi z L'poolom sem v eni debati rekel, da našega gola Liverpoolu nebi razveljavili pa so me vsi prepričevali, da z VARom to ni mogoče. No danes je tu tak dokaz... Njim piskajo vse v 90.+ minuti, proti njim pa molk.

Glede gola Salaha so pokazali s črto, da ni bilo offside-a ampak ja tud gledat niso šli. Medtem, ko na določenih tekmah iščejo milimetre.

Sent from my HD1913 using Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Premier league 2019/2020

Post by sigismund »

Tkole bom reku:

Prvi gol Liverpoola ne bi smel veljati. Trenta je žoga res da zadela v roko (veliko slik na netu) AMPAK je še prej nekoga od Cityja zadela v roko. Liverpool je udaru kontro in zadel. Težavo imam s tem ker VSAKA ROKA NAPADLNE EKIPE SE USTAVI!!!! Igra ni bila ustavljena -> Pool zadane iz kontre. VAR FAIL #1.

Drugi gol bolj regularen, AMPAK kakšne debilne situacije so šli že gledat, danes pa nič. Da smo videli fotko "Salaha, ki ni bil v offsajdu" smo čakali, reci in piši od zadetka v 13' do 35'. Zakaj 22 minut??? Nekje grobo pol ure bi jaz rabu, da bi tako sliko sfotošopal, če sem malo piker :D Skratka izjemno dolgo so rabili, s tem da so izjemno ozko in meni na prosto oko evidentno sumljivo situacijo (čisti offside) preprosto ignorirali in VAR-a niti gledali niso. VAR FAIL #2

Še VAR FAIL #3. TAA je v 80. minuti enostavno igral z roko. Men ni za penal, kurčil bom samo zato ker sem take penale že videl biti dosojene, ali vsaj preverjene z VAR-om. Ne boste verjeli, v korist Uniteda in SPursov, no danes Liverpoola.

In po vsem tem so danes pool fani na netu glasni samo z "hejterji pštttttt, +8" :)
Post Reply